Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 70 044
  • 845
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 383
При мен редуцирането е още от 1-вата процедура. Сега ми предстои 3-та този петък и от предишната до сега, не съм се епилирала - по ръцете имам единични тук-там, под мишниците имам 20 косъма общо, по краката също имам единични.

# 511
  • Мнения: 486
Дали може да се използва по време на бременност и кърмене ?

# 512
  • Мнения: 3 223
Фотоепилатор не се ползва през лятото ли? Заради опасност от пигментация?

# 513
  • Мнения: 312
При мене резултат на краката имаше още след първата процедура, на триъгълника най-бавно се забелязва.
Друго искам да питам - някъде назад в темата де коментираше приложението. Има ли бъг в подсещането на 2 седмици или е само при мене? Сега влязох да видя кога се пада следващата дата, а ти ми е изписало, че нямам следваща, защото вече съм пропуснала една и съм нарушила 2-седмичния цикъл. И сега се чудя бъг ли е или наистина съм изпуснала 2 седмици?!

# 514
  • Мнения: 1 623
Да, заради пигментацията се избягва фотото през лятото.

honeybee, при мен резултат имаше след 3-4 процедури, след втората имаше лека редукция, но почти незабележима. Строго индивидуално е, не се отказвай.

# 515
  • Мнения: 3 223
Plamena, благодаря.

# 516
  • Мнения: 22 525
На мен все и давашв бъг и накрая го зарязах.

# 517
  • Мнения: 965
Да, заради пигментацията се избягва фотото през лятото.

honeybee, при мен резултат имаше след 3-4 процедури, след втората имаше лека редукция, но почти незабележима. Строго индивидуално е, не се отказвай.

И аз мисля да спра лятото, поне краката и ръцете, но това няма ли да върне косъмчетата в положение, все едно никога не са облъчвани. Понеже вече съм на 9-10 процедура веднъж месечно се чудя дали да спирам, имам тъмна кожа и лятото потъмнява още....

# 518
  • Мнения: 12 306
Не е гаранция каква част биха пораснали пак без поддръжка, не при всички се връща всичко някога изобщо, камо ли за едно лято.
А и ти така или иначе нямаш избор щом хващаш тен...
Спирала съм от чист мързел, поне при мен далеч не се връща всичко и то пак минава мнооого време. А после като почнах пак, бяха нужни много по-малко процедури да постигна пак същия ефект и да мина само на поддръжка отново.

# 519
  • Мнения: 28 881
Както казвам на почти всяка страница (ама все пак някой да вземе да прочете) при мен не са се върнали. Правя по една процедура на половин година, че и по-рядко.
Лятото не се прави заради тена. Светлината реагира с меланина в кожата и може да се стигне до изгаряне.

# 520
  • Мнения: 22 525
И аз казвам на всяка страница, че процедурите не се спират( по упътване) и ако човек не се излага на слънце всеки ден,  и не потъмнява, няма защо да ги прекратява лятото.Поне в началото.
Аз ги спрях, защото хващам много тен и навсен(октомври-нормври) започвах наново през 2 седмици 6-8 процедури до май-юни.Така около 3г. Оттогава поддръжка на 6м. или въобще(забравям вече)

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 11:43 от ДХ3

# 521
  • Мнения: 383
Моята 4-та процедура (т.е. тази прези 2 седмици) се пада на 3.06. След това мисля да прекъсна и на есен пак Simple Smile Пък, ако израсте нещо - ще си минавам с епилатор . Не мисля, че е проблем. Есен-зима ще има отново пълно атакуване Smile За сега, както писах и аз по-нагоре съм доволна от резултата.

# 522
  • Мнения: 22 525
Моята 4-та процедура (т.е. тази прези 2 седмици) се пада на 3.06. След това мисля да прекъсна и на есен пак Simple Smile Пък, ако израсте нещо - ще си минавам с епилатор . Не мисля, че е проблем. Есен-зима ще има отново пълно атакуване Smile За сега, както писах и аз по-нагоре съм доволна от резултата.
Ако не ходите на море скоро и денем не се печете, спокойно още 2 може да се направят.Или една всеки месец ако не хващате силен тен.

# 523
  • Мнения: 383
Всъщност , доста почернявам.
Морето обаче ще е средата на Юли и ще преценя, според плановете дали мога да си планирам и още една процедура на 17 или 24 Юни. Ако няма да се излагам на слънце ми се вижда ок така Simple Smile

# 524
  • Мнения: 4 717
И аз нямам никакъв ефект след втора процедура. Понеже се епилирам от много години, косъмчетата са оредяли значително. Светкам навсякъде, но под мишниците, интима и коленете продължават да си избиват. Четох, че ако се епилираш преди серия, ефекта ще е нулев защото няма корен за да направи реакцията при фото, но аз все пак ще си приключа 4те серии и ще спра.

Общи условия

Активация на акаунт