Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Каква раница за първокласник? Тема №3

• 6 722
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • София
И аз гледах днес. Взех един несесер зА детето, че неговият се скъса. Покупка на баба му Rolling Eyes , която помолих да не е от Джъмбо...все пак взе от там и се раздърпа на втория месец, а вече е и скъсано вътре.
Поръчах му от серията на Minecraft , само ме дразни защо ги пълнят...искам да има опция и без продукти вътре.
Вече са ми го пратили.

# 76
Има празни несесери - по-меки и по-твърди. Аз купувам празни за сина ми, че всичко вътре трябва да е по определен списък. Волности не се позволяват.

Sweetvit, да ви е честита раницата. Синът ми вече трета година ползва същия модел, но с ракети. На мен са ми много симпатични.

# 77
  • София
Благодаря, Nedinka
Днес дойде раничката (Funny Monsters Joy M). Голяма му стои, но предвид, че има почти година, докато тръгне на училище няма да я сменяме. 23 литра е раницата, а детето е на 6г и половина, 20кг, 120см висок. Хареса си я много иначе. Качеството е добро, има доста джобчета, симпатична е Simple Smile
Цената беше 61лв.

# 78
Благодаря, Nedinka
Днес дойде раничката (Funny Monsters Joy M). Голяма му стои, но предвид, че има почти година, докато тръгне на училище няма да я сменяме. 23 литра е раницата, а детето е на 6г и половина, 20кг, 120см висок. Хареса си я много иначе. Качеството е добро, има доста джобчета, симпатична е Simple Smile
Цената беше 61лв.

Няма страшно. Ще порасне детето - за около година ще дръпне с 5-6 сантиметра поне. Важното е да не е малка. Цената също е добра. Нашата я взехме за над 100 лева преди две години, но не беше време за намаления - точно обратното, беше средата на август.

# 79
  • София
Ами аз не знам кога ги намалят, вероятно и над 50% може да има отстъпка някъде/ някога , но на мен ми се стори добра цената и гледах да уредя поне това 😁

Общи условия

Активация на акаунт