Къде е границата между пълничка и дебела жена?

  • 5 212
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Сиатъл,
ами, мен ако истината ме болеше досега да съм отслабнала  Mr. Green Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 9 826
Сиатъл,
ами, мен ако истината ме болеше досега да съм отслабнала  Mr. Green Mr. Green
И аз така Mr. Green,болеше ме по време на пубертета,когато исках да бъда 40 кг!Лени,явно сме от една партия с тебе Grinning.

# 17
  • Мнения: 6 167
Сиатъл,
ами, мен ако истината ме болеше досега да съм отслабнала  Mr. Green Mr. Green
И аз така Mr. Green,болеше ме по време на пубертета,когато исках да бъда 40 кг!Лени,явно сме от една партия с тебе Grinning.

м/у другото имам една любима моя приятелка, която е около 38 кг
твърдеше че е Дебела, преди да я приемат в болницата и да я захранват венозно.

всякакви крайности като дебел-слаб само тласкат хората в заблуди.
достатъчно е да гледаш кантара и да правиш усилия да си здрав.

# 18
  • Мнения: 5 370
И аз искам  да се присъединя към Лени и Валенцето.
Всичко е плод на една голяма -и поредна конспирация-че ако нямаш анорексичен вид, значи си дебела.
Ми искам пък да ви кажа, че имам изключително широк и плътен кокал, и когато стана 52 килограма-това, което е уж "идеалното" за височината ми-ме питат дали не съм болна. #Crazy Sick Сбръчквам се, изглеждам измъчено, а дебелината на краката иде...от широчината на кокалите ми. Мога и снимки даже да приложа.
Не че нямам какво да смъквам, но моята цел е 10 кг. наистина здравословно надолу.
За другото-не смятам да вземам хляба на манекенките. Stop

# 19
  • Мнения: 6 167
сиатъл  Peace

абе пържа аз тука едни картофи и си мисля " Аз дебела ли съм, или пълна"  Mr. Green

мисля, че съм пълна.
защото дебела означава грозна, а пък аз съм всичко друго, но не и грозна.
значи съм пълна!

питах мъжото и той каза "аморе, ти си хубава, ако отслабнеш, ще си още по-хубава".

# 20
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Бе той и моя казва че си ме харесва сякак, ама аз нали си знам Sick

# 21
  • Мнения: 7 474
Слаба                                         Леко   Пълна                                             Дебела


Пълна

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 13:26 от Lео

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Сега като гледам снимките Лео, май има и една междинна фаза между пълна и дебела - ТРЪТЛЕСТА hahaha

# 23
  • Мнения: 7 474
Сега като гледам снимките Лео, май има и една междинна фаза между пълна и дебела - ТРЪТЛЕСТА hahaha

Има и фаза ДЖЕЗВЕ С КОКАЛИ ooooh!, ама тези трите ги приемам за основа Laughing

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пълничка е меко казано за дебела. Аз например откакто родих второто дете съм си дебела, т.е с наднормено тегло.  Като ми кажат че съм понапълняла не реагирам, но ако ми каже някой че съм дебела сигурно ще се обидя.

# 25
  • Мнения: 5 370
Ми аз съм между пълна и първото....вто, че и закръгленките са чаровни, и то доста.

# 26
  • Мнения: 155
За мен ръст - 110 са нормалните кг. Над тях вече отиваме към пълничка и после към дебела жена.Зависи от разликата между височина и кг. и от огледалото също.

# 27
  • Мнения: 1 547
Хъхъ. Лео, готини картинки.  Laughing

Ми аз съм дебела. В момента. Бях още по-дебела, свалих доста, но и много остана. В момента изглеждам относително добре, започнаха и мъже да ме заглеждат (в смисъл - забелязах го  Mr. Green) - тъй че ситуацията явно не е толкоз трагична. Имам си грижи, много тичане, нямам време да ям - и забележимо олеквам и отънявам.

На мен кг не са ми проблем. Проблем са ми ужасно тъпите гадни продавачки, които ми обясняват, че съм нестандартна и затова не ми стават още по-глупавите им дрехи  Sick (оплаках се, че съм на вълна закупуване на сериозно офис-облекло).

А тези мерки - ръст минус не-знам-си-кво-си са пълни щуротии. Много зависи от костната структура, от това дали спортува или не - изобщо от много неща. Не мога да кажа - на този ръст трябва да си тези кг. Това е несериозно и неистинско. В крайна сметка ако жената се чувства добре, ако не и тежат кг, ако е харесвана и самата тя се харесва, не мисля изобщо, че е нужно да се квалифицира слаба-дебела. Всичко е в мозъка, бейби  Mr. Green

И още нещо - шия от туршия не става.  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 8 450
Смърфи,фен съм ти,нъл знайш?

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Разликите между пълничка и дебела, вероятно е в големината на порциите , които изяждат

Общи условия

Активация на акаунт