Спирала за мигли - тема №21

  • 49 089
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 403
Влизам да се оплача от Мax Factor lash revival.
Няма друга спирала, която така да ми се разтича и да ми дразни очите. Свиди ми да я изхвърля едва след няколко нанасяния, но май ще се наложи.
Опитай отгоре да фиксираш с малко черни сенки. Тоест, аз слагам с пухкава четка за блендване черни сенки върху миглите, върху спиралата.

# 406
  • Мнения: 1 594
Тези от вас които изпозлват новата спирала на Mac може ли да споделят дали имат някакво раздразнение при премахване или при попадане в окото.
Попринцип нямам проблем със спиралата, но забелязвам, че при намокряне и попдане в окото усещам дискомфорт. Досега не ми се беше случвало с друга спирала.

# 407
  • Мнения: 2 937
Странно, според мен е нормално намокрена спирала, разлята в окото да дразни.

Искам да похваля NYX Worth the hype. Бях я планирала за проба преди половин година поне, що ли я отлагах толкова - много лесно се нанася, не сплъстява, извива, позволява напластяване. Не се рони и размазва.

# 408
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Моите очи не са никак чувствителни, но при намокряне и попадане на спирала винаги ми пари. И аз смятам, че това е нормално. Те са за мигли, не са да ти попадне в окото все пак.

# 409
  • Мнения: 9 651
Днес си взех Catrice Glam & doll и да се оплача. Според мен нищо glam няма в нея. Доста съм разочарована. Вярно, евтина е, може би не може да се очаква повече... Единствен плюс, че разделя добре миглите, иначе не прави нищо нито за обем, нито за извивка. Досега бяха с L'Oreal Bambi Eyes и бях супер доволна. Извива страхотно, прави миглите много дълги и обемни. Даже май малко прекалено за дневен грим. А и тя не е някоя скъпарска...

# 410
  • Мнения: 6 172
https://www.notino.bg/loreal-paris/air-volume-mega-mascara-spira … pridavassha-obem/

Отвратителна спирала ,само рекламата и голяма Worried
Напластява ,изобщо не извива ,при условие че вече 2 месеца я ползвам.Единствено ,където ги удължава .

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
https://www.notino.bg/loreal-paris/air-volume-mega-mascara-spira … pridavassha-obem/

Отвратителна спирала ,само рекламата и голяма Worried
Напластява ,изобщо не извива ,при условие че вече 2 месеца я ползвам.Единствено ,където ги удължава .
Е,стига сега деее...
Купих я наскоро,още не съм я отваряла,силно се надявам да не е изсъхнала.Уж беше в запечатана кутия,комплект с очна линия е.
Ще взема утре да я тествам,че ако за нищо не става,ще ме е яд.
Ще карам вече с принцесите на Есенс или Хипноуз Драма на Ланком(ако мога да си я купя,към нея нямам забележки).
Принцесите се ронят за съжаление,обаче правят перфектни мигли.Имам оранжева,зелена(суха ми е,не ми е по вкуса) и още една лилава, много са хубави като ефект,3-4 часа са ок,после не е много ок,но се търпи.

# 412
  • София
  • Мнения: 3 159
Здравейте, наскоро поръчах от мейкъп бг тази основа за мигли. Пристигна с вакуумна опаковка, но самия продукт е някаква супер гадна история - като изсъхнало, по миглите абсолютно нищо не се нанася и миризмата не е много ОК. Нямам съмнения да е отварян, по-скоро дали е съхраняван неправилно и се е развалил, или си е просто такава тази база.
Някой има ли впечатления?
В Лили я има, но нямаше тестер (логично), за да видя как изглежда отвътре.

Заедно с L'Oreal Unlimited я поръчах, но нещо и двете са ми греда, въпреки че със спиралата може и да се разберем някак.

# 413
  • Мнения: 1 594
Има сайтове с които може да проверите срока на годност на продуктите евентуално дали е изтекъл, иначе не съм ги използвала и не мога да кажа.

# 414
  • Мнения: 579
https://www.notino.bg/loreal-paris/air-volume-mega-mascara-spira … pridavassha-obem/

Отвратителна спирала ,само рекламата и голяма Worried
Напластява ,изобщо не извива ,при условие че вече 2 месеца я ползвам.Единствено ,където ги удължава .
Е,стига сега деее...
Купих я наскоро,още не съм я отваряла,силно се надявам да не е изсъхнала.Уж беше в запечатана кутия,комплект с очна линия е.
Ще взема утре да я тествам,че ако за нищо не става,ще ме е яд.
Ще карам вече с принцесите на Есенс или Хипноуз Драма на Ланком(ако мога да си я купя,към нея нямам забележки).
Принцесите се ронят за съжаление,обаче правят перфектни мигли.Имам оранжева,зелена(суха ми е,не ми е по вкуса) и още една лилава, много са хубави като ефект,3-4 часа са ок,после не е много ок,но се търпи.
За съжаление и аз съм на същото мнение. Това беше спиралата, която купих без да имам каквито и да е очаквания, дори и отрицателни, но уви.  Ужасно напластява. Изхвърлих я още след първото нанасяне. Неслучайно питах тук преди няколко дни за спирала от по-висок клас след разочарованието от тази по-горе

# 415
  • Мнения: 771
Заради отзиви в тази тема, наскоро купих Maybelline Lash Sensational. Ползвах я няколко пъти и ми харесва. Не се размазва. Измива се лесно. Извива миглите донякъде и не ги залепва.

Аз търся спирала, която извива миглите по принцип, не да придава дължина.

Ползвала съм на Ести и на Клиник спирали като са идвали в подарък към нещо друго. Не ме впечатлиха, но не помня кои точно спирали са били. Рядко нося по принцип.

# 416
  • Мнения: 1 203
https://www.notino.bg/loreal-paris/air-volume-mega-mascara-spira … pridavassha-obem/

Отвратителна спирала ,само рекламата и голяма Worried
Напластява ,изобщо не извива ,при условие че вече 2 месеца я ползвам.Единствено ,където ги удължава .
Е,стига сега деее...
Купих я наскоро,още не съм я отваряла,силно се надявам да не е изсъхнала.Уж беше в запечатана кутия,комплект с очна линия е.
Ще взема утре да я тествам,че ако за нищо не става,ще ме е яд.
Ще карам вече с принцесите на Есенс или Хипноуз Драма на Ланком(ако мога да си я купя,към нея нямам забележки).
Принцесите се ронят за съжаление,обаче правят перфектни мигли.Имам оранжева,зелена(суха ми е,не ми е по вкуса) и още една лилава, много са хубави като ефект,3-4 часа са ок,после не е много ок,но се търпи.
За съжаление и аз съм на същото мнение. Това беше спиралата, която купих без да имам каквито и да е очаквания, дори и отрицателни, но уви.  Ужасно напластява. Изхвърлих я още след първото нанасяне. Неслучайно питах тук преди няколко дни за спирала от по-висок клас след разочарованието от тази по-горе

+1

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Явно съм взела пак кофти спирала...
Лошо.
Ще пиша тези дни,трябва да се пробва.
Ама все някак ще я изразходя.

# 418
  • Мнения: 1 281
Здравейте, идвам да се оплача на вас, ще ме разберете. Новата на YSL Lash Clash - абсолютно разочарование, рони се под очите. Връщам се на водоустйчивата Le VOlume de Chanel (защото обкновената също се рони), въпреки, че изсъхва за 2-3 месеца, което също ме вбесява, ама не мога да намеря по-добро Sad

# 419
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте, идвам да се оплача на вас, ще ме разберете. Новата на YSL Lash Clash - абсолютно разочарование, рони се под очите. Връщам се на водоустйчивата Le VOlume de Chanel (защото обкновената също се рони), въпреки, че изсъхва за 2-3 месеца, което също ме вбесява, ама не мога да намеря по-добро Sad
Благодаря,че споделиаз тъкмо се канех да отварям една и да я почвам сега ще видя мога ли да я върна към сайта!

Общи условия

Активация на акаунт