Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🔥 Сървайвър Бг - в очакване на сезон 6 във Филипините' 2022 🌴

• 11 516
  • 112
  •   3
Отговори

Анкета

Какъв тип играчи ви харесват най-много?

Опции:

# 75
  • София
Да, така е, нямаше как да излезе чиста от помията. Затова и написах, че беше силна в игрите.

# 76
  • Стара Загора
Аз бях гледала интервю на Ива Пранджева след Камбоджа, където я питаха защо втория път не е играла така, както първия и тя отговори, че самата игра е била различна.

Признавам си, че и на мен ми остави някаква горчивина след Филипините, но то тогава целият сезон ми горча. След Камбоджа ми е по-симпатична.

# 77
  • София
Карамазов: 🙂

# 78
Марчо "Лидера" blindside

# 79
Нямам търпение за Сървайвър и Владо Карамазов като водещ! Това предаване беше първото риалити, което гледах навремето! Grinning Очаквах всеки сезон с нетърпение и започнах да гледам Игри на Волята заради него очаквайки да прилича поне малко Grinning Но поне се смеем! Simple Smile)))))  Но каквото и да става успех в живота!

# 80

Завиждаме за ...Филипините

# 81
  • София
Задава се приключение! 🙂

# 82
Карамазов на всички сезони ли беше водещ досега?

# 83
Камен Воденичаров води първи сезон.
Евтим Милошев води четвърти сезон до разпадането на Таяк поради ангажименти на Карамазов.

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 19:28 от Bengun

# 84
# 85
Чакам с интерес. Завоя от Кариби към Азия на мен ми говори за липса на финансиране, но хората са по-важното. Дано са избрали силни участници и силен екип.

# 86
Чакам с интерес. Завоя от Кариби към Азия на мен ми говори за липса на финансиране, но хората са по-важното. Дано са избрали силни участници и силен екип.
Аз бих предпочела да съм във Филипините пред Кариби

# 87
  • София
Въобще не ме интересува къде ще е, важното е, че ще го дават. 😀

# 88
И аз ще цопна тук! Знаете, че съм фен на Сървайвър, често го споменавам в другата тема. Надявам се да няма вече такива големи паузи между този и следващ сезон.

# 89
Малко кадри от Филипините от профила на Мила
Прибирам ги в спойлер за прегледност.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт