Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 391
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 709
Не ми свърши никаква работа. Затова пък този на Ординари ми свърши чудесна.
Може ли линк?
Благодаря

# 241
  • София
  • Мнения: 6 726
Давала съм го и друг път,но ето: https://douglas.bg/the-ordinary-multi-peptide-serum-for-hair-density-052457 . Не е евтин според мен, но изкарвам доста време и гледам, че чак сега ми свършва.

# 242
  • Мнения: 3 998
Аз не го харесвам този на the Ordinary и Абсурд да го ползвам както са го дали без изплакване. Косата става мазна. Ползвам го като преуош. Никакъв ефект не виждам от него за месец.

# 243
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз виждам. Явно не на всяка коса стой мазно, но в край на сметка всеки си преценява

# 244
  • Мнения: 443
Аз използвах на The Ordinary-Caffeine solution, изобщо не видях резултат. Даже точно обратното-излязоха ми фини линии, които преди това нямах. Иначе съм много доволна от серума на Revox с хиалурон (5%). Също така съм изключително доволна от моливите за очи на Есенс, много са трайни и пигментирани.

# 245
  • Мнения: 1 349
Аз пък от Икаров съм доволна.
Мажа веднъж седмично в корените, слагам шапка за баня + кърпа и стоя колкото мога (5-6 часа).
Това го правя 2 пъти в годината по около 1 месец.

# 246
  • Мнения: 865
Не ми свърши никаква работа. Затова пък този на Ординари ми свърши чудесна.

Вижте колко много и е пораснал бритона за 2 месеца Open Mouth



Скрит текст:
★★★★★5 out of 5 stars.   · 5 months ago  
Helped with hair density and growth!
Have been using this for about 2 months. Took before and after pictures of me using the serum. Can happily say that it WORKS! My hair split looks like they have grew closer to each other, and I used to have this bald spot that now looks WAY much better. I also cut my hair and decided to have bangs that were eye length, but now my bangs are already down to my chin. The rest of the hair dont look like they grew as much but I think its because I tend to put more product in the front portion of my scalp. Have not noticed significant change to hairfall though. However for what its priced, Im SUPER happy with it.
От ревютата в сайта на Десием.

Аз щях да ви питам за маската с хинин на Милва дали виждате ефект от нея и лесно ли се ползва, защото с спреят ми е трудно да намажа навсякъде корените.

# 247
  • София
  • Мнения: 6 726
Е, при мен не е била чак толкова драстична разликата или пине не съм забелязала, но както казах съм доволна. Моята фризьорка го забеляза и каза, че доста е пораснала от последното ходене.

# 248
  • Мнения: 92
Намазах корените и стоях с шапка 30 мин.Косата ми е много мекичка и има блясък.Но почувствах доста силно затопляне ,при теб така ли е?
Аз пък от Икаров съм доволна.
Мажа веднъж седмично в корените, слагам шапка за баня + кърпа и стоя колкото мога (5-6 часа).
Това го правя 2 пъти в годината по около 1 месец.

# 249
  • Мнения: 1 349
Не. Никога не съм усещала парене или затопляне, нито докато съм намазана, нито след това.
Може да е непоносимост към някое от маслата.

# 250
  • Мнения: 92
Благодаря, ще го сложа отново другатаседмица🙂Май сложих малко повечеко като за първипът
Не. Никога не съм усещала парене или затопляне, нито докато съм намазана, нито след това.
Може да е непоносимост към някое от маслата.

# 251
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Серума на Икаров става ли за вежди?

# 252
  • Мнения: 3 307
Серума на ТО за коса е за коси, които са по принцип тънки и да ги направи да изглеждат по- плътни. Ако страдате от косопад има по- добри варианти. Все пак каквото работи при вас, ползвайте си го Simple Smile
Иначе аз съм от доволните от ТО Caffeine solution, понеже работя вечерни смени имах проблеми с тъмните кръгове, всичко заличи и кожата ми е си е както преди.

# 253
  • Мнения: 41
Здравейте! Някой използвал ли е маските за коса на Lorys и доволни ли сте? Обмислям да си закупя и се двоумя между тази със змийско масло и тази с чесън. Имам нужда от сгъстяване на косата. Ще се радвам някой, който ги е ползвал да сподели дали си заслужават и коя е най-хубава. Heart Exl

# 254
  • Мнения: 3 307
Да ти сгъсти косата, едва ли. Става за моменти в когато човек търси нещо по- бюджетно, което да върши прилична работа с хидратацията. Справя се маската с това, но не очаквай чудеса.
За сгъстяване на косата има хубави серуми, но обикновено не са бюджетни. Ако не ти се дават много пари, пробвай с разни ампули на бройка от някой козметичен магазин. Или пък с масло от розмарин или оризова вода, в темата за косопада е обяснено как да се използват.
По- назад в темата споделих че за хидратация съм най- доволна от гарниер фруктис с алое, просто направи чудеса със скалпа ми.

Общи условия

Активация на акаунт