Спирала за мигли - тема №21

  • 48 949
  • 747
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
И да не стигнеш драга, няма да си пропуснала явлението на века, да знаеш...
А за форумната очна любимка на КVD- дай да го изясним сега тоз въпрос 🤣. Ти коя пробва? С какъв връх беше? Аз имам една, в която се кълна, една, която ми харесва и нормалната на КVD, с felt tip връх, която за мен е скапана и има по-добри дрогерийни... единственият кусур в тази, в която се кълна и харесващата ми е че бързо изсъхват, затова купувам минита вече.
Худа е чудна и черна, но не прави достатъчно тъничка линия на малките ми клепачи за разлика от гореспоменстите любови.

# 166
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не знам Ния, накаво мини татуировка или нещо подобно. Беше като писалка, но нито беше наситено черно, нито беше трайна, дори и тийнката не я приюти , предпочете някаква на революшън и  Кат замина в коша.
Единстявния несостатък на Худа.за мен е че за тънка линия , трябва да бъркам с деуга четка.
Луд умора няма.
Но пък на Пат ми хареса.
Наситена и трайна.Тя е писалка.Не знам има ли друга.
Викаш да не се кося за хуърглас , ако изъхне  ...
Ох .Една Живанши чака ред   и две кларенс, които и аз не знам защо купих.
Шантава работа  .
Сега обаче след всяка спирал плескам една синя деогерийна която придава загадъчен цвят на миглите.
Ей това е синьото без смесване

Май съм  изптотално.изперкала..
Но мажа ли мажа  със синьо.
Не ме питай само коя е спиралата, защото ще ме заклеймят за извеащението да слагам супермаркетска спирала върху селективна Simple Smile .
Но пък никак не е зле.

# 167
  • Мнения: X
Коя на hourglass взе, прекрасна, Caution ли?
Аз съм забелязала, че ни допадат подобни формули и подозирам, че и сега да я отвориш ще решиш, че е изсъхнала. Не ми допадна, а купих голяма, заедно с един куп други неща на марката с голям кеф и очаквания.
Кат, която е като флумастер, не струва за мен. Нито е наситена, нито е интересна за нанасяне или прави нещо специално. Тези, които са с нещо като четчица накрая (любима ми е dagger, странна, скосена, но като свикнеш да я нанасяш е рай) са наистина наситени, тъничка линия, черна, трайна. Зависи от продукта. Ако ти подарят някое мини- заслужава си да пробваш. На Пат и на мен ми харесва.
Моля кажи коя е тази синя спирала, на моите очи ще е доста добре като цвят.

# 168
  • Мнения: 142
Харесвам много L'Oreal Paris - Voluminous Million Lashes 🥰

# 169
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На хуарглас е едно мининв златиста опаковка.
Знаеш, че съм туземец и не помня имена.
Ходя в магазина  гледам , плескам и купувам,  ако ми хареса без да ме интересува каква марка и кой модел е .
После ги идентифицирам чрез форума.

Nia, това е спиралата

Имат и черна, лоято купувах  преди в моменти, когато се ядосам на някоя "маркова" спирала.
Давай адрес и ти мятам една две.
Писах на лични.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 12:26 от sl

# 170
  • София
  • Мнения: 390
Здравейте момичета,
и аз да споделя моята любима спирала Simple Smile минах през мн марки скъпи и бюджетни, но за сега се спрах на L’Oréal Paris Air Volume Mascara


Само за протокола: със светли тънки мигли съм. Целя обем и извиване. Тази спирала се справя идеално с очакванията ми. не прави топчета и не се рони. Simple Smile

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Последната седмица и аз използвам тази на Лореал. Не смея да я похваля, но извива мнооого добре. Изоставих мейбълинската и май не ми липсва в момента.

# 172
  • Мнения: 2 438
dolce нямам представа дали ще подпомогне растежа на миглите,но силно се съмнявам Grinning
Аз след хиляда теста на трите Телескопик установих,че сребърната е най-добра за моите мигли.И обем и удължаване,не се размазва,не се рони...явно Лореал наистина поддържат само нея.Черната е ужасен ужас,а златната са я развалили порядъчно,или продават ментарлаци или стари,залежали остатъци.
Утре ще тествам новата Шанел,нямам търпение Hug

Sl пробва ли вече спирала на KEVYN AUCOIN ? Постоянно ми излизат реклами и в ибей,но нещо отзивите все ме отказват

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ако скоро е коментирано...се извинявам предварително.Посочете ми моля тема и страница.
Харесвате ли спиралите на Фаберлик?

Иначе...скоро не съм купувала дрогерийна спирала.
Орифлейм,Ейвън,Фаберлик...

На показаната на снимката в предишния пост спирала на Лореал се чудих доста,понеже харесвам спиралите на Лореал...и така и не я взех.

# 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
VanessaDE
Все ище не съм я купила ..
Чидя се, защото съм събрала доста спорали.Вярно, неотворени, но пак не са вечни.
Реших да разчистя малко и после ще видим.
Но не знам дали ще успея да изпълня решението си.
PS.
С комплекта на KVD  продобоваме все по приятелски отношения.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 12:14 от sl

# 175
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Подариха ми тази красУта... със силиконова четка... бях доста скептична, тъй като нямам добър опит с такива четки. Миглите ми са дълги, тънки и прави... спиралата успява да ги извие, горе-долу да ги подреди и им придава нормален обем... доволна съм... Simple Smile

# 176
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С удоволствие да си я ползваш. Heart
Колко сме различни, с моята не се разбрахме.
Взех я след добри  отзиви в темата

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 13:31 от sl

# 177
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
С удоволствие да си я ползваш. Heart
Колко сме различни, с моята не се разбрахме.
Взех я след добри  отзиви в теюата
Благодаря... аз въобще не очаквах да се разберем... ама на случиха се нещата. Simple Smile
Аз така не се разбрах с тази...

Скрит текст:

# 178
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 057
Аз бях писала за спиралата на Елизабет Ардън преди време, много ми хареса. ☺

# 179
  • Мнения: 2 438
Аз пък съм разочарована от шанелската LE VOLUME STRETCH.Пфуу затова не обичам маркови спирали,нито една не си струва парите.Не стига че не изпълнява обещаното,ами се и размазва,под очи,над очи...Ще търся с какво да я пооправя че, да не я хвърлям Confounded

Общи условия

Активация на акаунт