Какво направих днес за себе си? - 12

  • 48 592
  • 733
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673


# 1
  • Мнения: 818
Вчера: пазар с мама и спа ден след това Simple Smile
Днес: неприятно, но от месец чакам за час за вадене на мъдрец. Днес най-накрая ще отида и да се приключва вече.

# 2
  • Мнения: 9 866
Аз пък се скарах с мъжа ми, който искаше да ходим в офиса да работим. Ами, писна ми само да работя. Оставих го да се сърди, и с децата гонихме кучето🌞

# 3
  • София
  • Мнения: 186
Направих първото си сладко от смокини. Обожавам го, а и си ги имаме в двора. 🙂

# 4
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Дълга вана и още по - дълъг душ. Поглезих лице, коса и тяло. След малко излизам с любими хора, само с ластик в косата и маратонки.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 70
Иии аз се поглезих днес с домашни маски за коса и тяло Purple Heart  Започнах и да чета нова книга Flowers Hibiscus

# 6
  • София
  • Мнения: 5 247
Използвах уикенд отстъпки за няколко важни за дома стоки.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Използвах кодове за намаления и подаръци за рождения ми ден и напазарувах за момичетата ми. Много ми е хубаво така.
Готвих заедно с ММ, пиейки розов джин.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Здравейте! Отдавна не съм писала в темата.

Днес ходихме на плаж с годеника ми, плувах, водата беше супер, пекох се. Абе супер плажче стана. После пазарувахме, готвихме, чистихме и сега ще вечеряме. Чакам да ми поизсъхне и косата. От 2 дни иначе правя масажи на Гала за обемни устни и има ефект. След вечеря пак. И накрая ще си оправя ноктите.

# 9
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Разходка и шопинг в Лондон.Без аналог.

# 10
  • Мнения: 24 329
Дремнах си по обед

# 11
  • Мнения: 7 910
Играх бадминтон със сина ми и това ми помага малко срещу болките в гърба.

# 12
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Направих си вкусен какаов кекс с горски плодове. Изядох едно голяяямо парче и изпих едно голяяямо кафе, докато бях изпънала крака на по-сенчестата тераса. А през това време бях изпратила бебка с татко и на разходка в парка.
Така всички бяхме доволни Wink

# 13
  • Мнения: 224
Направих си палачинка с шоколад и си гушках бебето 💚

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Слушам тихичко български песни от миналия век, докато работя.

Общи условия

Активация на акаунт