Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 98) 🍑

  • 29 073
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 130






Информация и профили в социалните мрежи:






Жанр: романтична комедия/романтична драма
Продуцентска къща: MF Yapım
Продуцент: Асена Бюлбюоулу
Режисьор: Алтан Дьонмез
История: Айше Юнер Кутлу
Музика: Айтекин Аташ



Актьорски състав:


Как започна всичко?
  Еда печели стипендия, за да завърши образованието си в чужбина. Мечтае да бъде уважаван ландшафтен архитект. В последния момент обаче губи стипендията и прекъсва следването си в университета.
  Серкан Болат е млад, красив и успешен архитект, чиято фирма е осигурила стипендията за следването на Еда. Еда обвинява Серкан за изгубената стипендия и иска да се срещне очи в очи с него. След като това се случва, двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден заедно, оковани в белезници.

Импулсивността на Еда и привличането между тях ще ги въвлекат в игра с неясен край...








Скрит текст:









Преведени фрагмани, сцени и интервюта от
Али и
Алекс










Последна редакция: сб, 07 авг 2021, 21:34 от Nalbantova

# 1
  • Мнения: 1 323
Привет!
Темата си е оформена отново и отново прекрасно!

Нещо не ме привлича новото оформление от вг-мама...

# 2
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,
Благодаря за новата тема...Интересно оформена...само линка за "саундтрак на сериала" не е активен..."плейлист несъществува"

# 3
  • Мнения: 10 187
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Дрийм тийма на Марги (и Налбантова) Hug

Темата отново е УАУууу

Gift Heart

# 4
  • Мнения: 2 130
Гости, само да спра да се движа и ще ги сложа. Това ми подадоха, това слагам 🥴

# 5
  • Мнения: 828
И аз да благодаря за темата Flowers Bouquet

Дано влезем в книгата на Гинес

# 6
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Гости, само да спра да се движа и ще ги сложа. Това ми подадоха, това слагам 🥴
Няма проблем...Исках да го отбележа, заради новите почитатели на сериала, които ще поискат да чуят мелодиите...

# 7
  • Мнения: 10 187
В соц. мрежи е "траур"...  Всички знаеха, че 13 еп. е последен, но май имаше капчица надежда, че може и да го удължат. До днес, когато официално излезе, че започват снимките на последния епизод на сериала....

Между другото имали информация за тази награда Wink

от феновете ли става номинацията или от определено жури.., не откривам актуална информация.
А ми се иска нашите да вземат и тази награда Trophy

# 8
  • Мнения: 422
Привет от балкона:blush:!
Благодаря от Heart на всички, които се занимават с оформянето на темата!
Записвам се да ви чета и да пожелая приятно изкарване в темата!

# 9
  • Мнения: 5 057
Благодаря за новата тема. Simple Smile Flowers Cherry Blossom

Чакаме всеки момент да пуснат фрага.

https://twitter.com/mfyapimtv/status/1424076741673431040



# 10
  • София
  • Мнения: 5 740
И аз се нареждам да благодаря за новата тема - на Марги за оформлението, на Магия за гифчетата, на Налбантова за това, че я пусна. Благодаря, момичета! Hug

Настроението и при мен е едно такова… никакво. Носталгично. Особено. Тъжно. Странно. Тъпо. Сдухано. Broken Heart

Реално имаме още месец до последния 52-ри епизод, а и знаехме предварително, че снимките ще приключат около средата на август. Бяхме подготвени за 11 епизода, а получихме 13. И все пак не успях да се настроя. Чувството е все едно се разделяш с любим човек. Много ще ми липсва сериалът и вълненията покрай него. Но тая надежда, че тук в темата ще продължим да си правим купона. Да, няма да е същото без сериала, но пак ще се забавляваме. Всички сме такива лудетини и шматки в най-добрия смисъл, че ще намерим начини да се разнообразяваме една друга и поддържаме темата жива, както през последната една година. Тамам? Kissing Heart

Ето ви три броя усмивки! Бършете сълзите и си сложете и вие усмивка. Чакаме фраг, остават ни още 5 епизода. Нека им се радваме като за последно. После ще му мислим. Simple Smile


Редактирам се - сега видях прасковката в заглавието (вместо черешките). Grinning Ето това е почеркът на систъра. Едно съвсем невинно намигване към всички булки в нашата тема. Евала! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 11
  • Мнения: 10 187
Ще имаме фраг

и статия от днес от арабската преса : с Гугъл

Hande Erçel заминава за САЩ през септември

Младата и красива актриса Hande Erçel заминава за Америка през септември заедно със своя любовник Kerem Bürsin. Двойката ще остане в САЩ най-малко три месеца докато трае обучението на актрисата в Лос Анджелис,  там тя ще премине интензивен курс по английски и вземане на уроци по актьорско майсторство от треньора на звездите Лори Лайвли, този, който преди няколко години учи и Чагатай Улусой.
В Америка Hande ще се запознае и родните и приятелите на бъдещия и съпруг.
Според приятел на Kerem Bürsin има голяма вероятност двамата да задълбочат връзката си.  И младата актриса да отложи връщането в сериалите с няколко години за да отгледа наследника си.

# 12
  • Мнения: 11 982
Благодаря за темата!

Щом и Серкан Болат се хвана за главата нещата хич не са добре.

Я по бодро дами, сериала и да свърши може да се гледа отново. Вярно, тръпката не е същата, но героите и историята си е същата. Ханде и Керем няма да из чезнат, просто ще минат на друго ниво на връзката си и реала.
Важното е темата и хората да сме тук и същите.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 740
Споделената статия от Миси ми хареса. А, дано! За всяка една дума в нея. Simple Smile

И да не забравя - имам предложение след сериала да прекръстим темата на: Керем Бюрсин след “Почукай на вратата ми”. Какво мислите?? Поне докато не видим накъде ще поеме и с какво ще се захване. Ако минат месеци и не се чува за нов проект, можем да си сложим традиционното “Керем Бюрсин преди, сега и в бъдеще”, но ми се иска “Почукай на вратата ми” да поседи още малко в заглавието. Затова ми харесва вариантът със “след”. Wink

# 14
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Благодаря за темата. Да я изпишем с удоволствие

Общи условия

Активация на акаунт