На пазар във Варна - тема 65

  • 35 566
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 10 797
И къде и кои са тези далечни доктори, споделете, да знаем за всеки случай.

# 421
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
И къде и кои са тези далечни доктори, споделете, да знаем за всеки случай.

проф.Иван Иванов - Пловдив.

# 422
  • Мнения: 15 356
Пенев в Стара Загора

# 423
  • varna
  • Мнения: 466
Аз търся препоръки за добър ортопед. По-точно такъв, на който да не му е първата мисъл за операция. Става въпрос за предни кръстни връзки.

# 424
  • In transit
  • Мнения: 11 811
ali, д-р Владимиров

# 425
  • Мнения: 298
Аз също съм доволна от д-р Владимиров. След 4 години ходене по ортопеди и ревматолози за болки в раменете и ръцете, той  само погледна до момента изследванията, прати ме на ренгенова снимка на врата и като видя резултата каза, че не съм за него , а за неврохирург и дори ми върна направлението да го сменя с друго за такъв.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз търся препоръки за добър ортопед. По-точно такъв, на който да не му е първата мисъл за операция. Става въпрос за предни кръстни връзки.
Ali, д-р Момчил Георгиев. Аз и големият син на мм ходихме при него, аз за скъсани лакетни връзки (не знам дали така се казва, но тях скъсах и на двете ръце), а синът на мм е на 17+ г. и го наблюдава от дете заради щадене на единия крак по друг повод и деформирана стойка, съответно износени колянни стави и прегърбване.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 728
Здравейте, скоро не съм следила тази тема, но ще съм много благодарна ако някой може да сподели отзиви от фирма за врати Зики доорс. Магазина им във Варна е зад ОМВ на гарата, в сайта им пише, че производствената им база е в Добрич.

# 428
  • Мнения: 439
Не знам дали въпросът ми е за тук, но да попитам. Имам едно килим че на Дормео с мемори пяна, къде перат такива килим чета?

# 429
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Пускала съм в пералнята малко килимче, около 60х40 см, с мемори пяна. Имам 2 такива в банята и тоалетната, пера ги редовно, с центрофуга, и няма проблем.
Ако килимът е по-голям - на автомивка.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте. Търся  добър адвокат във Варна  занимаващ се със ЗУТ. Става въпрос за регулация, ПУП в кв. Изгрев

# 431
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Добри отзиви съм чувала адв. Живко Калев, но това беше преди 6-7години.

# 432
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Няма спасение с тази Община Варна относно ЗУТ. Страшна мафия. Който е спечелил дела срещу нея, нека сподели на коя инстанция и с кой адвокат. 🍀

# 433
  • Мнения: 13 805
Ох тюркоазче. Два пъти се съдих с тях точно за района. На едното бяха косвена страна, успяхме да докажем на апелативен Сф  че няма касание за едни квадрати , другото спечелихме пак на апелативен съд  Сф , за временен път, дето ще мине през мястото. Искат го някакви  частници по-нагоре на баира да си строят на спокойствие и имат железни вързки в общината. Няма да ви кажа колко пари изръсх за експертизи. Да не мислите че ще ми върнат всички изхарчени по делото пари. Аз още не съм си получила парите от общината които трябва да ми върнат по делото и отново имам преди седмица заповед за временен път този път от друго място да минат щом не става от едното. Има толкова корупция и частни интереси защитавани от общината , толкова финанси които се движат от едни джобове към други, че и след 1000 години няма да има оправяне. Искам да емигрирам.
Фани, Желая ти успех и железни нерви.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 17:29 от _re_ge

# 434
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И при нас става въпрос за прокарване на уж временен път през частен имот. Човек е строил законно според ПУП на района и идва някой, който строи на 100% и взима от теб това, което си оставил за градина и паркоместа…

Общи условия

Активация на акаунт