Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Февруарчетата наши,вече батковци и каки

• 4 836
  • 256
  •   1
Отговори
# 255
Мерси, Верче! Днес хич не съм в оптимистично настроение, гледайки и безхаберието, което ни заобикаля отвсякъде. Та в тоя ред на мисли е и лекуването по телефон...Въобще в много гадни времена живеем, извинете черногледството ми днес, но е подтикнато от двама болни вкъщи.

# 256
  • пловдив
Ние ползвахме Цилоксан и Моксифлоксан за Моракселата.От няколко дни звъня на личната ,опитвам да запазя час за УНГ -никой не отговаря или дават часове след две седмици ,което не ме устройва.
Взех отново моксифлоксан капки и така.
Като бебе ползваше Мупироназал и бях доволна ,но явно не действа на Моракселата.Иначе капките много трудно слагаме и си мислех ,че ако има маз ще е по-лесно.
Лято изпихме два АБ и не ми се иска пак да стигаме до тях.Тогава дълго време не овладяхме кашлицата и започнаха хрипове и свирене от гърдите.
Преди време си спомням бях водила каката на УНГ и той каза ,да не се притесняваме толкова от тези бактерии ,но явно на малката никак не й се отразява добре.Сега пак хрема и кашлица за пореден път.

Общи условия

Активация на акаунт