Защо мъжете в България пият всяка вечер? Това някога ще се промени ли?

  • 18 060
  • 382
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Особено, тези без махмурлук.😁

# 271
  • Мнения: 2 749
Аз ходя на работа. Значи не съм алкохолик. Успокоих се! 😉

# 272
  • Мнения: 481
Вечер се предполага, че няма да ходиш на работа и/или да шофираш.
Но то пък алкохолиците май не ходят на работа и/или не им пука особено и за шофирането.
Някои шофират в нетрезво състояние..за съжаление.

# 273
  • Мнения: 12 725
Едни пият от мъка, други от радост, трети от сутринта.

# 274
  • София
  • Мнения: 35 062
Ако имаше лек за всяка болка, нямаше да се мъчим с тая ракия.

# 275
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Тамън си отворихме по биричка и се сетих за тая тема, защото и вчера пихме ликьорче, преди друго ликьорче и все така става като се зазимее и почне да става студено. Чудя се дали това пиене не е заради климата, все трябва да се нагласиш температурно, да балансираш студа или жегата, парното много поскъпна и без това. Не мисля че такъв навик би се променил, като гледам същото си е от хилядолетия, и кумисът а не лимонадата ни е национално питие, така че това са си дълбоки традиции.

# 276
  • Мнения: X
То ако климата беше някакъв критерий то трябва да има нации, които са пълни трезвеници и други, които са пълни алкохолици. Но нито едните, нито другите са такива.
Просто българите си търсят извинение да пият.
“ и да паднем и да бием, все ще се напием” си е лайф мотив.

# 277
  • София
  • Мнения: 35 062
За всеки сезон си има питие.

# 278
  • Мнения: 118
Класика в зимния сезон: да сложиш вълнените чорапи, да идеш до мазето за туршия, да удариш 2-3 ракии, гледайки Фермата...Най накрая ракиите като станат повече, да хвърлиш един бой на жената и децата и да си легнеш, похърквайки сладко Simple Smile
 

# 279
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Иво, изостанал си някъде в миналия век... Вече жените набиват мъжете.
Традициите не са това, което бяха...

# 280
  • Мнения: 7 245
Не си търся оправдания аз. Пия за кеф. Обаче никого не бия.

# 281
  • София
  • Мнения: 35 062
Жалко.

# 282
  • Мнения: 118
Ами да ви кажа,майка съм на прохождащо дете,днес съм изкарала общо два часа седнала за целият ден.Яла съм няколко парчета салам на крак,ще вечерям извара с варени яйца ,зелена пиперка и зехтин.

Сериозно? Може ли да си дадеш телефона, искам да излезем Simple Smile

# 283
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Ами да ви кажа,майка съм на прохождащо дете,днес съм изкарала общо два часа седнала за целият ден.Яла съм няколко парчета салам на крак,ще вечерям извара с варени яйца ,зелена пиперка и зехтин.
Сериозно? Може ли да си дадеш телефона, искам да излезем Simple Smile
Ама те майките водят на разходка своите деца, не с чуждите Satisfied Само не казвай че си "мъж", защото се познава, мъжете по това време пият, както е и заглавието на темата 😁

# 284
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Това желание за излизане беше провокирано от прохождащото дете, от салама на крак, от яйцата?! Joy

Общи условия

Активация на акаунт