Отговори
  • Мнения: 123
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.
Дълго време си говорих с Риби, много се разбирахме, но не ме привличаше.
А пък 3 години обичах един Рак, но не отвърна на обичта ми. Не ме хареса.
Тази година исках връзка със Скорпион, всичко почна супер, но мъжа постепенно показа лоши страни, цени повече приятели, не ми отвърна внимание, постоянно почнахме да се караме и чао.
С мъжете Лъвове много се привличаме ама много са егоцентрични, палави и летят много.
С овните се разбирам много, много дълго може да говорим, но засега не съм толкова привлечена.
За стрелците нямам знания.
Да мина към земните елементи.
Девите са много добри и атрактивни за мен, но и те са палави и след раздяла не те познават.
Козирозите са интересни, има какво да учиш от тях,  но са наистина упорити и аз съм страшно упорита.
Телците са много красиви, жени около тях, но ме оставят 😁
Въздушни знаци:
С близнаците се привличаме взаимно, обичам ги и те мен. Но променливи са ,което е много дразнещо за стабилния лъв.
Везните са черешката на тортата за мен, истински джентълмени, романтика , уважение , но също така са много дразнещо , колкото вкусни , толкова горчиви, но си струват. Ех има и изключения естествено, но винаги ,където има някой, който е много добър , го мисля ,че е везни.
Водолеите ме харесват, аз още не, но се разбираме.
Това е моето мнение и знам , че не всички са такива, само от мое око.

# 1
  • Мнения: 149
О, не! Като представител на зодия скорпион ми писна да ме изкарват най-черен. Laughing

# 2
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Има много. Карат се и се обиждат един друг, но пак си стоят заедно.
Не бива да се вторачваш прекалено в зодии и елементи. Фокусирай се върху хора, с които си подхождате. Никой не е идеален, всеки си има лоши черти.
Ако нямаш Луна, Венера или Марс във воден знак, това може да е причината да не се разбираш с водни знаци от астрологична гл. точка. Не е голяма загуба.

# 3
  • Мнения: 123
О, не! Като представител на зодия скорпион ми писна да ме изкарват най-черен. Laughing

Еми гледай от хубавата страна, гледах един специалист на връзки, при който са отивали много хора да разкажат проблемите във връзките си, казваше, че обожава скорпионките, че са сексапилни, имат жесток поглед, на който всеки мъж падал😁 А за лъвиците казваше , че сме доминантни.

# 4
  • Мнения: 10 993
Аз съм везни, живея 16 години с рак, според астрологията въобще не си подхождаме. Никога не се караме и обиждаме, но той е много различен от мен. Аз съм въздухарка, дай ми почивки, екскурзии, емоции, а той е домошар. Хубавото е, че не ме ограничава. Иначе съм на мнение, че ракът не е способен на чувства. Освен мъжът ми съм контактувала отблизо с още двама мъже раци и на двамата все нещо не им изнася. Може би просто аз не мога да меля с водни зодии. И синът ми е риби, и с него ми е трудно. Другият е дева, с него ми е по-леко.

# 5
  • Мнения: 339
Интересна тема. Аз съм овен и съм имала страхотни връзки с риби. Обожавам мъжете от тази зодия - имат излъчване и стил, също така са бохеми, невероятни приятели, дори и след прекратяване на връзката. Странното е, че с друга водна зодия - рак, хич не мога да меля. Отнася се както за жените, така и за мъжете. Много са дребнави, егоисти са, сметкаджии, несериозни и т.н.
Харесвам обаче мъже от зодии козирог и водолей, лъвовете и те стават.

Последна редакция: сб, 07 авг 2021, 20:25 от kuku_i_pipi

# 6
  • Мнения: 123
Интересна тема. Аз съм овен и съм имала страхотни връзки с риби. Обожавам мъжете от тази зодия - имат излъчване и стил, също така са бохеми, невероятни приятели, дори и след прекратяване на връзката. Странното е, че с друга водна зодия - рак, хич не мога да меля. Отнася се както за жените, така и за мъжете. Много са дребнави, егоисти са, сметкаджии, несериозни и т.н.
Харесвам обаче мъже от зодии козирог и водолей, лъвовете и те стават.
Може да имаш някоя планета в Риби , в хубав аспект, не знам точно, аз хич нямам воден знак в картата си и това ми личи много 😁 Поне малко да имаше, защото около мен постоянно виждам водни.

# 7
  • Мнения: 15 356
Аз съм дева и имам страхотна връзка и семейство с близнаци.Уж не си.подхождаме и дрън,дрън,но всъщност си пасваме идеално.От шест години сме заедно,от пет и половина женени .

# 8
  • Мнения: 7 172
И аз съм Овен, в дълъг брак с Риби. Преди него имах дълга връзка с друг мъж Риби. Макар да сме съвсем различни вървят нещата, да чукам на дърво. С бившия ми мъж Рак беше друго, то това същество ни се води, ни се кара.

# 9
  • Мнения: 46 437
Нямам никаква идея. Аз съм Дева, мъжът ми Лъв. Навсякъде пише различно Laughing

# 10
  • Мнения: 10 993
За раците и аз съм на мнение, че ни се водят, ни се карат. Но най-ужасното нещо за мен са близнаците. Пък хората са си щастливи с близнаците. Преди търсех проблемът в себе си, но вече не.

# 11
  • Мнения: 7 172
Близнаците много ги бива за секс. Само за това.

# 12
  • Мнения: 15 356
И мъжът ми и брат ми са близнаци ,адаши са ,брат ми на 24.05 ,мъжът ми на 30.05.Единственото общо е,че са много добри хора и много любознателни.Като се запознахме с мъжът ми и ми каза ,че е близнаци ,си казах-хуквай че бягай.Но не е от вярърничавите ,безотговорни и завеяни представители на зодията.Аз като типична дева му се дразня много за едно-винаги закъснява ,само за първата ни среща подрани.Петте му минути нямат нищо общо с моите пет минути и изобщо той е господарят на последният миг.

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 933
Аз съм Лъв и он почти 11 години съм омъжена за Лъв.Разбираме се супер.

# 14
  • Мнения: 3 281
И аз съм лъв, омъжена съм за козирог, води се че не си подхождаме. Имаме си различията в характерите, ама ей го 5 години сме си заедно.
Единствената зодия с която съм се разбирала без изключения е лъв. Независимо пола, възраста и характера, компанията на другите лъвове ми е много приятна. Връзка с лъв съм имала 1 път само и то като много млада, така че нямам наблюдение в тази част.
Би трябвало да се разбирам с близнаци, ама няма нито един представител на зодията около мен, който да ми е приятен.

# 15
  • Мнения: 666
Везна съм и все огнените зодии ме привличат. Във връзките много пасващи са ми били стрелците, мъжът ми е овен (пак огнена), по-труден е, имаме и различия, но пак някак се допълваме и привличаме. Наблюдавам, че с близнаците и водолеите (от моята "партия") много добре си пасваме за приятели и общуване. Имала съм едно изключение - доста силно привличане с козирог, но такъв за партньорство, съжителство, не си представям.

# 16
  • Мнения: 1 195
Аз съм близнаци, мъжа ми рак. Разбираме се без проблеми. Според интернет обаче май не си подхождаме въобще, не знам.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 980
Аз съм дева, а мъжът ми - близнак. Заедно сме от много години вече.

# 18
  • Мнения: 12 473
Голямата ми любов беше Лъв.
А аз Козирог.
Чуден тандем бяхме.

Сега също съм с кардинален знак - Везни. Прекрасно ни е.

Изобщо не е до зодията, до човека е..)

# 19
  • София
  • Мнения: 38 210
Когато бях на 20-30, много гледах зодии, рождени дати, часове, изчислявах, тюхках се. И все не става и не става! Ни със съвпадащи зодии, ни със несъвместими. Според мен, човек трябва да работи върху себе си, да се успокои и тогава ще намери правилният човек, независимо от зодията.

# 20
  • Мнения: 8 601
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.

ама ти си имала връзка с целия зодиак! Simple Smile) ама от друга страна, от толкова малко случаи, изводи не се правят.
Като начало си виж собствения хороскоп и ще си отговориш на въпросите, разгледай къде се намират - Меркурий, Венера, Луна, Слънце,  Марс, Юпитер, Сатурн, Нептун, Уран, Плутон и колко от тях са във водни, колко във земни и тн знаци.

# 21
  • Мнения: 123
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.

ама ти си имала връзка с целия зодиак! Simple Smile) ама от друга страна, от толкова малко случаи, изводи не се правят.
Като начало си виж собствения хороскоп и ще си отговориш на въпросите, разгледай къде се намират - Меркурий, Венера, Луна, Слънце,  Марс, Юпитер, Сатурн, Нептун, Уран, Плутон и колко от тях са във водни, колко във земни и тн знаци.
не бяха връзки повечето
Случаите с раци,везни, лъвове, близнаци не бяха малко,но пак може да се каже така, да.
Ми в планетите , които си изброила нямам нито един воден знак.

# 22
  • Мнения: 8 601
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.

ама ти си имала връзка с целия зодиак! Simple Smile) ама от друга страна, от толкова малко случаи, изводи не се правят.
Като начало си виж собствения хороскоп и ще си отговориш на въпросите, разгледай къде се намират - Меркурий, Венера, Луна, Слънце,  Марс, Юпитер, Сатурн, Нептун, Уран, Плутон и колко от тях са във водни, колко във земни и тн знаци.
не бяха връзки повечето
Случаите с раци,везни, лъвове, близнаци не бяха малко,но пак може да се каже така, да.
Ми в планетите , които си изброила нямам нито един воден знак.
не знам дали добре си ме разбрала, пример: Луната ти е в Близнаци --броиш +1 за въздушните, Марс ти е в Овен  -броиш една точка за огнените и т н. Колко получаваш за водните? Ако наистина е 0, ти трябват тъкмо такива хора, които 'имат вода', да, много са различни от човек, който 'няма вода', но те могат да допълват такъв човек и се получават добри партньорства. И да бягаш, те 'водните' ще те намират.

# 23
  • Мнения: 1 268
Само да вметна,че мъжете Скорпиони са много добри като приятели,но не и във връзка..Стават много ограничаващи,изискващи и ревниви..Аз най-много се разбирам с мъже и жени от зодия Скорпион,Лъв и Овен..Всички хора,които съм срещала през живота си са с тези зодии 😄
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..
Пробвай с Водолей пък може и да се получи като ги опознаеш..

# 24
  • Мнения: 123
не знам дали добре си ме разбрала, пример: Луната ти е в Близнаци --броиш +1 за въздушните, Марс ти е в Овен  -броиш една точка за огнените и т н. Колко получаваш за водните? Ако наистина е 0, ти трябват тъкмо такива хора, които 'имат вода', да, много са различни от човек, който 'няма вода', но те могат да допълват такъв човек и се получават добри партньорства. И да бягаш, те 'водните' ще те намират.
Наистина е нула.
Иначе улучи, луната ми е в близнаци😄Повече въздушни знаци имам.

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 12:13 от Не се сърди, човече

# 25
  • Мнения: 3 281
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..

Сигурно никога не скучаеш Grinning

# 26
  • Мнения: 291
Aз съм близнаци, а приятелят ми скорпион, 5 години заедно, трудна,страстна и интересна връзка

# 27
  • Мнения: 7 172
Бягам като дявол от тамян от трудни и страстни връзки. Точно това им харесвам на Рибите.

# 28
  • Мнения: 1 268
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..

Сигурно никога не скучаеш Grinning
😄😄 Той не скучае...С такъв дразнител като мен..Той е спокойна душа ама аз.. 🤦🙈😃

# 29
  • Мнения: 8 601
Наистина е нула.
Иначе улучи, луната ми е в близнаци😄Повече въздушни знаци имам.
0% вода е рядко срещано, имаш проблем с емоциите и изразяването май.  Водата е символ на емоциите, мечтите, изцелението и интуицията.  Водните зодии имат изключително добре развита интуиция и голяма емоционална интелигентност.
Ако имаш много Въздух, търси обратното, хора, които нямат или имат малко (пример 10%) въздух и ще си паснете.

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 12:12 от Не се сърди, човече

# 30
  • Мнения: 2 154
Моята философия за връзките е проста, ако нещо те е привлякло в един човек, значи си струва да опиташ. Дори накрая да не се получи, винаги си е заслужавало, защото не си си губил времето, понеже е било истинско. Имала съм дълга връзка със "съвместим" по зодия за мен човек. Държахме се един за друг. На мен като земна зодия ми е трудно да "пускам". Разделихме се, естествено, накрая. Бяхме прекалено еднакви и, дори в съвместното съжителство да си пасвахме добре, то (за щастие) любовта не се подчинява на общоприетия модел, "наложен" от обществото.

Малко хумор в духа на темата.

# 31
  • Мнения: 123
0% вода е рядко срещано, имаш проблем с емоциите и изразяването май.  Водата е символ на емоциите, мечтите, изцелението и интуицията.  Водните зодии имат изключително добре развита интуиция и голяма емоционална интелигентност.
Ако имаш много Въздух, търси обратното, хора, които нямат или имат малко (пример 10%) въздух и ще си паснете.
О, с изразяването имам големи проблеми, постоянно ми казват да се държа по-меко, не мога да покажа обичта си към нашите и билетчетата.

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 12:15 от Не се сърди, човече

# 32
  • София
  • Мнения: 38 210
Търси Стрелец с Луна във водните... Обаче трябва да има и нещо земно, че тия са малко - вятър ги вее на бял кон.

# 33
  • Мнения: 123
Моята философия за връзките е проста, ако нещо те е привлякло в един човек, значи си струва да опиташ. Дори накрая да не се получи, винаги си е заслужавало, защото не си си губил времето, понеже е било истинско. Имала съм дълга връзка със "съвместим" по зодия за мен човек. Държахме се един за друг. На мен като земна зодия ми е трудно да "пускам". Разделихме се, естествено, накрая. Бяхме прекалено еднакви и, дори в съвместното съжителство да си пасвахме добре, то (за щастие) любовта не се подчинява на общоприетия модел, "наложен" от обществото.

Малко хумор в духа на темата.


И аз съм с огнен знак ама хич не съм по риска и адреналина.

# 34
  • Мнения: 149
Само да вметна,че мъжете Скорпиони са много добри като приятели,но не и във връзка..Стават много ограничаващи,изискващи и ревниви..Аз най-много се разбирам с мъже и жени от зодия Скорпион,Лъв и Овен..Всички хора,които съм срещала през живота си са с тези зодии 😄
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..
Пробвай с Водолей пък може и да се получи като ги опознаеш..

Animal Hear No Evil Animal Speak No Evil Animal See No Evil
Като мъж скорпион потвърждавам, че сме най-страхотните приятели, които може да има човек защото се привързваме бързо и приятелите стават част от родата. Отричам обаче широко разпространеното твърдение за ревнивост и ограничение. Ако това със зодиите е реалност, то явно разбираме кои хора, от обкръжението на любимата, са пошли и оказват негативно влияние върху нея, като си създаваме наш дълг да опазим честта на любимата. Нито аз, нито и мои приятели скорпиони, сме връзвали приятелките си, за да им казваме "ти няма да излизаш и комуникираш с други". Това са митове и преувеличения. Винаги говорим открито, ако смятаме, че даден човек, с когото комуникират, не е стока. Ако ни послушат - супер, но това не се случва, защото ни се отвръща, ако сме разбрали добре, тъй като залягаме от явлението на летящи чаши и чинии по нас, с изречението "стига с тази скорпионска ревнивост, идиоте" Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 123
Но не трябва да пренебрегвате приятелките си заради приятелите. Скорпиона , с който искахме да бъдем гаджета, предпочете приятелите си , вместо мен, всяка вечер на маса с тях.

# 36
  • Мнения: 2 749
За да предпочете приятелите си скорпионът, значи изобщо не е държал на вас. Извинявайте, че го казвам директно. Предпочитала съм сбирки с приятели пред половинката само при умиращи връзки.

# 37
  • Мнения: 12 473
За да предпочете приятелите си скорпионът, значи изобщо не е държал на вас. Извинявайте, че го казвам директно. Предпочитала съм сбирки с приятели пред половинката само при умиращи връзки.
Не е баш така. Чешити са просто.

БНД беше скорпи. Разведе се заради мен, оженихме се  и пак приятелите, тениса и картите бяха приоритет винаги..)

# 38
  • Мнения: 2 749
Тоз явно нещо въздушно е имал в картата.

# 39
  • Мнения: 12 473
Сегашния ми мъж е въздух от всякъде (двойна Везна). Е не съм срещала по-семеен и отдаден на жена си мъж.

# 40
  • Мнения: 2 749
Ох, не знам. Точно от везна съм си патила много - супер ревнив и обсебващ. Ама пред хората е душица. Мъжът ми е стрелец и няма нищо общо с описанието на стрелците, домошар и семеен тип е, сигурно от луната в рак. Аз съм скорпион и на теория не би трябвало да се разбираме.

# 41
  • Мнения: 1 268
Aureliat7 Както вече казах по-горе Скорпитата са страхотни приятели.Един бивш беше от същата зодия.Като приятели бяхме ок,но след като започнахме връзка стана много ревнив и не се получиха нещата..Още един приятел скорпион с който бяхме заедно от 1ви до 12клас,беше уникален..Каквото му кажа там си остава ..То грижи,то подкрепа,то защита нямам думи..Най-добрия ми приятел,ама и той ме ревнуваше от тогавашните ми гаджета.. 😁 Все викаше "зарежи ги тези"..!! Та от там знам.. 😁 Мъжете Скорпиони са...как му се викаше..Аха да.. "с чувство за собственост.." 😁 ♥️ Аз май съм една от малкото,които харесва скорпиони и не се плаши от тях.. ♥️

# 42
  • Мнения: 12 473
Никога не съм била по-свободна и неограничена.  И неревнувана.

За това не харесвам генерализирането.
Не е до зодията, до човека е.

# 43
  • Мнения: 1 268
AngelWing аз също.! Нито ревнувам ММ,нито той мен..Свобода пълна,ограничения нула.. 🤗 За това разбрах,че той е моя човек ♥️

# 44
  • Мнения: X
Аз съм Стрелец и винаги съм била във връзка с възможно най-неподходящите зодии за мен, няколко Рака и един Скорпион. Раците до един бяха егоцентрици, цупльовци и егоисти. Е, да, обаче със Скорпиона нищо не мога да сравня, докато Раците минаваха само с цупене и инат, Скорпиона беше готов да ме удави в капка вода, ако му тръгна на въпреки. В същото време най-добрата ми приятелка е Скорпион, прекрасен човек е. Много добра, мила, състрадателна, истински приятел.

# 45
  • Мнения: 2 232
Интересна тема. Аз хич не разбирам от зодии, пък и никога не съм се интересувала мъжа срещу мен каква зодия е. Важното е да се разбираме.
Аз съм стрелец, мъжът ми е рак. Разбираме се чудесно. Много от нещата, които се пишат за неговата и за моята зодия, при нас липсват като качества. Той си е домошар наистина, но и аз съм такава. Въпреки, че за моята зодия пише, че искам да обикалям света. Така, че си е до човек. Зодията не мисля, че е много определяща.

# 46
  • Мнения: 9 468
Скрит текст:
Само да вметна,че мъжете Скорпиони са много добри като приятели,но не и във връзка..Стават много ограничаващи,изискващи и ревниви..Аз най-много се разбирам с мъже и жени от зодия Скорпион,Лъв и Овен..Всички хора,които съм срещала през живота си са с тези зодии 😄
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..
Пробвай с Водолей пък може и да се получи като ги опознаеш..

Animal Hear No Evil Animal Speak No Evil Animal See No Evil
Като мъж скорпион потвърждавам, че сме най-страхотните приятели, които може да има човек защото се привързваме бързо и приятелите стават част от родата. Отричам обаче широко разпространеното твърдение за ревнивост и ограничение. Ако това със зодиите е реалност, то явно разбираме кои хора, от обкръжението на любимата, са пошли и оказват негативно влияние върху нея, като си създаваме наш дълг да опазим честта на любимата. Нито аз, нито и мои приятели скорпиони, сме връзвали приятелките си, за да им казваме "ти няма да излизаш и комуникираш с други". Това са митове и преувеличения. Винаги говорим открито, ако смятаме, че даден човек, с когото комуникират, не е стока. Ако ни послушат - супер, но това не се случва, защото ни се отвръща, ако сме разбрали добре, тъй като залягаме от явлението на летящи чаши и чинии по нас, с изречението "стига с тази скорпионска ревнивост, идиоте" Rolling Eyes

ММ е Скорпион, аз - Лъв, дълъг брак. Категорично не е ревнив, ограничаващ и т.н. семейството му е приоритет определено. никога не се е случвало да ни пренебрегне заради приятели.
Водолеите.....от всички мъже, които познавам, нито един не става за сериозна връзка.
разбира се, това със зодиите е по-скоро в кръга на забавата.

# 47
  • Мнения: 485
Аз съм везни, живея 16 години с рак, според астрологията въобще не си подхождаме. Никога не се караме и обиждаме, но той е много различен от мен. Аз съм въздухарка, дай ми почивки, екскурзии, емоции, а той е домошар. Хубавото е, че не ме ограничава. Иначе съм на мнение, че ракът не е способен на чувства. Освен мъжът ми съм контактувала отблизо с още двама мъже раци и на двамата все нещо не им изнася. Може би просто аз не мога да меля с водни зодии. И синът ми е риби, и с него ми е трудно. Другият е дева, с него ми е по-леко.
Много идентична ситуация. Аз съм везни,омъжена за рак от 21 години. Мъка за мен.Имам син и дъщеря риби. С тях се разбирам много. Имам друга дъщеря - овен - трудно ми е с нея.

# 48
  • Мнения: 123
Никога не съм видяла везни и овен да се понасят, в постоянен спор са😁 много се дразнят помежду си

# 49
  • Мнения: 666
Ние сме везни и овен. Аз харесвам огнените зодии. Задоволяват нуждата от интересни неща и преживявания на везните.

# 50
  • Мнения: 158
Аз съм рак, имах 10 годишна връзка с овен. Бяхме вечно в крайностите, или много се глезим и сме един върху друг или се караме на живот и смърт и не си говорим по 3 дни. Уж не би трябвало да се понасяме, но аз съм с Луна, Меркурий и Марс в близнаци и може би затова нямах позиви да избягам с 300 като му видя рогцата. Беше динамична връзка, без секунда скука, много се обичахме.

# 51
  • Мнения: 429
Никога не съм видяла везни и овен да се понасят, в постоянен спор са😁 много се дразнят помежду си

Най- добрите ми приятели са овни( и от женски и от мъжки пол), но аз съм везна с асцендент овен. Връзка не съм имала с овен, незнам там как щеше да е. Но с Лъв... Оуууу само където не се избихме, а много се обичахме 🤣

# 52
  • Мнения: 14
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.
Дълго време си говорих с Риби, много се разбирахме, но не ме привличаше.
А пък 3 години обичах един Рак, но не отвърна на обичта ми. Не ме хареса.
Тази година исках връзка със Скорпион, всичко почна супер, но мъжа постепенно показа лоши страни, цени повече приятели, не ми отвърна внимание, постоянно почнахме да се караме и чао.
С мъжете Лъвове много се привличаме ама много са егоцентрични, палави и летят много.
С овните се разбирам много, много дълго може да говорим, но засега не съм толкова привлечена.
За стрелците нямам знания.
Да мина към земните елементи.
Девите са много добри и атрактивни за мен, но и те са палави и след раздяла не те познават.
Козирозите са интересни, има какво да учиш от тях,  но са наистина упорити и аз съм страшно упорита.
Телците са много красиви, жени около тях, но ме оставят 😁
Въздушни знаци:
С близнаците се привличаме взаимно, обичам ги и те мен. Но променливи са ,което е много дразнещо за стабилния лъв.
Везните са черешката на тортата за мен, истински джентълмени, романтика , уважение , но също така са много дразнещо , колкото вкусни , толкова горчиви, но си струват. Ех има и изключения естествено, но винаги ,където има някой, който е много добър , го мисля ,че е везни.
Водолеите ме харесват, аз още не, но се разбираме.
Това е моето мнение и знам , че не всички са такива, само от мое око.


Мисля че ако се обичат двама човека ,няма значение разминаването в знаците ! Аз самата съм с мъж с когото зодиите ни не съвпадат вече 8 години !

# 53
  • Мнения: 8 601
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.
Дълго време си говорих с Риби, много се разбирахме, но не ме привличаше.
А пък 3 години обичах един Рак, но не отвърна на обичта ми. Не ме хареса.
Тази година исках връзка със Скорпион, всичко почна супер, но мъжа постепенно показа лоши страни, цени повече приятели, не ми отвърна внимание, постоянно почнахме да се караме и чао.
С мъжете Лъвове много се привличаме ама много са егоцентрични, палави и летят много.
С овните се разбирам много, много дълго може да говорим, но засега не съм толкова привлечена.
За стрелците нямам знания.
Да мина към земните елементи.
Девите са много добри и атрактивни за мен, но и те са палави и след раздяла не те познават.
Козирозите са интересни, има какво да учиш от тях,  но са наистина упорити и аз съм страшно упорита.
Телците са много красиви, жени около тях, но ме оставят 😁
Въздушни знаци:
С близнаците се привличаме взаимно, обичам ги и те мен. Но променливи са ,което е много дразнещо за стабилния лъв.
Везните са черешката на тортата за мен, истински джентълмени, романтика , уважение , но също така са много дразнещо , колкото вкусни , толкова горчиви, но си струват. Ех има и изключения естествено, но винаги ,където има някой, който е много добър , го мисля ,че е везни.
Водолеите ме харесват, аз още не, но се разбираме.
Това е моето мнение и знам , че не всички са такива, само от мое око.


Мисля че ако се обичат двама човека ,няма значение разминаването в знаците ! Аз самата съм с мъж с когото зодиите ни не съвпадат вече 8 години !
Разминават ви се само слънцата (оттам зодията) , но останалите неща (планети Луна, Марс и т н)  сигурно са ви в хармония, щом сте 8 г заедно

# 54
  • Мнения: 14
Зодия лъв съм и никога не ми се получава със зодии, които са елемент-вода. И вие дайте примери ако може с кой се разбирате, с кой не.
Дълго време си говорих с Риби, много се разбирахме, но не ме привличаше.
А пък 3 години обичах един Рак, но не отвърна на обичта ми. Не ме хареса.
Тази година исках връзка със Скорпион, всичко почна супер, но мъжа постепенно показа лоши страни, цени повече приятели, не ми отвърна внимание, постоянно почнахме да се караме и чао.
С мъжете Лъвове много се привличаме ама много са егоцентрични, палави и летят много.
С овните се разбирам много, много дълго може да говорим, но засега не съм толкова привлечена.
За стрелците нямам знания.
Да мина към земните елементи.
Девите са много добри и атрактивни за мен, но и те са палави и след раздяла не те познават.
Козирозите са интересни, има какво да учиш от тях,  но са наистина упорити и аз съм страшно упорита.
Телците са много красиви, жени около тях, но ме оставят 😁
Въздушни знаци:
С близнаците се привличаме взаимно, обичам ги и те мен. Но променливи са ,което е много дразнещо за стабилния лъв.
Везните са черешката на тортата за мен, истински джентълмени, романтика , уважение , но също така са много дразнещо , колкото вкусни , толкова горчиви, но си струват. Ех има и изключения естествено, но винаги ,където има някой, който е много добър , го мисля ,че е везни.
Водолеите ме харесват, аз още не, но се разбираме.
Това е моето мнение и знам , че не всички са такива, само от мое око.


Мисля че ако се обичат двама човека ,няма значение разминаването в знаците ! Аз самата съм с мъж с когото зодиите ни не съвпадат вече 8 години !

Взаимен компромис ! Страстта и обичта ако е достатъчно силна е мутивация да правиш компромиси ,да се опитваш да разбереш пратньора дори когато не ти е до това.

# 55
  • Мнения: 190
Скрит текст:
Само да вметна,че мъжете Скорпиони са много добри като приятели,но не и във връзка..Стават много ограничаващи,изискващи и ревниви..Аз най-много се разбирам с мъже и жени от зодия Скорпион,Лъв и Овен..Всички хора,които съм срещала през живота си са с тези зодии 😄
Омъжена съм за мъж Риби,а аз съм Рак..Разбираме се много добре..
Пробвай с Водолей пък може и да се получи като ги опознаеш..

Animal Hear No Evil Animal Speak No Evil Animal See No Evil
Като мъж скорпион потвърждавам, че сме най-страхотните приятели, които може да има човек защото се привързваме бързо и приятелите стават част от родата. Отричам обаче широко разпространеното твърдение за ревнивост и ограничение. Ако това със зодиите е реалност, то явно разбираме кои хора, от обкръжението на любимата, са пошли и оказват негативно влияние върху нея, като си създаваме наш дълг да опазим честта на любимата. Нито аз, нито и мои приятели скорпиони, сме връзвали приятелките си, за да им казваме "ти няма да излизаш и комуникираш с други". Това са митове и преувеличения. Винаги говорим открито, ако смятаме, че даден човек, с когото комуникират, не е стока. Ако ни послушат - супер, но това не се случва, защото ни се отвръща, ако сме разбрали добре, тъй като залягаме от явлението на летящи чаши и чинии по нас, с изречението "стига с тази скорпионска ревнивост, идиоте" Rolling Eyes

ММ е Скорпион, аз - Лъв, дълъг брак. Категорично не е ревнив, ограничаващ и т.н. семейството му е приоритет определено. никога не се е случвало да ни пренебрегне заради приятели.
Водолеите.....от всички мъже, които познавам, нито един не става за сериозна връзка.
разбира се, това със зодиите е по-скоро в кръга на забавата.
Подкрепям с две ръце,че мъжът водолей не става за връзка. Имала съм 3 такива случая.

# 56
  • Мнения: 1 785
Аз съм козирог, мъжът ми е лъв, пълни противоположности като характери, но излезе вярно, че противоположностите се привличат и допълват Simple Smile

# 57
  • Мнения: 123
Аз съм козирог, мъжът ми е лъв, пълни противоположности като характери, но излезе вярно, че противоположностите се привличат и допълват Simple Smile
Аз пък съм лъвица и се разбирах много добре с един козирог, но бяхме само приятели. Неговата луна беше в зодия лъв, може и затова да е.

# 58
  • Мнения: 8 601
Аз съм козирог, мъжът ми е лъв, пълни противоположности като характери, но излезе вярно, че противоположностите се привличат и допълват Simple Smile
на Козирог противоположната зодия е Рак.

# 59
  • Мнения: 6 991
Мъжът ми е стрелец, с асц лъв, аз съм рак с асц рак. Другите му планети не ги помня. Grinning Адски различни сме, но си се обичаме вече 9 години, нищо, че не се разбираме какво си говорим, харесваме много различни неща. Grinning Той е много по-екстровертен, много по-спокоен, много по-уравновесен, живот си живее, не се замисля и вживява. Аз съм изключително тревожна, много затворена, не общувам лесно с хора извън един кръг от 5-6 човека...абе не му е лесно, добре че е в тоя кръг Grinning Grinning Grinning. Ама оцелява той някак си.

# 60
  • Мнения: X
Аз съм стрелец - мъжът ми е рак... интересното е че се разбираме Simple Smile

# 61
  • Мнения: 8 601
първо кажи кои според теб си подхождат?

# 62
  • София
  • Мнения: 38 210
Обаче сега, като се замислих, моите дълги връзки са "като по учебник". Дева-Козирог, Дева-Телец.
Тук там Везни, ама не сме се задържали.
С Риби /противоположния на Дева/ - просто невъзможна работа.

Общи условия

Активация на акаунт