Романтично заведение край морето

  • 958
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте, търся някое приятно заведение край морето (или направо във водата) , моля да ми препоръчате.

# 1
  • Мнения: 118
Здравейте!
Бих препоръчала Del Muro, Созопол и Kapitanska sreshta, Несебър.

# 2
  • Мнения: 22
Благодаря! Дел муро изглежда много приятно местенце.

# 3
  • Мнения: 35
Здравейте!
Бих препоръчала Del Muro, Созопол и Kapitanska sreshta, Несебър.

и Урания, според мен е една идея по-така за романтика нали. И храната.

Също Релакс при Божана........не се сещам да има по-романтично от там. Ще помолите за маса, може и на плажа да Ви я свалят, много са отзивчиви.

Пишете Релакс Созопол, даже тя може да Ви сервира (от Мастър шеф е).

# 4
  • Мнения: 1 031
В Del Muro, ако масата ви е на стената, непосредствено над морето, все едно сте седнали на централна жп гара, такава върволица от хора е.
Аз препоръчвам Хоризонт в Черноморец.

# 5
  • Мнения: 3 010
Джанка дел Мар

# 6
  • Мнения: 4 611
Дел Муро е чудесен ресторант! Единствено си запазете маса по-отрано, че много се пълни винаги. Ние като отидохме извадихме късмет, че имаше места.

# 7
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Дел Муро, с две ръце.

# 8
  • Мнения: 22
Здравейте, благодаря за отзивите, запазихме на ла вита бийч Ахтопол, препоръчвам с две ръце! За следващия път вече съм си набелязала от вашите препоръки ☺️☺️
А относно Дел Муро, звъннах и ми каза, че не приемат резервации, да отида на място към 19:30 и е много възможно да си намеря маса .
Не ми хареса това отношение, аз не искам да ми е възможно да намеря маса, а да съм сигурна, че ще имам маса.

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 08:50 от MBBoncheva

# 9
  • Мнения: 2 485
Миналата година ходихме в Del Muro, бяхме на най-горният етаж на терасите. Без резервация ходихме и не чакахме много. Такъв вятър имаше, че се повивахме с одеала предоставени от заведението. Измръзнахме. От към храна на нас не ни допадна. Очаквах повече за тези цени.

Общи условия

Активация на акаунт