КАУФЛАНД - тема 50

  • 58 188
  • 766
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 594
Някой дали видя на живо чушкопека от страница 46 на брошурата? Интересува ме дали външният му вид отговаря на снимката: дали е с две дръжки отстрани или с една обща метална като на кофа примерно. На няколко други места вече срещам разминаване между снимки и реален продукт, а е важно за мен да е с две дръжки. Ако някой има възможност да направи и снимки, също ще ме улесни много. Благодаря! Simple Smile
Днес го видях, като на снимката е, с две дръжки.

# 451
  • Мнения: 4 204
Хубави ли са тези моливи за 9 лв https://www.kimbino.bg/kaufland/sedmicna-brosura-ot-ponedelnik-1 … -09-2021/#page_40 ?
Уж хубава марка ,но знам ли ?Взех едни други грам не пишат и едва цвят пускат на бял фон,вярно по-евтени бяха ,но пък яд ме храна.Сега се чудя какво да ги правя

# 452
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Morkovel99 от къде ги купи тези моливи.?

# 453
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой да не би да има хартиена брошура за следващата седмица? Случвало се е преди някой да се похвали в петък.
Интересува ме дали кухненските ролки на Selpak в големите пакети по 12 бр. ще са на промоция. Снощи видях доста изнесени в средата на коридора, а такива по принцип в редовния им асортимент не съм виждала. Понеже съм останала без нито едно резервно руло, днес мисля да ходя в Л. за Papia (там е на промоция също 12 бр.), но Selpak ми харесва повече.

# 454
  • Мнения: 4 204
Morkovel99 от къде ги купи тези моливи.?
От Пепко.

# 455
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Morkovel99 от къде ги купи тези моливи.?
От Пепко.
Ами върни ги щом не пишат добре..

# 456
# 457
  • Мнения: 865
Някой има ли протектор за матрак от Кауфланд, дали е хубав и дали става?  И дали е от този вид с ластици или целият матрак покрива?
Скрит текст:

или
 

# 458
  • Мнения: 3 960
Някой да не би да има хартиена брошура за следващата седмица? Случвало се е преди някой да се похвали в петък.
Интересува ме дали кухненските ролки на Selpak в големите пакети по 12 бр. ще са на промоция. Снощи видях доста изнесени в средата на коридора, а такива по принцип в редовния им асортимент не съм виждала. Понеже съм останала без нито едно резервно руло, днес мисля да ходя в Л. за Papia (там е на промоция също 12 бр.), но Selpak ми харесва повече.

Промоция чак не, на 9,99лв - специална цена, на която можеш  да ги купиш и сега.

# 459
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Някой да не би да има хартиена брошура за следващата седмица? Случвало се е преди някой да се похвали в петък.
Интересува ме дали кухненските ролки на Selpak в големите пакети по 12 бр. ще са на промоция. Снощи видях доста изнесени в средата на коридора, а такива по принцип в редовния им асортимент не съм виждала. Понеже съм останала без нито едно резервно руло, днес мисля да ходя в Л. за Papia (там е на промоция също 12 бр.), но Selpak ми харесва повече.

Промоция чак не, на 9,99лв - специална цена, на която можеш  да ги купиш и сега.
Мерси! Купих си тази вечер от Метро с 1 лв по-евтина. А Папиата в Лидл въобще не ми хареса. Първо, че рулата бяха по-малки и второ по-рехави.
Благодаря, Хриси!

# 460
  • Мнения: 4 204
Morkovel99 от къде ги купи тези моливи.?
От Пепко.
Ами върни ги щом не пишат добре..
Аз пробвах няколко, а и ме е срам да си кажа честно.

# 461
  • Варна
  • Мнения: 854
Някой има ли протектор за матрак от Кауфланд, дали е хубав и дали става?  И дали е от този вид с ластици или целият матрак покрива?
Скрит текст:

или
 
Не знам точно за коя марка питаш, но наскоро имаше едни на промоция, с ластици са само (като на първата снимка). Не са лоши. Малката на два пъти опика леглото и не е пропуснал.

# 462
# 463
  • Мнения: 754
Здравейте! Това ли е вертикалната ютия, която бяха пускали наскоро? Върши ли работа? Благодаря!

# 464
  • Мнения: 54 401
Някой има ли протектор за матрак от Кауфланд, дали е хубав и дали става?  И дали е от този вид с ластици или целият матрак покрива?
Скрит текст:

или
 

Имам различни. От тези с ластиците в момента ползам на Дитекс, много е стабилен. Преди имах на друг производител, не пропускаше, но се разшириха ластиците, а отдолу найлонът се накъса на места. Но пак изкара 5 години, не е малко. Дъщеря ми има с борд, доволна е. Ние заради кучето ги слагаме, че много цапа, като е в цикъл, а не търпи гащи.

Общи условия

Активация на акаунт