Двойни имена с Моника

  • 6 516
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 538
И за мен Моника е най-добре самостоятелно, иначе са Ви дали някои нелоши предложения.
Леко раждане!

# 16
  • Мнения: 18 547
Моника не звучи добре с никое друго име,освен с Изабел. Просто не се комбинира добре. Мое мнение.
С Исабел(Исабел) звучи хубаво. И само Моника е добре.

# 17
  • Мнения: 1 459
Моника-Исабел ми харесва, даже много.

# 18
  • Мнения: 12 725
Изчетох комбинациите, само Моника ми харесва повече.

# 19
  • Мнения: 4 206
Моника-Мария

# 20
  • Мнения: 2 039
Моника е красиво име.И пет имена да сложите,детето ще е известно с едно.

# 21
  • Мнения: 572
Моника е хубаво като самостоятелно име.

# 22
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Моника - Исабел е потресаващо префърцунена комбинация. Да не говорим, че постоянно ще го бъркат с Моника - Изабел, за което важи горното, но поне ще бъде изписвано правилно. Но да, изборът е Ваш.

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 13:56 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 23
  • Мнения: 18 547
В какъв смисъл правилно? Исабел е от испански. Изабел е друг вариант, според различните езици, и двете са правилни. Произнася със З, но се пише Issabella.
Кое е неправилното тук?
Буква С просто преминава в З(вариант в различни езици). Исабел си е баш точното, оригиналното и правилно испанско име.
Детето ми е с това име и съм изчела всичко за името.
За мен комбинацията е хубава.
Префърцунвно или не, вече е до вкус.

# 24
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Да, разбира се, пиша си мнението, с което няма как да ангажирам който и да е.

Не споря как е правилно да се пише Исабел, казвам какво ще се случи с изписване на името на детето в бъдеще.

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 13:10 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 25
  • Мнения: 1 459
Предлагам Моника-Алба, Моника-Валерия и Моника-Инес.

# 26
  • Мнения: 18 547
Да, разбира се, пиша си мнението, с което няма как да ангажирам който и да е.

Не споря как е правилно да се пише Исабел, казвам какво ще се случи с изписване на името на детето в бъдеще.

Ама какво ще се случи? То си има правилно изписване. Това са класически имена, няма какво толкова да се сбърка.
Далеч съм от идеята да споря, просто ми е интересно да обясниш, кое според теб е грешното в изписването на Изабел и какво толкова ще се случи, какъв проблем в бъдеще виждаш ти? Доста категорично мнение изказвал, а не обясни какво очни имаш предвид.
Ако ти се пише, разбира се.

# 27
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Мислех, че е ясно, нямам против да обсъдим изписването. Просто името Изабела/ Изабел е по-познато в България, а и буквата С се озвучава от гласната след нея и трябва много да се натърти, за да стане ясно, че е С, а не З.

# 28
  • Мнения: 18 547
Мислех, че е ясно, нямам против да обсъдим изписването. Просто името Изабела/ Изабел е по-познато в България, а и буквата С се озвучава от гласната след нея и трябва много да се натърти, за да стане ясно, че е С, а не З.
Ахам, сега те разбрах 😀 щото един вид си го написала, че не е правилно със с, което не е така.
Иначе, да, със З тук е познато, аз и затова така я писах, че със с езика ще ми се оплете докато го кажа.
В оригинал обаче е Исабел.
Ок, разнищихме го въпроса😀

# 29
  • Мнения: 2 590
]Не харесвам много двойни имена, а эа Моника пък хич не ми допада комбинация така че да кажа ,,ах, че хубаво име". Името самостоятелно си е прекрасно-класическо, эвучно, женствено, интернационално.

Исабел със с не ми харесва, предлагам ако ще е в комбинация, поне да е с поэнатото ИЭабел.

От предложенията като че ли най-подходящо ми се стори Моника Лучия- и двете са италиански или поне се срещат много често в Италия и в комбинация эатвърждават това усещане у мен. Асоциирам името Моника с прекрасната и стилна Моника Белучи, а така в комбинация с Лучия някак ми напомня още повече на нея името. : )

Моника Иэабел ми эвучи префърцунено, но не эащото имената сами по себе си са префърцунени, дори ги обмислям эа моето бебе, просто комбинацията е... too much.

Общи условия

Активация на акаунт