Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели и Колеги ~Рецепта за любовта ~ тема 134

  • 38 511
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Джули, ако някой е против, да си каже. Аз ще си обсъждам тук, както бях казала и преди. И не само Курушите, ами всичко което ми харесва. И без това, няма кой знае какво да се обсъжда за патроните, пък нямам намерение 24/7 да пея дитирамби Grinning
Например, сега пускам и трейлъра и на Destan. Ебрушка е супер Heart Eyes


Голяма амазонка е станала....а за партньора и нямам думи...Ще го видя колко корав може да бъде....Това няма да е като в ДП
Здравейте момичета,
Спорен ден...

# 466
  • Мнения: 21 982
Хелоу, дружки Kissing Heart
Значи, не искам да съм груба, но видях Фахруш в действие с тази рокля, на видео. Ми бая по-едра ми се видя, отделно запотена и с петно отпред на едно стратегическо място Head Band
Няма финес и грация това момиче, да живеят фотошопа и пластичните хирурзи!

Васе, и на мен Едип много ми хареса, той е чудесен актьор. Отделно байълдъм от Ебру, много добре се е въплътила в робята на Аккъз. Много е красива + много спортува. Не е като Фифи в небрано лозе, извинете за споменаването още веднъж Grinning

Джули, Картал не малко, ами много ще е луд, във възторг съм от него Heart Eyes
Обаче Аслъхан ми взе окото, отдавна харесвам това момиче Heart

Гости, Батуга е с недъг на ръката и крака, няма как да е корав. тя затова Аккъз казва, че ще подаде ръка, ще стане път ала бала, за тези които нямат. Харесвам приказни сюжети, Вятъра с това ме грабна Heart Eyes

# 467
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Хелоу, дружки Kissing Heart
Значи, не искам да съм груба, но видях Фахруш в действие с тази рокля, на видео. Ми бая по-едра ми се видя, отделно запотена и с петно отпред на едно стратегическо място Head Band
Няма финес и грация това момиче, да живеят фотошопа и пластичните хирурзи!

Васе, и на мен Едип много ми хареса, той е чудесен актьор. Отделно байълдъм от Ебру, много добре се е въплътила в робята на Аккъз. Много е красива + много спортува. Не е като Фифи в небрано лозе, извинете за споменаването още веднъж Grinning

Джули, Картал не малко, ами много ще е луд, във възторг съм от него Heart Eyes
Обаче Аслъхан ми взе окото, отдавна харесвам това момиче Heart

Гости, Батуга е с недъг на ръката и крака, няма как да е корав. тя затова Аккъз казва, че ще подаде ръка, ще стане път ала бала, за тези които нямат. Харесвам приказни сюжети, Вятъра с това ме грабна Heart Eyes
Благодаря....Това не го бях разбрала...но ще се гледа...Дано има превод....

# 468
  • Мнения: 10 486
Еве, споделям напълно Hands V

Гости, на трейлъра се вижда как накуцва.



Ей, голяма скица е  Heart Eyes Joy

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 11:40 от savovas

# 469
  • Мнения: 15 391

Чуден мангасарян 😍 😂
Това поза, стойка, мимика... И тези руси пирги 😂😂😂
нямам търпение да ги видя в действие тез куруши.


Девойки 🤗🤗 💋

# 470
  • Мнения: 9 524
Хелоу, дружки Kissing Heart
Значи, не искам да съм груба, но видях Фахруш в действие с тази рокля, на видео. Ми бая по-едра ми се видя, отделно запотена и с петно отпред на едно стратегическо място Head Band
Няма финес и грация това момиче, да живеят фотошопа и пластичните хирурзи!

Васе, и на мен Едип много ми хареса, той е чудесен актьор. Отделно байълдъм от Ебру, много добре се е въплътила в робята на Аккъз. Много е красива + много спортува. Не е като Фифи в небрано лозе, извинете за споменаването още веднъж Grinning

Джули, Картал не малко, ами много ще е луд, във възторг съм от него Heart Eyes
Обаче Аслъхан ми взе окото, отдавна харесвам това момиче Heart

Гости, Батуга е с недъг на ръката и крака, няма как да е корав. тя затова Аккъз казва, че ще подаде ръка, ще стане път ала бала, за тези които нямат. Харесвам приказни сюжети, Вятъра с това ме грабна Heart Eyes
А аз си мислех,че петното отпред ми се е привидяло ( за видеото от сватбата говоря ) . Stuck Out Tongue Winking Eye
Знаете ли ,аз харесвам Едип като актьор , но не мога да си ги представя с Ебру като двойка - сори , дано се лъжа ( както обикновено Stuck Out Tongue) Впрочем с Онур бяха много хубави един до друг в Ябълката  , но та там беше само гост - актриса .
А Аслъхан къде е играла ? Наистина е хубавица .

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 14:54 от Phillipine

# 471
  • Мнения: 10 486
Фили, ето ти инфо за нея...тя по-дребничка и от Несли...163 см.Grinning

https://tvseriali.bg/person/aslihan-malbora

# 472
  • Мнения: 21 982
Много сладка двойка направиха Аслъхан и Али Гьозюширин в Навсякъде ти Heart Eyes

Лафим си ние, но преди 6 години, на този ден, започна любимата ни Кара Севда Heart

14.10.2015 Heart

# 473
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 808
Еве Kissing Heart, как си минава времето Flushed

Привет, мацки Heart

# 474
  • Мнения: 9 524
Леле , толкова ли минаха ? Все едно беше вчера . Аз започнах Карата онлайн от епизод 2 , все едно не исках да гледам Несли с друг освен с Кадир ( през лятото бях изгледала Фатиха ) , но после се влюбих в КеНи Heart А малко по късно за първи път започнах да пиша в мамата в точно тази тема ,където намерих приятелки и съмишленички Heart Eyes
Радвам се ,че ви има , тук , в темата на Несли  се чувствам у дома Flowers Hibiscus

# 475
  • Мнения: 21 982
Наистина, как лети времето! Сякаш вчера беше, какви емоции изживяхме Broken Heart

Други двама незабравими Heart Eyes Илкнур винаги ги обличаше в унисон Sunglasses



Това жена за конака Ефеоглу ли е, бе Head Band



Тук Картал май "съветва" бащата на Бахар, баш мафиоза Grinning

# 476
  • Мнения: 2 258
Чета коментари на фенове, които за тези 6 години не открили друга по-красива телевизионна любов от Черната Simple Smile
Мисля, че това е огромно признание, както към екипа създал сериала, така и към актьорите за играта, която очевидно е докоснала зрителите завинаги Simple Smile Heart



Споделям мнението на Фили относно Едип и Ебру. Тя е супер ефектна в този образ, а той ми се губи до нея, но може би това да целта. Не е задължително да си красавец, за да направиш запомняща се роля Grinning Пожелавам му да е такава Hands V

"Обичам да играя екстремни роли!
..........
Бих искал да играя психопат, убиец"
Познайте, на кого са думите Grinning

И, видеото Heart
https://twitter.com/mazikeenlu/status/1448643173220245506?s=20
Обичам го Grinning

Спокойна нощ момичета Kissing Heart

# 477
  • Мнения: 21 982
Хелоу, дружки Kissing Heart

Още от приключенията в ОАЕ Stuck Out Tongue Winking Eye



Среща на стари другари Grinning



Ада с баба си, майката на УразКа



Фенско творчество за Курушите



Лейлошум Heart Eyes

# 478
  • София
  • Мнения: 13 607
Семейство Догулу

# 479
  • Мнения: 2 258

Семейството е отново у дома Heart Eyes
Каква е тази прелест Heart


И на мама момчето Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт