Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Кръщене

• 742
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами:) Искам да попитам тези които са преминали през организация за кръщене(през последните 2 години) колко струва? И по точно ме интересува крайна цена относно частта с почерпката в ресторант,украса и естествено колко души са били?

# 1
Това е нещо много относително.
Цените в различните градове са различни.
Плюс това дали ще правите покани, подаръци за гости, каква украса ще имАте, колко души, фото, видео,тоалети,торта и още, и още.
Нашето кръщене излезе между 7-8 000 за 75души и това в малък град, където определено цените в заведенията са по-ниски от София.

# 2
Все пак горе -долу да имам представа. Но и при нас става дума за малък град. Не съм се спряла на нищо конкретно,нито имам план. Така че дали ще отпадне нещо или ще се добавя ще го мислим в  движение. Благодаря за отговора на мен лично ми помага вашата информация Simple Smile

Това е нещо много относително.
Цените в различните градове са различни.
Плюс това дали ще правите покани, подаръци за гости, каква украса ще имАте, колко души, фото, видео,тоалети,торта и още, и още.
Нашето кръщене излезе между 7-8 000 за 75души и това в малък град, където определено цените в заведенията са по-ниски от София.

# 3
На нас този юни кръщене с 40 човека ни излезе близо 5000лв. В малък град, в доста украса, сладък бар, по-изискан ресторант, фотограф, тоалети и всички необходими неща за ритуала, персонализирани с името на детето. Отделно подаръци за гостите, кръстниците, забавления за децата и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт