Какво става с него?

  • 13 273
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 027
Аз бих се уплашила от такова поведение на половинката си. Както блъска стената в следващия момент може и мен да отупа. Човекът за мен е прекалено агресивен, вероятно има някакви проблеми.

# 31
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Казваш "заминава си" и "си тръгна".
Къде отива след като се разбеснее? Вие не живеете ли заедно? Как така си тръгва?
Нещо провокира тази агресия. Но каквото и да е, ти не си му кошче за душевни отпадъци. Трябва ясно да заявиш, че няма да търпиш такова отношение. Щом не иска да те чуе, кажи го чрез някой близък, твоите родители или неговите. Днес удря вратата, утре ще удари теб....

# 32
  • София
  • Мнения: 12 006
Сигурна ли си, че той няма съмнения дали е бащата, поради факта, че дълго време не се е получавало? Другия вариант вече са го обяснили - заради диабета изпада в кризи.

# 33
  • Мнения: 14 667
Твърде тежки са тези кризи, не е само от диабет според мене.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Стига бе, ако се докарва до такива кризи от диабета, вече щеше да е предал богу дух. Кой го знае какво го е прихванало, аз на мястото на жена му нямаше повече да се опитвам да говоря ами щях да действам.

# 35
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Твърде тежки са тези кризи, не е само от диабет според мене.

О, и по-тежки има. При много висока и много ниска захар може да се стигне до психоза и халюцинации.

Има си точно "диабетичен бяс" - diabetic rage. Причините са много, включително увреждания в мозъка, на thalamus, amygdale, но и други части. Необратимите увреждания се дължат на дълъг мозъчен глад (едновременна липса на глюкоза и кетони), гликация от непрестанно висока глюкоза, увреждане от непрестанно висок инсулин, от нисък инсулин.

Имах позната, чийто мъж преби децата докато я нямаше. Умря от рак на панкреаса след 3 години, ама от децата повече нищо не става. Пребиването се случва 2-3 години след като е започнала вербалната агресия. Допреди това 5 години е бил перфектен. Пусни в някоя търсачка и чети по форуми! Отврат е.

 https://www.quora.com/Have-you-ever-had-diabetic-rage-an-extreme … anything-about-it

Тук един пише, че набил жена си и децата и тя си тръгнала. Е, добре, че могла.

Не бих чакала и не бих поставила бебе в такава ситуация. Добре е да се оплаче няколко пъти и да издадат ограничителна заповед. Не, че ще я спаси ако иде да я намери, но поне има време да иде далече.

# 36
  • INFJ
  • Мнения: 9 132
Той искаше ли дете и знаеше ли, че си пропускала хапчета?

# 37
  • Мнения: 3 734
Бих си тръгнала моментално и бих направила аборт колкото може по-скоро. С този простак и агресивен селянин не бих обелила и една дума повече. Както и с така младата и съвременна негова майка, която все пак е отгледала едно говедо.

Това, ако имаш малко себеуважение и инстинкт за самосъхранение. Ако нямаш - да ти е здрава гърбината, че няма да се разминеш само със скъсани дрехи и блъскане по стени.
Набутала си се при страшни идиоти, не знам как си си го причинила. Не може да не е имало индикатори и други случки.

А какво става с него е много просто за обяснение - смята, че бебето не е от него. Това е обяснението.

# 38
  • Мнения: 1 845
Той искаше ли дете и знаеше ли, че си пропускала хапчета?

и аз се зачетох назад в постовете на дамата...пиела е противозачатъчни, той не е оччаквал да забременее...сега се чувства вързан според мен...малко е тъпо да не ти кажат, че са пропуснати няколко хапчета и е трябвало да внимаваш....и иазведнъж баммм ще ставаш баща. Това решение се взема от 2, не самосиндикално.

# 39
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Значи това негово поведение е от 2 месеца.
Ти разбираш, че си бременна преди 15-тина дни. Това от друга тема.
Значи не е свързано с бременността.
Не знам той къде си тръгва при скандал, но по-добре си тръгни ти. Остави го да си беснее на воля, без теб. Не знам дали ще има полза от ултиматуми и т.н.

# 40
  • Мнения: 31 376

Нямам представа.. Например вчера поиска тениска, която току-що бях изпрала и беше мокра. Само заради това скъса друга тениска която му дадох да облече, и ме нарече боклук. Удари вратата и си тръгна.
Освен невъзпитан простак е и психопат.
Мнението ми е че трябва да го напуснеш веднага.
Дали ще задържиш детето вече ти си решаваш.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 980
Според мен е въпрос на време кога ще ошамари авторката. За да изпада в такива неконтролируеми състояния за дреболии, означава, че нещо не му е наред - физически, психически, мога само да гадая.
На 22 да се заробиш с такъв перко е равносилно на мазохизъм. Авторката да си преценява как и дали ще гледа сама дете, защото в дългосрочен план не съм оптимист.

# 42
  • Мнения: 6 033
Четох само първата страница, достатъчно ми е. Няма да стане, но не махай детето, щото може да нямаш повече. Съжелявам, много сте млади (не разбрах на колко е той, след като ти си на 22, явно не е много по-голям). Някои мъже откачат като разберат, че са вързани за семейство, жена, дете, работа и така до пенсия. Твоя явно сега е осъзнал за какво става въпрос, направо го пиши бегал. Не допускай такова поведение, като те нарича боклук, направо го гони или си събирай багажа, според където живеете. Отивай при вашите и търси начин да се справяш. Но не махай детето, защото ако повече не можеш да имаш, това ще те смаже в бъдеще като станеш 35+.

# 43
  • Мнения: 1 189
Авторке, не съм ти чела другите теми но според нещо прикриваш и недоизказваш. Прилича ми човекът да се е вбесил, че си бременна, а не да се е зарадвал. Сякаш си му объркала плановете.

# 44
  • Мнения: 14 667
Той искаше ли дете и знаеше ли, че си пропускала хапчета?

и аз се зачетох назад в постовете на дамата...пиела е противозачатъчни, той не е оччаквал да забременее...сега се чувства вързан според мен...малко е тъпо да не ти кажат, че са пропуснати няколко хапчета и е трябвало да внимаваш....и иазведнъж баммм ще ставаш баща. Това решение се взема от 2, не самосиндикално.
Чааааааакай, чакай, чакай! Значи не става дума за репродуктивни проблеми, както пишеше в първия пост, тъй ли?

Общи условия

Активация на акаунт