КАУФЛАНД - тема 50

  • 58 167
  • 766
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 166
Бутилките AQUAPHOR ги има и в Технополис на цена 20лв. Филтри не видях.
ПП Сега погледнах и в Техномаркет има

# 421
  • Мнения: 27 466
В Пловдив на Пещерско шосе има от гофретниците- ако някой от града търси. 5 броя видях тази вечер.
И от бутилките Аквафор с филтри имаше по 20 лв, от всички цветове. Розовото /според мен/ е като за момиче. Всички цветове ми се сториха ок.
Аз ходих за епилатора, никой не даде мнение...и какво да видя? Епилатори няма, разместили точно кошовете с тях 😅 Тъкмо да питам служител къде са и се сетих да проверя на щанда с уреди. Там бяха и взех. Сега се чудя- да го зареждам 12 часа преди първата употреба (после се зарежда по 8 ч) или първо да се изтощи докрай батерията и тогава да зареждам? 🤔

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 21:36 от dolce miele

# 422
  • София
  • Мнения: 16 015
Преди години купих подобна на епилатора машинка за подстригване.
Изхабих заряда и след това я зараждахме, така пишеше в инструкцията. Добре, че стигна да махна косата на Скъпия, че ако беше спряла по средата щеше да се чуе.
Сподели после за епилатора - читав ли е.

# 423
  • Мнения: 54 385
Крушите сочни ли са? Пробвахте ли ги?

# 424
  • Мнения: 27 466
Читав ми се струва засега епилаторът 😃 Доста ме изненада...Удобен е за държане. Доста време работеше и още не се е изтощила батерията. Даже беше по-безболезнена процедурата, отколкото очаквах. Стават червени точки, особено в горната част на бедрата, но днес ги няма (предполагам е нормално). Но аз имам процедури с Филипс Лумеа от миналата година и окосмяването не е плътно. Засега му давам голям плюс, единствено се надявам да няма враснали косъмчета при поникване...Голямо предимство е да се използва безкабелно (само не знам защо в упътването хем пише "кабелна и безкабелна употреба", а после пише май да не се използва докато се зарежда)...🤔

# 425
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте, някой има ли впечатление от абсорбатора https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/sledvashtata-sedm … _id=00098630.html
Благодаря!

# 426
  • Мнения: 54 385
Крушите сочни ли са? Пробвахте ли ги?

Да си отговоря сама.
Много твърди са. Но взех 3, ще ги чакам да омекнат.

# 427
  • София
  • Мнения: 9 918
Лесно ли се връщат ел стоки - телевизора от предната седмица и 30дни ли е?

# 428
  • Мнения: 10 210
Лесно. 90 дни.

# 429
  • Мнения: 7 987
Здравейте! Не следя темата, но искам да питам дали в момента мога да намеря в Кауфланд подвързии за учебници от онези самозалепващи от тънък найлон.

# 430
  • Мнения: 3 959
Ако са останали някъде, при нас не видях.

# 431
  • Русе
  • Мнения: 7 057
При нас още предната седмица ми направи впечатление, че нямаше облекла. Както ви писах бедно откъм асортимент на ученически артикули.
Самозалепващи съм купувала от Метро и Джъмбо. Като от първия магазин облеклата са от по-мек найлон с марката Sigma, а в Джъмбо пак са тънки, но са една идея по-твърди.

# 432
  • Мнения: 27 466
Такива подвързии купувам от левчетата в квартала. Винаги има. Но не мога да ги слагам на учебниците...а тези които не се залепват пък не пасват на всички учебници и помагала...
Някакъв апарат за кръвно имало...около 30 лв цена. Хубав ли е, при нас били изчерпани???🤔

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 18:03 от dolce miele

# 433
  • Мнения: 7 987
Купих вече от една книжарница, благодаря ви! Simple Smile

# 434
  • Мнения: 2 147
Някой дали видя на живо чушкопека от страница 46 на брошурата? Интересува ме дали външният му вид отговаря на снимката: дали е с две дръжки отстрани или с една обща метална като на кофа примерно. На няколко други места вече срещам разминаване между снимки и реален продукт, а е важно за мен да е с две дръжки. Ако някой има възможност да направи и снимки, също ще ме улесни много. Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт