Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 70 037
  • 845
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 12 301
А да не би от бръснене да е раздразнена кожата там? Това е първото дето ми идва на ум, особено в жегите още по-лесно става това. Щом от толкова време се ползва лазер и фото, едва ли да е недобър подход при бръсненето но знам ли, не е лошо и това да се изключи.

# 631
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Момичета, здравейте!
От месец съм собственик на Lumea Bri958. Вече минах няколко процедури, но тази вечер след светкането само до коленста забелязах, че на лампкчката има някаква точка, която като че преди я нямаше.
Нормална ли е или трябва да се насоча към сервиз?

# 632
  • Мнения: 22 521
Нормална е.

# 633
  • Мнения: 2 596
Аз я имам от както съм го купила. Това беше първото нещо което огледах, поради многото въпроси в темата именно за това балонче. Вероятно не ти е направило впечатление преди ✌

# 634
  • Мнения: 898
Мога ли да мина гърдите на ММ? Има доста косми и лятото му е некомфортно и постоянно ги бръсне

# 635
  • Мнения: 12 301
Можеш, за мъже май само за брадата и за "семейните бижута" пишеше да се избягват.
Ама го предупреди че ще окапят неравномерно, да не се изненада че някои чак драматизират като се видят така Grinning

# 636
  • Мнения: 898
Благодаря. А септември мога ли да започна с краката и ръцете, горна устна? Или да изчакам, докато започнем да носим дълги панталони и ръкави

# 637
  • Мнения: 12 301
Аз не бих, хем аз малко тен хващам ама хващам там някакъв. Едно че на кожа с тен трябва по-ниска степен да се използва че иначе може да се изгориш, друго че бива повече пазене от слънцето като цяло.
То толкова досадна процедура че как ли пък няма да се прекарам да я правя на ниска мощност дето може и да не свърши толкова работа Grinning Не съм дребна, краката отнемат доста време при мен, хем съм свикнала отдавна, добре че съм вече само на поддръжка за тях.

# 638
  • Мнения: 28 874
Не трябва да има тен кожата. Иначе няма проблем след това да се излага на слънце.

# 639
  • Sliven
  • Мнения: 249
Здравейте! Решила съм да си закупим с дъщеря ми Philips Lumea BRI958  с 450000 импулса. Може ли мнение независимо доволни или недоволни точно от този модел? Доста страници изчетох от форума. Моята кожа сравнително светла с черни, гъсти и дебели косми по краката и бикини зоната и интима
 Та се чудя как би се справил този епилатор с мен.
Много благодаря за всички отговори Blush

# 640
  • Мнения: 28 874
Точно този модел нямам отзиви, но принципно Лумеата си е супер. Както описваш, би трябвало да има ефект, но все пак си е до кожа. Не може да се каже с точност преди да се пробва.
Аз съм със светла кожа и бях с тъмни косми (ужасни...уф). Преди да открия Лумеата беше един малък ад с бръснене, кола маска, епилиране, подкожни косми....не искам да си спомням.
Сега все едно съм се родила отново. Страхотно е да нямаш косми, независимо дали искаш да обуеш къси или дълги панталони.

# 641
  • Sliven
  • Мнения: 249
Точно този модел нямам отзиви, но принципно Лумеата си е супер. Както описваш, би трябвало да има ефект, но все пак си е до кожа. Не може да се каже с точност преди да се пробва.
Аз съм със светла кожа и бях с тъмни косми (ужасни...уф). Преди да открия Лумеата беше един малък ад с бръснене, кола маска, епилиране, подкожни косми....не искам да си спомням.
Сега все едно съм се родила отново. Страхотно е да нямаш косми, независимо дали искаш да обуеш къси или дълги панталони.
Чудесно! Благодаря! Това исках да чуя Blush
Най-болезнено ми е при бикини зоната, болезнено е с епилатор, а бръсненето е кошмар Cry

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 21:55 от dida78g

# 642
  • Мнения: 322
Здравейте! Решила съм да си закупим с дъщеря ми Philips Lumea BRI958  с 450000 импулса. Може ли мнение независимо доволни или недоволни точно от този модел? Доста страници изчетох от форума. Моята кожа сравнително светла с черни, гъсти и дебели косми по краката и бикини зоната и интима
 Та се чудя как би се справил този епилатор с мен.
Много благодаря за всички отговори Blush

Здравейте. Аз използвам този модел на Лумеа. Имам го от почти година, но едва от около 4 месеца го използвам, защото до скоро кърмех. Моята кожа също е светла, а космите - черни, гъсти. За момента съм използвала само на подмишници и корем. На подмишниците след втората процедура резултатът беше повече от страхотен - половината от косъмчетата ги нямаше. Сега /след 4-5 процедури/ няма и следа от тях. На корема се махнаха след 2-рата процедура /бяха единични косъмчета/. Мисля да започна интим, а малко по-натам /понеже имам тен/ и ръце, и крака.
За момента съм изключително доволна. Успех Blush

# 643
  • Sliven
  • Мнения: 249
Lettie, много благодаря Blush
Съвсем ме навихте. Още повече, че имам и момичета на 21 и на 15, та и те се нареждат на опашката Grinning

# 644
  • Мнения: 28 874
Една от най-добрите ми женски придобивки. Жалко, че не ги имаше по времето, като почнах да се бръсна. Щях да си спестя много болка и мъчение....

Общи условия

Активация на акаунт