Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Защо мъжете в България пият всяка вечер? Това някога ще се промени ли?

• 15 462
  • 382
  •   1
Отговори
# 285
  • онче бонче бонбонче
Ами да ви кажа,майка съм на прохождащо дете,днес съм изкарала общо два часа седнала за целият ден.Яла съм няколко парчета салам на крак,ще вечерям извара с варени яйца ,зелена пиперка и зехтин.
Сериозно? Може ли да си дадеш телефона, искам да излезем Simple Smile
Ама те майките водят на разходка своите деца, не с чуждите Satisfied Само не казвай че си "мъж", защото се познава, мъжете по това време пият, както е и заглавието на темата 😁

# 286
  • Далечният изток
Това желание за излизане беше провокирано от прохождащото дете, от салама на крак, от яйцата?! Joy

# 287
  • София
Пил е, не знае какво говори.
Да го бием и да си ляга.

# 288
Вчера минахме с ММ покрай вътрешния двор на някакви германци, посадили си хората цветенца, храсти, домати. А доматите едни едри и червени, висят си по клонките. И ММ казва замечтано: "Тия хора добре гледат домати, а ракия варят ли си?"
Немска им работа, ще батисат хубавите домати с неподходяща напитка.

# 289
  • София
Авторке, кога е моментът да се започне пиене? Защото според теб 20-29 е рано.
Чак не вярвам, че може да се зададе въпрос: щом сега започват, по-нататък докъде ще стигнат.
Сякаш алкохол може да се пие до безкрайност....
То и аз не разбирам жените, които пият кафета/фрапета по цял ден.

# 290
Няма лошо да се пие, въпросът е да не се прекалява, да се пие с мярка. Виждала съм мъже, които сутринта в 8ч отварят бира, после на обяд и на вечеря нещо по - тежко. Не може да се сравнява с кафето, защото ако се напиеш с кафе няма да припадаш и да се излагаш на публично място.

# 291
  • София
Защо смяташ, че всеки, който пие, припада и се излага? Впрочем, знам защо - не одобряваш и затова всяка дреболия ти боде очите.
Чела съм за възрастна жена (нечия баба) , която гаврътвала 50 г ракия всяка сутрин и се заемала с всекидневните си задачи.

# 292
Не баш 50 грама, ама по 20-30 мл ракия гаврътваше баба ми "за цяр" сутрин на гладно. Брррр.
През другото време почти никога не пиеше алкохол, така че не е било алкохолизъм.

# 293
Иво, изостанал си някъде в миналия век... Вече жените набиват мъжете.
Традициите не са това, което бяха...
За съжаление, не съм на същото мнение и съм сигурна, че в повечето къщи има бой заради алкохола. Понеже повечето жени не признават, изглежда така, че всичко е наред с пияниците.

# 294
Чак пък в повечето... Побойникът си е такъв и без алкохол.

# 295
За съжаление, не съм на същото мнение и съм сигурна, че в повечето къщи има бой заради алкохола. Понеже повечето жени не признават, изглежда така, че всичко е наред с пияниците.

Повечето къщи? Бой? Ти ми скри топкатa...

Вкъщи е тъпкано с марков алкохол, и си пийваме по чашка (аз поне бяло винце  редовно), па нито сме алкохолици, нито бой има вкъщи (без значение кой кого Wink )

# 296
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
Иво, изостанал си някъде в миналия век... Вече жените набиват мъжете.
Традициите не са това, което бяха...
А в къщите, в които има бой, а мъжете не пият, пък жените не си признават? И там всичко е наред...

# 297
  • София
У нас чест аксесоар е кутия вино на пералнята. Така де, 3 възрастни сме в тази къща...
Боже, боже, всеки мъж, който употреби алкохол, непременно биел жена си... Да знаете, че има онлайн консултации с психолог във форума, може и да ви помогне.
Или това е тема за генериране на трафик?

ЧС, признай си, не се срамувай. Сигурно постоянно си синьо-лилава

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 16:32 от Cuckoo

# 298
  • Далечният изток
У нас мъжо е насинен. Като изпия две ракии...

Моля горното да не се приема насериозно Wink

# 299
Защо смяташ, че всеки, който пие, припада и се излага? Впрочем, знам защо - не одобряваш и затова всяка дреболия ти боде очите.
Чела съм за възрастна жена (нечия баба) , която гаврътвала 50 г ракия всяка сутрин и се заемала с всекидневните си задачи.
Не съм казала всеки, но не съм виждала някой, който се напива да се държи като стабилен човек.

Общи условия

Активация на акаунт