1 АЕГ - тема 4

  • 71 532
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 982
Мерси MianaNia. Сега ако помогнеш и с помагалата по Английски какво точно имат ще е супер. Да мина да взема утре и да мирясам. Simple Smile
Мерси MianaNia. Сега ако помогнеш и с помагалата по Английски какво точно имат ще е супер. Да мина да взема утре и да мирясам. Simple Smile
Не мога и аз още не знам. Там май ще се купуват общо, но чакаме часа по английски. Днес са имали музика, география и БЕЛ.

# 481
  • Мнения: 50
Здравейте, някой знае ли по кой вариант ще учат утре- А или Б ?

# 482
  • Мнения: 3
Тази седмица по вариант А, следващата Б и така ще ги редуват.

# 483
  • София
  • Мнения: 2 303
Здравейте,
Търся “Христоматия по литература за матурата” 11-12 клас на БГ учебник.
Ще се радвам да ми пишете на ЛС.

# 484
  • София
  • Мнения: 2 303
Не успях да редактирам предния пост, за да добавя.
Разполагаме със следните учебници, за 8., 9. и 10. клас.
Скрит текст:
Kойто има интерес, да ми пише на ЛС.

# 485
  • Мнения: 2 982
Е, Скиорче, тъкмо сутринта купих ИТ.
Някой знае ли има ли място, където да се търсят изгубени вещи?
Детето си е забравило якето днес в кабинета по ИТ, върнала се е, но било заключено.
Заплес си имам аз, макар и голямо дете.

# 486
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Пресни новини след днес. Родителска среща на 29.09. 😀 А аз издирвам Географията за 9 клас и учебник по втория език. Разбира се втора седмица без успех. 😞
MianaNia, при портиера или в канцеларията могат да знаят къде ги носят намерените вещи.

# 487
  • Мнения: 50
Пресни новини след днес. Родителска среща на 29.09. 😀 А аз издирвам Географията за 9 клас и учебник по втория език. Разбира се втора седмица без успех. 😞
MianaNia, при портиера или в канцеларията могат да знаят къде ги носят намерените вещи.

Родителската присъствена ли ще е?

# 488
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
За това нямам информация. Sad Ще чакаме ...

# 489
  • Мнения: 50
Има съобщение в Школо за присъствена родителска среща на 29.09. от 18.30 за всички класове от 09 до 12.

# 490
  • Мнения: 2 687
добре, че ще е присъствена!!
чух,че щяло да има екскурзии есента!!! евала, време беше!!! това щеше да ми е основен въпрос на родителската.
чакам с нетърпение да видя учителите, засега мнението ни е по-скоро положително за всички, с огромни резерви към вангелов.

# 491
  • Мнения: 116
Здравейте!
Имам въпрос за учителката по БЕЛ - Антоанета Иванова. Доволни ли са децата Ви от начина й на преподаване?
Моето дете се оплаква, че не.преподава материала по Литература , а директно им възлага да правят проекти върху новото произведение.
Миналата година не е преподала целия материал даже.
В тази връзка се замислям за курс по БЕЛ, защото явно добра подготовка в училище детето няма да получи.
Можете ли да ми препоръчате някоя?

# 492
  • Мнения: 174
Да и аз това чувам. За съжаление и по други предмети учители имат същия маниер на преподаване- т.е. нищо не им се обяснява в час, например по някои от разказвателните като физика, химия, география, които, съчетано с опити да се учат на английски се превръщат в лек хаос от нещо си там ! За 9 клас става въпрос.

# 493
  • Мнения: 436
А защо е толкова голямо текучеството на учители по АЕ?
От понеделник в 8 клас пак нов ще има.
Често се случва , явно подборът не е добър.

# 494
  • Мнения: 14 413
Да,попитам-кой е директор в момента на училището?

Общи условия

Активация на акаунт