Спирала за мигли - тема №21

  • 49 057
  • 747
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 591
Агеент 🌸 както винаги супер полезна, благодаря, че се включи. 🌹
Мазни и още как, на мен кожата на лицето като цяло си е мазна.
Определено ще пробвам да я спася, защото като изключим размазването наистина дава обещаните резултати. Аз съм със супер къси мигли, а с нея изглеждат страхотно когато я сложа. След два часа - стой та гледай 😂😂 все едно съм ревала.
Ще тествам някой начин и ще споделя има ли ефект. 😁

# 571
  • Мнения: 27 472
Агент, сега разбирам, че top coats има и при спиралите, а не само при лаковете за нокти!😃
На мен никоя спирала не ми се размазва. Само ако съм си намокрила миглите с вода, а не е водоустойчива. Но и околоочни кремове не използвам почти никога. Използвам обаче един коректор, на Мейбълин май беше.🤔 Много съм доволна.

# 572
  • Мнения: 31 153
Въобще не ми се размазва спирала на Мас. Обожавам я, защото мога да я напластявам колкото пожелая, без да ми сплъстява.
Сега да видя най- новата на Шанел. Има съвършена клик опаковка опаковка и срамна цена.

# 573
  • Мнения: 1 424
Обожавам спиралата на МАС,прекрасен ефект на моите мигли,но след макс два часа лятото нещата са много зле. С праймър,без праймър все тая. Ще я нося и зимата и ще видя дали жегата е била проблемът.
От базата на Есънс съм със смесени чувства. Четката е ужасна,взима прекалено много продукт и не разделя добре миглите. Пробвах да набутам друга четка вътре / диорска/,но тя явно е доста по-голяма и заседна вътре 🤣 . Като ефект също не съм особено впечатлена,но да кажем,че е сравнително Ок.
В крайна сметка може би за парите си е добра,но за мен поне лично в никакъв случай не може да се сравни с Диор или Смашбокс.

# 574
  • Мнения: 10 256
Есънс е бюджетна марка. При нас в Щатите е 4-5$. Според мен няма място за сравнение с Диор или Смашбокс. На някой може и да му върши работа, но това са продукти от различен клас и качество. Иначе и аз съм си купувала Есънс за проба. Стават.

# 575
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По принцип е така, но , марката не винаги означва качество.
В интерес на истината нямам спирали на Есенс, Мак и Диор, защото не се сработват с моите мигли.
Уж се харесват за двн два и после почват капризите.
Ползвала съм най различни праймъри включително Мак и Диор, не са моите . Фаворити за сега са ми Марк Джейкъбс(спряна) и Живянши(също изчезна от нашия пазар) .
В издирване съм на нова и ще трябва да пообиколя магазините.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2022, 19:34 от sl

# 576
  • Мнения: 2 223
Пробвала съм праймър на Collistar ефектът беше уау заедно със спирала на същата марка,не знам дали ги зареждат някъде в бг,но по летищата ги има.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2022, 17:38 от Calabria

# 577
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Имах една спирала на Колистар преди доста години, бях я взела заради лилавия цвят .Лимитка някаква.
Не съм попадала на техен  праймър, но ще проверя в магазина.

# 578
  • Мнения: 4 403
Аз слагам малко черни сенки върху спирали, които ми се размазват. При мен помага.

# 579
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Минавам да напиша две думи за  продукта на Virty  2 в 1 , който спименах по назад.
След месец еджедневнонползване , при мен действа орлично каро грижа.Резултат видимо по дтлги мигли.
Като праймър  не се покрива изискванията ми.
Ще ородължа да купувам  инизползвам като грижа
За съжаление по моите ширини не откривам продукта , който е само грижа, от който бях мниго доволна преди години.

# 580
  • София
  • Мнения: 5 713
Здравейте! Чудя се на коя спирала да се спра, L'Oréal Paris Air Volume или Lancome Lash Idole.Имам къси и не гъсти светли мигли. Рядко използвам спирала иначе….Може да ми предложите и вие някаква.Благодаря предварително!

# 581
  • Мнения: 1 591
Тази на Лореал не съм я пробвала, но Lash idole много я харесвам, не слепва, но дава супер естествени мигли имайте го предвид. Не ги удължава и удебелява особено ако търсите такъв ефект.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 710
За мен пък Lash Idole е една от най-ужасните спирали Евър. Слепваше ми миглите ужасно, като се има предвид, че с почти всяка спирала ми стават еднакво добре.

# 583
  • Мнения: 31 153
И аз не я харесвам.

# 584
  • София
  • Мнения: 5 713
Благодаря ви за отговорите! Направих поръчка преди 2 чса  и включих и нея.Дано съм от доволните! Изчетох и доста положителни коментари. ☺ Поръчах през приложението на Notino с 20% отстъпка върху цялата сметка  включително и на тези, които са намалени и добавих и код за безплатна доставка.

Последна редакция: пн, 10 окт 2022, 18:37 от ♥ Димяни ♥

Общи условия

Активация на акаунт