Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 76

  • 50 512
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 719
И аз имам Капучиното на Николета и си го нося често. Хубав наситен цвят, не пресушава устните, дълготрайно е.
Бих пробвала и някой от другите и цветове.

Аз след малко ще ходя до Лили за ексфолиращи чорапки и да питам от предлаганите там , на Виктория Бюти ли са най-добри?

# 526
  • Мнения: X
На сайта ѝ са по 17,50 но има само 4 цвята.
https://nlbeauty.bg/techno-chervilo-nude-ot-nl-beauty-nlbeauty-n … ZlD8aAjpiEALw_wcB
О, повече са! Къде съм гледала. Но другите са по 19,90

# 527
  • Мнения: 5 719
CAPPUCCINO - NL Beauty


# 528
  • Мнения: 22 835
И аз имам Капучиното на Николета и си го нося често. Хубав наситен цвят, не пресушава устните, дълготрайно е.
Бих пробвала и някой от другите и цветове.

Аз след малко ще ходя до Лили за ексфолиращи чорапки и да питам от предлаганите там , на Виктория Бюти ли са най-добри?
Е тези си вземи:
https://apteka.framar.bg/30045420/виктория-бюти-ексфолираща-маска-за-крака-с-екстракт-от-охлюв-20-мл-2

# 529
  • Мнения: 2 048
Момичета, никога не съм ползвала продукти на Bourjois. Какво ще ми препоръчате да пробвам?

# 530
  • София
  • Мнения: 1 243
Момичета, никога не съм ползвала продукти на Bourjois. Какво ще ми препоръчате да пробвам?
Фон дьо тените им и ружчетата.

# 531
  • Мнения: 1 167
 течните им червила

# 532
  • Мнения: 1 789
Момичета, никога не съм ползвала продукти на Bourjois. Какво ще ми препоръчате да пробвам?
Споделям аз какво харесвам от техните продукти:
- основа за фон дьо тен Healthy Mix
- фон дьо тени Healthy Mix, 123 Perfect, Always Fabulous, стик-фон дьо тена им също
- коректор Always Fabulous
- прахообратната им пудра в нюанс Peche, обаче е спряна вече, от компактните харесвам и Healthy Mix
- спирали Eyecatching и Volume Glamour Curl
- палитра сенки Eyecatching, Rue du Caffe и единичните им сенки (новите, не старите)
- гланцове Effet 3D
- от червилата харесвам Rouge Edition Velvet течни и класически
- моливите им за устни са много меки и пигментирани, но няма голям избор от цветове.
Според мен ружовете, хайлайтърът, очните линии и моливи за очи, както и лаковете за нокти, не са им силните страни, препоръчвам най-вече продуктите им за лице.

# 533
  • Мнения: 5 992
Не бих си купила нищо от марката на Николета, защото ми е ясно, че червилата са произведени в някоя фабрика, където са произведени червилата и на още 5 други марки и то много по-евтини. За шишенце с името на Ни Ло не ми се плаща надценка. Голдън Роуз например по нищо не отстъпва на тези червила.

Онзи ден си сложих ексфолиращи чорапки от Алиекспрес на марката Efero, която съфорумка препоръча тук. След 2 дена вече краката се белят. Проблемът е, че горната част на краката е по-чивствотелна и се зачерви и боли, но предпочитам такива по-агресивни ексфолиращи чорапки. Определено по-добри са от Виктория.

# 534
  • Мнения: 2 048
Благодаря! Страхотни сте!

# 535
  • Мнения: 15 356
Не съм фен на Ни Ло,но червилото ако е хубаво,не ме бърка на кой е.

# 536
  • София
  • Мнения: 22 724
Не съм фен на Ни Ло,но червилото ако е хубаво,не ме бърка на кой е.

И аз така смятам. Simple Smile

Вчера звънях в няколко ДМ-а да ги питам за едни продукти дали ги имат. На някои магазини са изключени телефоните, други не вдигат. Но след малко от ДМ в Младост 1 ми върнаха обаждане. Служителката се представи. Беше много любезна. За първи път служителка от ДМ /вкл.и от Лили/ да има инфирмация за дадена серия и марка и кога очакват зарвждане. Много ме впечатли.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 20:05 от Amiamo

# 537
  • Мнения: 5 832
Не съм фен на Ни Ло,но червилото ако е хубаво,не ме бърка на кой е.

И аз така смятам. Simple Smile

Вчера звънях в няколко ДМ-а да ги питам за едни продукти дали ги имат. На някои магазини са изключени телефоните, други не вдигат. Но след малко от ДМ в Младост 1 ми върнаха обаждане. Служителката се представи. Беше много любезна. За първи път служителка от ДМ /вкл.и от Лили/ да има инфирмация за дадена серия и марка и кога очакват зарвждане. Много ме впечатли.
Такива времена дойдоха, че се впечатляваме, когато някой служител има представа къде се намира и си върши работата. Тъжно, но факт. Над 90% по дрогериите са абсолютно неадекватни и не знам защо ги водят консултанти като са просто касиери.


И аз не харесвам Николетка, но ако червилата са добри ще ги пробвам.

# 538
  • Мнения: 626
Момичета, никога не съм ползвала продукти на Bourjois. Какво ще ми препоръчате да пробвам?
Много харесвам BB крема им Healthy mix

# 539
  • Мнения: 4 204
Скрит текст:
И аз патех месеци от ексфолиращи чорапи, на марка дм. Оправих се с пила и кремове за крака от ейвън. Месеци имах мазоли на двете стъпала от страни.
За взима пили, пемзи и да трие, после кремове и да слага чорапи нощем след крема.
За червило червено, мога да препоръчам на ГР серията крейон, като молив изглеждат, матови. Имат няколко червени нюанса, имам 2,но ми идват малко прекалени за ежедневието иначе са хубави и наситени. Струват 3-4-5 лева и ги има в лили постоянно.
Може ли снимка или номера ?

Общи условия

Активация на акаунт