Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Моля, дайте ми съвет къде да започна работа в Кол Център

• 6 745
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
Ахаха, хайде пак ЧР виновни😂
ЧР са между чука и наковалнята, в наемащите мениджъри търсете вината за нереалистични очаквания и разминаванията.

# 151
HR-те са станали като брокерите, празни приказки, важно е да не спират да говорят..

# 152
  • София
Аз не ги възприемам като "виновни". Просто някакви обучени човечета-машинки.

# 153
Ахаха, хайде пак ЧР виновни😂
ЧР са между чука и наковалнята, в наемащите мениджъри търсете вината за нереалистични очаквания и разминаванията.

ХР-ите не са виновни, просто са ограничени и дават по един шаблон години наред.

От горе-долу 20 проведени интервюта за 2 месеца само 3 ХР-а се държаха професионално и с подход. Всички други бяха общо взето едни и същи, с разликата, че работеха в различни фирми.

Мениджърите няма да ги коментираме.

# 154
Не знам защо, но аз поне лично досега сън попадала само на една непрофесионална HR-ка (говоря за по време на интервю). Даже се чудя защо тук из бг мама постоянно се оплюват представителите на тази професия. От останалите, с които съм имала вземане-даване, съм доволна. Въпросната, която не ми направи добро впечатление, много бързо явно ме почувства близка (за по-малко от 5 минути) и започна да се оплаква от мениджърката си 😄 освен това правеше неуместни бъзици. Просто неуместно и непрофесионално отношение. Иначе ако се срещаме на кафе като приятелки, може да се държи така, ама не и на интервю с непознат…

Общи условия

Активация на акаунт