Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 81

  • 71 474
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 12 815
Толкова са оригинални героите от Клуб, корено различни от другите си проекти. Умението на добрия артист да се превъплащава в образи нямащи нищо общо от вече изиграни. И печелят повече зрители.

# 166
  • Мнения: 8 406
Ели наистина  понеже и Баръш и Гъокче и Салих имат сега актуални проекти се вижда само няколко месеца по-рано колко различни са били в "Клуб" ,как играят там и как играят сега.Все едно гледаш различни хора ,е то реално погледнато те изиграват и различни хора де ,нооооо ето това е майсторлъка да ни убедят нас зрителите ,че са различни  и те мнооого успешно го правят.  
Ели  май в един от предните си постове питаше за рейтинга на "Лъжците и техните свещи" и аз точно щях да ти отговоря ,че не е много добър и за съжаление видях ,новината ,че го спират на 5 епизод ,на 31 октомври ще го излъчат.Аз още не съм го гледала с изключение на откъсчета с Елчин ,но доколкото разбирам феновете май са недоволни от начина по който се развива сценария ,но иначе за играта на Елчин чета само хубави отзиви.
За Юнус той от известно време е с тая визия ,ама ми е пак много зле лично на мен.Един такъв подпухнал и застаряващ ми е .Еее то и годинки си  е навъртял вече де ама може малко в повечко да се поддържа като има такава хубава и известна жена до него  ,а не да изглежда като някой чичак дето още се мисли ,че е млад.
Но да оставим Юнус може пък душата му  да е хубава айде дано от към там да са му добре нещата,жалко за Елчин  още един сериал и го спират в началото .Дано следващия и проект да е много ,много успешен.  Flowers Four Leaf Clover



За Хелуин ми те май и те като нас просто под давление на западната култура и холивудските филми се дегизират на Хелуин защото даже не мога да кажа ,че и има какво да се празнува защото то това какво празнуване е да плашиш някой и да се дегизираш като вещица и вампир.Ама те са май по зле и от нас ,че даже не са и християни ,а то това си е чисто и просто Деня на Вси светии.Не знам всъщност доколко изобщо някой се дегизира на Хелуин в Турция ,но съм виждала например в инстаграма на Туба  Буюккюстюн дечицата и как са се дегизирали минали години така че предполагам ,че и там  е като при нас има деца които ходят по къщите облечени като вампири и вещици и съседите им дават сладично и това е целия джангър.Мен така една година малките сладурчета от нашия блок ми бяха изкарали акъла щото отварям вратата и гледам срещу мене 3 малки черепа    обаче от тогава вече знам и винаги съм подготвена с бонбони  и шоколади за всички тия малки вампирчета и вештички  дето биха могли да дойдат   А нашта Гупсе си я знаем  нещо изтрещяло ли е и тя е там ,а Хелуин си е много добър повод да си покаже нещо от нейните специални неща.
Баръш и Фахрие ще бъдат мнооого красива екранна двойка.Heart Ох и какви красиви гласове имат и двамата абеее ще е удоволствие да ги гледа и слуша човек. Heart

https://twitter.com/i/status/1451623563862200320





Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 14:07 от Eny87

# 167
  • Мнения: 657
👇🆕 ПРЕВОД НА ТРЕЙЛЪРА : 1-ВИ ЕПИЗОД НА СЕРИАЛА
 "АЛПАРСЛАН-ВЕЛИКИТЕ СЕЛЧУЦИ"
 НАЧАЛО НА 8 НОЕМВРИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯ "TRT"
ВОЙНИЦИ: Алах е  Велик !
АЛПАРСЛАН: Коя си ти?От къде си родом?Как се казваш?
АКЧА: Казвам се Акча!
АКЧА: Дължах ти живота си, но сега се разплатих.
АЛПАРСЛАН: Да бъде бърз коня ти и остър меча ти!
ВОЙН: Сърцето на свети Али,
китката (мисля че е изпозвано като способност) на свети Хамза,
силата на свети Юмер нека бъдат ваши спътници...
 "Во веки веков"!
 Нека справедливостта бъде вашият водач!
АЛПАРСЛАН: Аз съм непобедимият син на Чаръ бей, Мохамед Алпарслан!”
ВИЗАНТИЕЦ: Безполезната глава на този невеж турчин е моя!
АЛПАРСЛАН: Ние ще ви отмъстим изцяло за всяко подло убийство на турчин!
Алах е Велик!!!

https://youtu.be/_Dh7Y0cLBsA

# 168
  • Мнения: 8 406
Албена мерси за превода  Flowers Hibiscus
От сета на "Лъжците и техните свещи"



и две снимки от сериала





Баръш и Ферит вече в трети сериал ще са заедно  Simple Smile



И от "Алп Арслан" няколко нещица ,но в спойлер ,че ще стане мнооооого дълъг поста  Simple Smile

Скрит текст:









Нов постер на "Алп Арслан"
Акча хатун



Скрит текст:

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 00:22 от Eny87

# 169
  • Мнения: 1 777
https://www.facebook.com/sandra.mariadechagas/videos/582105096368379

Мисля,че е в чест на създаването на Република Турция-29 октомври 1923 година

Biz bir olunca başardıklarımız asla #Unutulmaz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygılarımızla, Cumhuriyet güneşinin ışığında birlikte nice bayramlara. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Това, което постигаме, когато сме обединени, никога няма да бъде #забравено. С нашето уважение към Гази Мустафа Кемал Ататюрк, весели празници заедно в светлината на слънцето на републиката. Честит Ден на републиката.

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 19:23 от usmivkata20

# 170
  • Мнения: 8 406
Ох че готина реклама за Турксел,много миличка♥️Чичо и леля на училищно представление на племеничката😀И хубав поздрав за празника в същото време 😀







А постерите на "Алп Арслан"са по улиците на Истанбул вече.





# 171
  • Мнения: 657
"ЛЪЖЦИТЕ И ТЕХНИТЕ СВЕЩИ"
🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶
 👇💔ПРЕВОД НА ПЕСЕНТА ОТ
СЕРИЯТА:
  "Kördüğüm"-"Възли"🎶🎧💛💛
"Толкова съм далеч, че
е отвъд далечината.
Всички, които ми липсват,
живеят отделно от мен.

Или съм всичко, или съм нищо.
Не питай какъв е моят свят.
Вътрешно съм възел,
който не може да се развърже.
Колкото повече го отвързвам,
толкова повече се заплита."

https://youtu.be/XAseeYAJL9k

# 172
  • Мнения: 12 815
Албена, страхотна си, актуална с направен превод!

Ени, хубава реклама, отива му на Баръш и Мелис Сезен. Сладурска двойка са. Искам ги в сериал,май много искам
Работи момчето до като неговата  комик - вампирка празнува Хелуин.

Е и  Фахрие е отбелязала празника , красива е , все пак е родена и живяла в Германия, преживяла е , предполагам не един път празника



Ахмет Тансу е написал, че му е приятно да работи с Елчин, макар и  за малко. И как не ,тя е толкова приветлива и усмихната

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 19:59 от eliNIM

# 173
  • Мнения: 657
🆕💙От "Global Marketing Summit 2021"
са били домакини на известния актьор Баръш Ардуч като  лектор  на  "Глобалната маркетингова среща на върха 2021." по Линия на Марката Баръш Ардуч  се е срещнал онлайн с  участници на тема  „Нека световете да бъдат ваши“. Други важни гости на същата среща са били; Алпер Ергенекон, заместник генерален мениджър на "Turkcell", и известната актриса Мелис Сезен.

# 174
  • Мнения: 8 406
Ялбена  мерси за преводите и инфото. 🌹
Ели. мерси за снимките. 🌹И на мен ми харесват много Мелис и Баръш като екранна двойка  и дано и някой продуцент или режисьор или там който се занимава с кастинга също ги хареса и ги събере във филм или сериал.♥️🍀А тоя Хелуин нали е в края на месеца ,съседите подготовка ли правят или просто си си правят хелуински партита ей така за кеф без да чакат края на месеца.😀Но поне Фахрие е хубава и сладка вештичка,а и тя има малко дете съвсем нормално е заради него да си правят такива партита  😀а нашата господарка на злото тя за кой се дегизира  😀 може с Баръш и те да си правят партита -той тамън си има дрешки на Алп Арслан ,тя като вещица или господарка на злото иииии си се веселят хората какво да правят😀







# 175
  • Мнения: 657
👇🆕🆕🌟БГ ПРЕВОД НА
2 ЕПИЗОД НА
"Лъжците и техните свещи"

https://www.vbox7.com/play:3c20a35f69

# 176
  • Мнения: 8 406
Албена  мерси за линка  Flowers Hibiscus
Една красота от "Сблъсък"



Джейда



Алп Арслан и Акча хатун



и от рекламата на Турксел



Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 22:29 от Eny87

# 177
  • Мнения: 12 815
Много сладка реклама, харесва ми такъв Баръш.


Една красота от "Сблъсък"



Къванч днес празнува.
Нека е здрав ,успешен и с късмет в живота и кариерата

# 178
  • Мнения: 8 406
А такааа рожденик ли е Къванч,е то вече от няколко минути не е де 😀 , ноооо на патерици ЧРД и да е жив и здрав и много успешен🎉



И нещо ново/старо от Елчин,от реклама в  която  участва преди време.



Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 10:48 от Eny87

# 179
  • Мнения: 12 815
Много хубава снимка!
Елчин си е Елчин червенокоса,медена красавица

Общи условия

Активация на акаунт