Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 60 518
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 15 опции.

# 555
  • Мнения: 5 710
Тази кутия на Авант я заглеждах дълго време, но вече категорично я отписвам.
Моята кожа в последно време е свръх чувствителна (предполагам, че прекалих с пилингите ) и само чака продукт, от който да се изпъпчи.
И по темата да ви попитам - имате ли проблем като толкова често сменяте бялата си козметика (защото масово в кутиите е това).
Аз искам да пробвам много от нещата, но пак казвам лицето ми не е благосклонно към новости.

# 556
  • Мнения: 1 397
Пъпките в областта на долната челюст и такива, които са "слепи"/подкожни обикновено са свързани с хормонални проблеми/промени.

# 557
  • София
  • Мнения: 6 010
И по темата да ви попитам - имате ли проблем като толкова често сменяте бялата си козметика (защото масово в кутиите е това).
Аз искам да пробвам много от нещата, но пак казвам лицето ми не е благосклонно към новости.

Аз гледам започна ли да ползвам нещо ако ми хареса да го доизразходвам. Само серумите менкам на база от какво има нужда кожата ми. За сега нямам проблеми.

# 558
  • Мнения: 4 219
Пъпките в областта на долната челюст и такива, които са "слепи"/подкожни обикновено са свързани с хормонални проблеми/промени.
+1
А по темата за октомврийската кутия на Кибрит - поръчах я, но се чудя дали да не я откажа.

# 559
  • Мнения: 159
Пъпките в областта на долната челюст и такива, които са "слепи"/подкожни обикновено са свързани с хормонални проблеми/промени.

Съвсем скоро ще ходя и на ендокринолог, предстои ми и едно изследване на гинекологични хормони, защото косата ми пада много от няколко месеца. НО пъпките се появиха точно след старта на кремовете авант.
Ще разбера много скоро от какво са.

# 560
  • Мнения: 13 906
Пъпките може да са от маските.
Косата много пада след прекаран Ковид, възможно е да е от това.

# 561
  • Мнения: 159
Пъпките може да са от маските.
Косата много пада след прекаран Ковид, възможно е да е от това.
Не правя маски, не съм карала ковид. От ваксината може да е обаче...

# 562
  • Мнения: 4 219
Веселина, дамата има предвид от маските, които носим ежедневно.
На доста места обаче срещам мнения, че от Авант се образуват пъпки и не са нищо особено, аз лично не съм ги пробвала.

# 563
  • Мнения: 130
Пъпките може да са от маските.
Косата много пада след прекаран Ковид, възможно е да е от това.
Не правя маски, не съм карала ковид. От ваксината може да е обаче...

Може да е от ваксината - има изследвания, които показват, че при някои хора се развиват кожни раздразнения. Имам приятелка, която отключи дерматит.

# 564
  • Мнения: 13 906
Да, имам предвид предпазните маски 😀
Не вярвам да е от ваксината, но кой знае. А Ковид може да се изкара безсимптомно, но няма как да се разбере при наличието на ваксина.

# 565
  • Мнения: 1 586
Аз съм доволна от Авант. Използвам всичко, което беше в кутията. Много добре ми се отразява на кожата, която е суха и чувствителна по принцип.

# 566
  • Варна
  • Мнения: 814
Ето едно видео, което може да ви бъде полезно с пъпките в долната част на лицето. Аз имах този проблем и го реших, когато започнах да пера памучните си маски с измивен гел за лице, вместо с антибактериален сапун.
https://www.youtube.com/watch?v=ZHvbKuM7QEo

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 14:39 от Real Fantasy

# 567
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
На мен ми се запушват порите и съответно излизат пъпки от 8-часовата нощна маска на Авант. Чудя се мога ли да й намеря друго приложение да си мажа сухата част на лактите да кажем, само и само да не я хвърля.

# 568
  • Мнения: 73

Някой дали я поръча? Май по спомен септемврийската кутия бе интересна!
Аз съм я поръчала, хареса ми септемврийската. По принцип на нови кутии давам 3 шанса да ме впечатлят, така че и ноември ще я поръчам също  ^_^

# 569
  • Мнения: 1 696
Моите пъпки са си точно от Авант. Предимно от нощния крем. Точно ми се беше изчистило лицето след години борба... много ме е яд.

Общи условия

Активация на акаунт