Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 338
  • 722
  •   1
Отговори
# 540
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Пробвай на марката Cien на Лидл.

Подкрепям! Всичките им кремове за ръце са хубави, а много евтини. Само от един с алое не съм доволна, но е заради миризмата му, ужасна за мен, иначе действието му е страхотно.

# 541
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
За ръце съм доволна от Балея с урея.

# 542
  • Мнения: 6 549
Има ли спрей за изправяне на косата, от кой сте доволни?
Този ми излиза на първо търсене (Got2b Straight). Какво мислите?
https://remedium.bg/got2b-straight-sprey-za-izpravyane-na-kosa-x200-ml-74026/p

# 543
  • Мнения: 5 115
Здравейте, в търсене съм на шампоан и балсам за боядисана коса. Препоръчайте ми от кои марки сте доволни?

# 544
  • Мнения: 33
Здравейте, в търсене съм на шампоан и балсам за боядисана коса. Препоръчайте ми от кои марки сте доволни?
Здравейте аз също съм с боядисана коса. Шампоан от който съм много доволна,  не е за боядисани коси,но има невероятен резултат при моята коса. Не ползвам балсам след него..
https://-spam295-/?product=%d1%88%d0%b0%d0%bc%d0%bf%d0%be%d0%b0% … d0%bc%d0%b5%d0%bb
Ползвала съм и този но с по малак ефект.

# 545
  • Мнения: 2 502
Точно на Mixa не го харесах а ми го похвалиха. Работливи ръце бях взимала на ММ в туба той не го хареса нещо. То много кофти така като не ми хареса и не го ползвам и из шкафовете се подмятат кремове 😬

У дома моментално отиват за петичките.

# 546
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте, в търсене съм на шампоан и балсам за боядисана коса. Препоръчайте ми от кои марки сте доволни?
Аз съм доволна от марката CHI , но тя не е за тази тема.

# 547
  • Мнения: 2 591
От кремовете эа ръце и то не само в графа евтини един от най-добрите эа мен на нищожна цена е Florena с маслина. Струва 1,20 евро някъде. Предполагам го има и в България, тук в Германия е дори по супермаркетите, в ДМ, навсякъде. Какво ли не опитах, но тоэи крем е право в десятката-ръцете стават меки, овлажнени эа дълго, предпаэени, не лепнат. Ароматът е прекрасен и ненатрапчив. Цената е страхотна эа 100на или 75 мл. Единствен негатив: съдържа парабени, но мога да живея с това.

# 548
  • Мнения: 20
Здравейте!
Включеам се в темата да я следя. И събирам мнения за хубави, пигментирани сенки. Тези дали са хубави на Make up revolution? Видях ги при приятелка и изглеждаха много добре.
Чудя се какви да си взема.
 

# 549
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте!
Включеам се в темата да я следя. И събирам мнения за хубави, пигментирани сенки. Тези дали са хубави на Make up revolution? Видях ги при приятелка и изглеждаха много добре.
Чудя се какви да си взема.
 

Точно тези нямам, но съм ползвала 3 палитри на Make up revolution и от всички съм доволна Simple Smile

# 550
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Разгледайте и сенките на Катрис. Много са добри за цената си.

# 551
  • Мнения: 15 356
Петичките на Катрис ,които имитират Наташа Денона са много хубави.От Пинк Панда са ми ,лесно се преливат ,добра трайност имат.Аз много си харесах Катрис ,и контуриращата палитра и ружовете и очните им линии са хубави.

# 552
  • Мнения: 2 045
Ходих да търся тези петици на Катрис в ДМ и Лили, но не намерих. Имаше други техни палитри. Те дали си заслужават?

# 553
  • Мнения: 15 356
Петиците не съм ги виждала в реален магазин.Единички имам,хубави са ,малко по-мазни са сякаш.

# 554
  • Мнения: 2 045
А за други дрогерийни имате ли препоръки? Гледах, че и Essence имат богати палитри. А Буржоа как са?

Общи условия

Активация на акаунт