Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 064
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 048
Обадиха ми се, че доставката ще е на 21.09.

# 421
  • Мнения: 37
От Goodbox са написали:
💧Хидратацията на кожата е изключително важна, особено след летните месеци и плажните приключения, затова в кутията за #септември ще откриете точно това:
🍓Хидратация за тяло с ягодов аромат от любима българска марка.
Възможно е да е Мус за тяло Ягода 100 ml на So simple с активни подхранващи натурални съставки и лека текстура, която попива бързо, без да оставя мазни следи. Мусът е подходящ за всякакъв вид кожа, включително суха и чувствителна.

# 422
  • Мнения: 523
Започват много да ме дразнят. 😂 Всеки ден почти еднакви постове. Голямо загатване, голямо нещо. Цял месец е супер изнервящо. Вече не ги чета. 😊

# 423
  • Мнения: 2 190
Започват много да ме дразнят. 😂 Всеки ден почти еднакви постове. Голямо загатване, голямо нещо. Цял месец е супер изнервящо. Вече не ги чета. 😊

и мен ме дразнят загатвания, не само че не ме заинтригуват, а ме изнервят
предпочитам да си кажат още веднага какво е

# 424
  • Мнения: 1 048
🐝🤩 Любимият на всички британски бранд Dr.PAWPAW отново ще бъде част от твоето месечно #кибритче! 🇬🇧
 
🤗 Нека ти разкажем малко повече за това какво харесваме в Dr.PAWPAW:

🧘‍♀️ създават продукти, които са подходящи за всеки тип кожа
💠 откриват формули, които обединяват няколко приложения в едно
🥥 влагат съставки като пау пау, алое вера, маслиново и кокосови масло
🥇 тяхната козметика получава редица награди, но запазва концепцията да бъде достъпна за абсолютно всички

😎 А ти какво се надяваш да откриеш от Dr.PAWPAW в своята октомврийска кутийка? 🔎

📣 Последните 100 броя кутийки за #октомври те очакват в сайта ни!

# 425
  • Мнения: 2 077
Е, как пък точно 100 са останали, не 97 или 103...
Иначе я поръчах отдавна.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Харесвам др Пау Пау обаче ще пасувам за сега. Евентуално ако и след обявяването има бройка може и да се навия.

# 427
  • Мнения: 258
Може ли който успее да си вземе кутията от МФБ утре да пише какво е съдържанието че изгарям от любопитство и нетърпение, а утре няма да успея да отида до спиди...

# 428
  • Мнения: 1 048
Някоя от вас получи ли известие от Спиди за МФБ? Каква е стойността на наложения платеж?
Моята е с по-голям НП от стойността на кутията, а аз съм и с абонамент и би трябвало да нямам куриерска такса и 1лв. отстъпка.

# 429
  • Мнения: 176
Аз съм без абонамент, 39.85 е стойността на кутията + куриерската. Ето и съдържанието

# 430
  • Мнения: 1 398
*Didi* условията са променени, няма безплатна доставка.
Направи ми впечатление, че фирмата и телефона на сайта са различни.
Възможно е да са нови собствениците...
Но кутията ми хареса - почти всички продукти са пълноразмерни: гела за лице ми е най-интересен и шампоана също.

# 431
  • София
  • Мнения: 1 914
Освен маслото за тяло,  друго не ме блазни,  което е супер.  Simple Smile
Но дано не са сменили екипа. Много бях доволна до момента от комуникацията.

# 432
  • Мнения: 1 048
И аз мисля, че са нови собствениците. И адреса на изпращача май е различен.
Прави ми впечатление, че и от доста време не са обновявали продуктите в кутиите по избор.

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 106
За съжаление MyFullBox наистина са сменили екипа и ръководството си.
Аз също бях много доволна от комуникацията с тях.
Кутията за октомври не ме впечатли, а и стига цената на Кибрит, което предвид продуктите и на двете кутии не ми се струва конкурентно.
Бях им голям фен, особено на направи си сам кутиите, но от месеци тази категория не е актуализирана.

Дано вземат доброто от предшествениците си и си вземат поука.

# 434
  • Мнения: 3 638
Не ми харесва кутията, марките въобще не са ми познати като изключим Биотрейд.

Общи условия

Активация на акаунт