Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 37

  • 43 348
  • 723
  •   1
Отговори
# 375
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Единичният, защото бърз преглед на клюката в тубата показа, че се различават, като тройките са по-наситени като цвят и по- пигментирани. Ти си ме знаеш, аз не съм фен на суперпигменнти.

ПС Освен ружа днес дойде и тест картата на Лиза Елдридж. Червилата ще ги дам на децата да ми ги подарят за Коледа, изглеждат много добре.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 02:33 от Agent Provocateur

# 376
  • Мнения: 31 170
NiaV, не им звъни. Звъни си на Скарлет и там върни. Делириум в нито един момент досега не са се асоциирали със Скарлет и няма как да ти върнат нещо от друг сайт, макар че е дъщерен. Иво нищо не може да направи в случая.

# 377
  • Мнения: X
Благодаря, ще им звънна в понеделник. ❤

Агент, надявам се да ти хареса, не е като да не е пигментирана и единичката.

# 378
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Grinning Тъй де, в контекста на Пат не е най-термоядреният и пигмент Grinning

# 379
  • Мнения: X
Факт. В този ред на мисли след малко ще вляза да всея смут в темата за грим- как с Пат не може да се прекали за мен е оксиморон от най-висок клас.

Много съм ви безполезна напоследък на тема ФДТ- кожата ми сефте в този живот е разкошна- няма пъпка, черна точка, бръчките се опънаха (правопропорционално с нарастването на гъзето), нямам сухота и лющене. Та, преди боговете на акнето да ми отмъстят за тоя пост, ако някой се интересува от най-добрите ФДТни за нормална кожа, който просто да придава цвят и да е дълготраен да свирка.

# 380
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 449
О да, Ния, дааа, чакам за нормалната кожа твоя топ 10 с нетърпение Simple Smile

Аз все още продължавам да мъча летния ми цвят на Ел футурист, който ми беше перфектен, но за съжаление трябва да го сменя вече. Имам Глоу на Диор, който ще трябва да довърша и ще трябва да се огледам да нещо ново. Имам и фейс енд боди на Мак, но много ми е леко покритието и след 5-6 часа имам чувството, че е изчезнал Simple Smile Но пък за почивните дни ми е перфектен

# 381
  • Мнения: X
Пиша и снимам, само да се прибера.
Току що взех тестери под много забавна форма на ФДТните и крема на ШТ, за тях също ще пиша. Доста ме е яд на липсата на маркетинг бюджет в Българската Сефора.

# 382
  • Мнения: 408
Агент, чакам отзиви за ФДТ на Лиса. Аз въпреки мигновения имейл не получих карта, тъй като вече ми бях изпратили поръчката. Sad Нооо червилата се оказаха много добри цветове.

# 383
  • Мнения: X
Добре де, само аз ли не съм си получила пратката от Лиса още?

# 384
  • Мнения: 408
Ния, получих я още в петък, много странно, че твоята още не е дошла. По принцип пристигат много бързо.

# 385
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Привет, момичета! Имам нужда от съвет! Търся си фон дьо тен за смесена към суха кожа с леки несъвършенства( на 43г съм,ако има значение).Със светла кожа съм, но цветове Ivory са ми твърде светли. В моя град има твърде малък избор на по-скъпа козметика. Купих си онлайн Ланком Тейнт идол,но не е моят.
Иначе съм доволна от СС Лумене,цвят Медиум.
Ще съм благодарна на вашите съвети.

# 386
  • Мнения: 6 930
Освен сетинг спрей (пудра на челото почти никога не слагам, а и то не пази особено), друго не съм се сетила за намаляване трансферирането на фдт . И мен ме дразни това нещо, но и превръзка не бих си залепила на шапката 😀

# 387
  • Мнения: X
Агент, имам няколко каски, в България също, но се радвам че тази ти допада, с нея се виждам от най-далече 😁. Особено с палтото, с което съм днес (прилагам снимка).
За минимален трансфер- там, където каската ми трие ФДТна- слепоочия, чело (каската за скутер не е фул фейс, за тази за мотор манна не съм намерила- трие ми ФДТна на носа всеки път), нанасям ФДТна с навлажнената гъба със сетинг спрей, като пръскам и сетинг спрей на бъркоча, с който съм този ден. Пудря докато е мокро още, за бронзър чакам малко. И в чантата си нося едно мини на Bareminerals и четка близки до цвета на кожата ми лятото. Та първо избягвам онази визия, харесвана в Ютюб с бронзираната 3ка на всяка страна на лицето, която се вижда от самолет, а и хомогенизира грима.
Кажи на мъжа ти, че чорапът прави ужаси на косата, особено ако така или иначе се бориш за обем, както при мен. Аз ползвам бандана за целта, от коприна дарлинг, защото не сваля гадно грима от челото. Или ходя на рибена кост ако косата ми е мърлява като днес.
Игнор полу-утрепаната ми физиономия, изморена съм и няма да стана по-енергична като се върне детето от почивка с баба утре. Но палто плюс каска озаряват и безгримна физиономия.

# 388
  • Мнения: 22 865
За “утрепана” си супер, госпожА!💋Прекрасно изглеждаш, Ния, палтото, каска-топ!(както е модерно да се каже!!)
Моята кожа много трансферира, ама не ми пада гримът от лицето или поне не съм забелязала, но аз не стоя дълго с маска, де…

# 389
  • Мнения: 408
Андреа в някакъв клип беше казвала, че слага пудра под каската. Сега като замисля през зимата ще трябва да ползвам нещо под шапките, че за първа година успявам ежедневно да се омазвам с  ФДТ.

Ния, това ако е утрепаната ти физиономия аз ще изплаша темата, ако се постна (срам ме е дори да покажа новите цветове на Лиса, че съм пак предизпитно зомби)... Ама палтото ♥

Общи условия

Активация на акаунт