Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 2 тема

  • 30 528
  • 779
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 862
Е, то за мода всичко е модерно вече и без това и стари модели също преиздават. На старите не им пада цената, нищо че не е нов модела.

# 46
  • Мнения: 24 467
Аз харесвам принтове. Много са ми весели, създават ми насроение. На Алеса си купих първите артикули най-вече заради принтовете.

# 47
  • Мнения: 4 564
При мен пък се получава, че ми изостават дрехи, защото излизат нови с различни принтове, започвам да харесвам тях и не не ми се носят миналогодишни. При класическите не е така. Например черна кожена парка я нося, а яке шарено не ми не носи следващия сезон.

# 48
  • Мнения: 481
На мен ми харесват, че са цветни и приятни. Някои принтове са много интересни. Наскоро си поръчах от един сайт дрехи, сравних качество, цена. Алесса са си много добри, все пълня кошницата и все се колебая хаха.. Другата седмица вече искам да си поръчам една розова връхна дреха и една бяла риза с надписи.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 635
Звъннах онзи ден да попитам за колко време идва пратката, тъй като съм на море и от това зависеше кой адрес ще посоча в поръчката. Изключително мило и внимателно отношение, момичето първо каза, че имат много поръчки и е вероятно да не успеят да я подготвят и изпратят същия ден (беше вече ранен следобед), но след като разбра, че съм на почивка ми каза, че в такъв случай ще ми я изпратят още същия ден, за да е при мен на другия и да мога да се порадвам на банския докато съм на морето. Имах и други бански и този не ми беше жизненоважен, но наистина е приятно да те обслужат с такова внимание и индивидуален подход. Вчера даже успях да го разходя на плажа и съм много доволна, цветовете са страхотни.

# 50
  • Мнения: 825
Очарована съм от последните ми придобивки - топ (2 модела),бански,риза(дънкова),чакам си и роклята.
Аква серията , лично за мен е разкошна.

# 51
  • Мнения: 2 862
Нови рокли, не ги пуснаха навреме тия работи.

# 52
  • Мнения: 3 310
Някоя поръчала ли си е и получила ли е роклята си с аква принт , късата ?
Интересно ми е какви са отзивите за нея , а има само един единствен в сайта... уж много хора я искат, а дори няма никъде отзиви ...

# 53
  • Мнения: 24 467
Нали сега тръгват първите бройки от нея? Беше за средата на август. Те първа трябва да има отзиви.
Аз нося или дълги, до глезените, поли и рокли, или 2-3 пръста над коляното. Тази ми идва къса. А новите прави в миди дължина не са моята такава.

# 54
  • Мнения: 4 219
Те имат доста такива в никаква дължина, като най-новата рокля, но ако се отрежат над коляното стават топ! Аз лично съм рязала една, е не аз де, шивачка! Grinning

# 55
  • Мнения: 3 310
Те имат доста такива в никаква дължина, като най-новата рокля, но ако се отрежат над коляното стават топ! Аз лично съм рязала една, е не аз де, шивачка! Grinning
Да  , наистина са никаква дължина. Странен усет за мода имат.
Обаче мен друго ме учудва. Дългата рокля е по - евтина от късата , а попринцип трябва да е обратното . Joy

# 56
  • Мнения: 24 467
Кои модели сравняваш?
Много зависи от модела, а не от дължината. По роклята с волани има доста играчка, докато една рокля тип потник се прави за точно половин час, ако си я шиеш не на конвейра, а вкъщи сама. И трябва да си вдяваш иглите тепърва, да кроиш и тропосваш.

# 57
  • Мнения: 2 862
Аз чакам синята, скоро трябва да е в наличност, so ambitious.
Поръчах и новия модел, но май няма да ми стане М ката, но искам да я пробвам много ми хареса. Жалко, че няма и Л.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 744
Някой има ли снимки с роклята all i want is a yacht?

# 59
  • Мнения: 2 862
Още не са я издали, края на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт