ДЕЯ

  • 4 422
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 255
Честито! Да сте живи и здрави!
Незная дали ще те успокоя, но моят син се роди 2180гр./падна на 2000гр./  46 см.
бил е 1 час в ковиьоз, но пък доста си отседях в болницата за наддаване.Сега настигна връсниците си даже ги и мина. Бебенцата са жилави. Не се отчайвай! Горе главата! ВСИЧКО ЩЕ Е ОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 31
  • Мнения: 1 512
Честито!:stork-girl:
Твоето слънчице ще се пребори и скоро ще се гушкате, ще започне да папка и когато ти се усмихне за първи път, всичките ти тревоги ще се стопят на мига!!!

# 32
Честита Мила Дъщеричка!
Сигурна съм, че съвсем скоро ще прегръщаш с топлите си ръце, малката ти Звездичка! Само горе главата и всичко ще е наред!

# 33
  • Мнения: 4 358
Иве, честита дъщеричка Дея!
Да ти е жива и здрава и бързо да наддава, та да я гушнеш по-скоро и да си я отведеш вкъщи!
Пожелавам ти бързо възстановяване!

П.П. На мен вчера едно пиленце ми каза, че си имаш бебка Дея и цял ден те чакам да се похвалиш  Grinning

# 34
  • Мнения: 5 250
Честита рожба!
Да ти е жива и здрава!
На теб бързо възстановяване!

# 35
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
4естита дъщери4ка! Пожелавам ти от тук нататък само хубави
моменти с твойта малка дъщери4ка. В най-скоро време да можеш да я гушнеш и да се радваш. Бъдете здрави!

# 36
  • Мнения: 2 006
4естито за малката принцеска-много здраве и желая Grinning

# 37
  • Мнения: 4 629
Ива честита дъщеричка! Много й е хубаво името. И моята сестричка се казва така. Желая й да  е много здрава и щастлива!!! Grinning  Скорошно прибиране вкъщи и много щастие!

# 38
  • Мнения: 404
Честита бебка ДЕЯ!!!!
 Flowers Sunflower
Да Ви е жива и здрава,и скоро да сте си заедно,да забравите трудностите от изминалата година.Пожелавам Ви много щастие и радост.  261uu

# 39
  • Мнения: 268
ИВА, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ!!!
ПОЖЕЛАВАМ НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО МНОГО СИЛА И КУРАЖ И ДАНО ПО-СКОРО ГУШНЕШ МАЛКАТА ДУШИЧКА!
СТИСКАМ ПАЛЦИ МНОГО СИЛНО И СЕ МОЛЯ НА ГОСПОД ВСИЧКО ДА Е НАРЕД!
ЦЕЛУВКИ НА МИТАКА!!!
КУРАЖ, МИЛА!!! action032
В коя болница е детето?

# 40
  • Мнения: 1 517
Честито да ви е жива и здрава Two Hearts

# 41
  • sofia
  • Мнения: 482
Честито момиченце - кокиченце!!!
Стискам палци всичко да е наред, дай Боже, и след някой друг ден да пишеш пак!!!

# 42
  • Мнения: 5 500
ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА ДЕЯ, ИВИ!!!

# 43
  • Мнения: 2 693
ЧЕСТИТА малка ДЕЯ!

# 44
  • Мнения: 2 655
И от мен честито на новата мама ИВА за бебето ДЕЯ.

На мама ИВА поднасям този виртуален букет с цветя  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower и и пожелавам бързо възстановяване.

На ДЕЯ вече като стара орисница пожелавам:
Да е жива и здрава. Wink
Да папка  babyuu , да спинка  sleepuu и да пълни памперсите. Laughing  Laughing  Laughing
Да няма колики и да се гледа лесно. Wink  Wink  Wink
Да стане голяма и красива мома. Wink
Да е гордост за мама и татко.

И още веднъж честито на щастливото семейство за голямата радост. Wink

Общи условия

Активация на акаунт