Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 50 878
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 741
В Дъглас има почти всичко, редовно го ползвам и обрулвам...🙄🙄🙄
А в сайта на Dior има опция try on и е чудесен онлайн жокер за червила, виждам, че и за други продукти го има.

# 601
  • Мнения: X
Аз въпреки че съм с тъмна кожа, с червено червило винаги изглеждам по-бледа, съответно когато нося такова, наблягам на бронзър или този руж, който честно казано може да се носи лесно с всичко. Никоя от дамите тук ли не хареса ружовете на Пат?
https://www.patmcgrath.com/products/skin-fetish-divine-blush?var … nt=39346757664837
Моята поръчка е пристигнала в Рим, характерно за нещо, което ме вълнува, е там по-рано, а аз не съм…

NiaV, Divine Rose ли е цвета, който имаш предвид? Не е ли много розов?

Не, цветът за целта е desert orchid, явно не съм качила читав линк- извинявам се.

Soft Click, умирам за RHCP- с кеф да си показваш ружовете там!

Scalestone- прекрасна си, снимките са много хубави ❤

# 602
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
Scalestone- прекрасна си, снимките са много хубави ❤
*******
Не, цветът за целта е desert orchid, явно не съм качила читав линк- извинявам се.

Scalestone наистина чудна си с този грим, ужасно ти отива!

Desert Orchid на пръв поглед ми заприлича и на Шанел Рефлекс и на Шисейдо OR308, но подозирам, че ще е много по-кафяв от тях, не толкова оранжево топъл. Докато не си го сложиш на лицето... Може би на долен среден + ляв също, отивам да се намажа Grinning

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 21:05 от Agent Provocateur

# 603
  • Мнения: 1 088
Изскочи ми реклама на scarletbeauty бг, нещо са ми странно евтини на пръв поглед. 🤔 Знаете ли нещо за тях?

# 604
  • Мнения: 30 961
Изскочи ми реклама на scarletbeauty бг, нещо са ми странно евтини на пръв поглед. 🤔 Знаете ли нещо за тях?
Прочетете темата за изпитани сайтове за парфюми последните 10 страници се обсъжда само този сайт.

# 605
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Дами, скоро поръчвали ли сте от Tarte?
Имам спомени че пристигаха от Холандия пратките. 🙄
Пуснали са нови палитри сенки и разни сетове, та с приятелка се чудим дали да не поръчаме преди Коледа по нещичко. 😊😊

# 606
  • Мнения: 1 753
Момичета , какво ще кажете за това олио
https://www.notino.bg/guerlain/abeille-royale-cleansing-oil-poch … ho-maslo-za-lice/

Ползвам в момента Диорското, но се оглеждам и за друго? Продълвам да не се гримирам особено, но пък се занимавам и без друго с двойно почистване Simple Smile

П.с. Следя ви аз постоянно , но не съм срещала скоро МаманаМиро.

# 607
  • Мнения: 405
Издебнах червилата, отбор! Поръчах Myth, Fawn, Dragon и Blush Lightly. Другата седмица се надявам да пристигнат, за да се похваля подобаващо.

Ния, ще пробваш ли ФДТ на Лиса като ги пусне в продажба? Сега има проби към поръчките и система за избиране на подходящ цвят спрямо модели на други марки, които ползват потребителките й. ☺

# 608
  • Мнения: X
Илзи, писах в темата за ФДТ- направих 2 поръчки за 2те тест карти 😁.

# 609
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз поръчах три червила. А след колко време се очаква да са налични тези дето в момента са out of stock? Колко често зарежда?

# 610
  • Мнения: X
Не презарежда- само когато пуска колекция.

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Момичета,  кой цвят фдт на Tom Ford   съответства на  Dior 2W? Светъл  с жълт подтон.

# 612
  • Мнения: X
Попитай в темата за ФДТ най-добре като спомени ако може за кои ФДТни на ТФ и Диор питаш.

# 613
  • Мнения: 7 352
Аз съм доста "боса"  с четките ,но поръчах 141 Synthetic Face Fan Brush на Mac , за какво е най-добра?

# 614
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
Аз съм доста "боса"  с четките ,но поръчах 141 Synthetic Face Fan Brush на Mac , за какво е най-добра?
ФДТ и контур, някои я ползвали дори за бронзъри/ружове.

Плътна и пълна четка, изработена от синтетични влакна, оформена като малко ветрило. Плътността на тази четка позволява използване с различни консистенции - от пудри до течности до кремове. Формата на ветрилото помага за равномерно и гладко разпределяне на продукта върху лицето.

Получете дълготрайно покритие  с подхранваща водоустойчива основа Pro Longwear!
....За перфектно нанасяне използвайте 141S четка за лице.


PS Наистина ли си купихте четка преди да знаете за какво ще я ползвате!?!

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 16:19 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт