Море и тампони

  • 1 427
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Имам малко странен въпрос, но за първи път мисля да сложа тампон за МЦ. Тъй като до вчера ми закъсняваше МЦ. И ние сме на почивка може ли да ли кажете дали слагането на тампон и влизаизането във вода може ли по някакъв начин да се съчетае? Някой правил ли го е? Тази тема може да не е за тук но се надявам админа да я прехвърли в правилната. 😊

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 15:51 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Може да използвате тампони, а може и менструални чашки.

# 2
  • Мнения: 6
Може да използвате тампони, а може и менструални чашки.
Може ли да ми кажете от коя марка тампони имате добри впечатления? Благодаря 💓

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Чак добри впечетления не, защото не ползвам често. Ползвала съм o.b.ProComfort при нужда, но можете да вземете всякакви няма да има проблем за няколко дена.

# 4
  • Мнения: 6
Чак добри впечетления не, защото не ползвам често. Ползвала съм o.b.ProComfort при нужда, но можете да вземете всякакви няма да има проблем за няколко дена.
Много ви благодаря 💓

# 5
  • Мнения: 12 116
След излизането от водата, сменяйте тампона.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Лидълските са много хубави и на супер цена, в сравнение с ОБ. Никакъв проблем няма в съчетанието тампон+море.

# 7
  • Мнения: 5 139
Аз също ползвам на Лидл и съм доста доволна.

Освен, че след излизане от водата трябва да се смени, гледайте да пъхнете и конеца от тампона във влагалището, за да не попие тампона от солената вода и да се издуе - после е по-трудно и неприятно за вадене. Не много навътре, разбира се, колкото да не се показва.

# 8
  • Мнения: 1 143
Аз също ползвам на Лидл и съм доста доволна.

Освен, че след излизане от водата трябва да се смени, гледайте да пъхнете и конеца от тампона във влагалището, за да не попие тампона от солената вода и да се издуе - после е по-трудно и неприятно за вадене. Не много навътре, разбира се, колкото да не се показва.

Когато се натопиш във водата, тя влиза навсякъде със или без конец.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз не правя нищо специално с конеца, не съм забелязала да се напоява различно.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 090
От поне 20 г. ползвам тампони на морето, вкл. в момента. Не съм имала проблеми. И тампонът ми се е мокрил с морска вода не повече от 3-4 пъти,когато не е бил добре поставен. Конецът не го правя нищо. Важното е самият тампон да е дълбоко във влагалището, което няма как да се напълни с вода, ако не "зее" по някаква медицинска или физиологична причина.
Цял живот ползвам тампони ОВ.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Тампоните са точно за тази цел - редовна смяна и добра хигиена и няма да имате грижи. използвама съм на ОБ, както и други марки, но техните определено са най-комфортни

# 12
  • София
  • Мнения: 9 534
Преди мен вече са дали нужните съвети.
За марката е индивидуално и трябва просто да се пробва. Аз точно на ОВ не харесах тампоните, а дори и в реала около мен масово приятелките ми ги харесват. Някак ми скърцаха при поставянето ОВ, а и не успявах да ги поставя навътре и ги чувствах, а съм пробвала различни размери, така че отхвърлям неточен размер като причина.
Когато ми се наложи да ползвам тампон, слагам Евент. На мен са ми най-комфортни.

# 13
  • France
  • Мнения: 12 534
Ще те посъветвам ако ти е за пръв път, да си вземеш тампони с апликатори. Наистина е по-удобно.

Общи условия

Активация на акаунт