Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 25 771
  • 748
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 232
"Няма такова нещо като перфектно, нито трябва да има. Красивото е с човешки недостатъци." - К.Б.


Керем Бюрсин (на турски: Kerem Bürsin) е актьор от турски произход, израснал в САЩ. Връщайки се в родината си, за кратко време става известен благодарение на своя чар и талант, превръща се в звезда и е удостоен с редица престижни награди. Керем подкрепя много активно дейността на УНИЦЕФ, както и други общественополезни организации, свързани с правата на жените, околната среда и спорта, с което дава достоен пример за подражание на сънародниците си и хората по света.



Скрит текст:







Повече информация и профили в социалните мрежи:








Скрит текст:














Скрит текст:

















С пожелание за много споделени емоции и интересни дискусии! Бъдете здрави и нека ентусиазма ви никога не угасва! Да ни е честита юбилейната тема!

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 20:29 от Margarita N.

# 1
  • Мнения: 5 563
Перфектна тема, Марги! 💓 Радвам се, че съвсем, съвсем малко нещичко помогнах! 💓
И е вярно, че не ви изпускам от поглед, всеки ден ви чета, но ми е малко трудно да пиша в последно време...
Но пък имам хубави новини от днес  - чакаме момченце! 💙

# 2
  • Мнения: 10 207
Дрийм тимът на Марги отново е сътворил чудеса Wink Hug

Юбилейната тема е страхотна

Gift Heart

Магийке, честито и най-искрено ти пожелавам третото да е момиченце Hug

# 3
  • Мнения: 828
И аз благодаря за новата тема, невероятно се е получило

# 4
  • София
  • Мнения: 5 740
Честита юбилейна тема, момичета! Tada
Честито на всички ни - на тези, които пишем редовно, на тези, които ни четат, но се въздържат от коментари засега, на тези преди нас и на тази след нас, на всички, които няма да оставим темата без надзор. Защото темата сме всички ние! Gift Heart
Благодаря на всички замесени, начело с домакинята ни - страхотно се е получила!

Нека си я изпишем с много позитивни емоции, с капка носталгия, с надежда за по-добри времена занапред, с усмивка на лице и с любов в сърцето!

До следващия голям юбилей, лудетини! Тема 200. Когато се надявам да честваме най-малко Ханкер сватба, а защо не и Ерчел-Бюрсинов наследник. Cupid

# 5
  • Мнения: 1 324
Момичета, надминали сте себе си!

Поздравления за юбилейната тема и така ...до 200...

# 6
  • Мнения: 296
Да ни е честита новата юбилейна тема!🌟

Благодаря ви, прекрасни момичета!

Магийка!❤ Да ти е спокойно, леко, и пълно с любов! 🍀

# 7
  • Мнения: 9 527
Лудитеее , тук съм , в красивата ни къщичка 🏡

Ханде е с халатчето ,че свекъра и свекървата са наблизо

# 8
  • София
  • Мнения: 13 615
Привет момичета в новата ни Юбилейна тема!  
Марги, огромно благодаря на теб, на Бърборанка, на Аквамарин, на Мики и на всички, които по някакъв начин са участвали в нейното изготвяне. Искрено пожелавам да я изпишем само с много положителни и хубави новини.


Само с влизането в темата се набива едно Fuck! Е, няма как да не разпознае човек, за кого е предназначена тази тема. Искам нашият юбиляр да баде най-щастливият човек. Да постигне всички свои мечти, от житейските до професионалните. Аз може да съм твърда поддръжничка на Бамби, поради женска солидарност, но определено заобичах това прекрасно момче. Вече мога да кажа със сигурност, че за мен Керем и Ханде са двете половинки на едно цяло. И ще бъда много щастлива, ако в някоя от следващите теми имаме повод да пишем за тях, като за нещо неразделно.

Магийка, честито!  Пожелавам ти една много лека и успешна бременност.

Момчето с най-красивата и лъчезарна усмивка, която съм виждала.


# 9
  • Мнения: 2 047
Прекрасна тема
 Нова

# 10
  • Мнения: 422
Еха, супер! Разкош! Поздравления и благодарности, мили дами за труда, времето и желанието, които отделяте, за да отмаряме, ние, четящите в темата! Шапка Ви свалям!

# 11
  • Мнения: 1 882
Бързам, бързам да се топна в новата тема. Страхотно оформена. ❤️

# 12
  • София
  • Мнения: 5 740
Спомням си, когато започнах да ви чета… темата беше 35-та. Мисля, че се разписах някъде в 36-та или 37-ма. И така до днес. Неусетно за мен стигнахме до 100-ната, юбилейна тема. Приятно, разнообразяващо, полезно и забавно е тук. Сигурна съм, че, ако Керем знаеше за тази наша малка общност, посветена на него, на сериала, на Ханде, би бил много щастлив. Би се усмихнал широко с тази негова неповторима усмивка.
Ето го! Мъжът с най-чаровната усмивка - Керем Бюрсин. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 21:46 от Бърборанка с розови очила

# 13
  • Dupnica
  • Мнения: 305
Flowers Hibiscus Gift Heart Честита юбилейна тема!
Благодаря ВИ момичета за разкошната нова къща, изпълнена с любов и радости. Revolving Hearts Flowers Hibiscus

На създателките - поклон, невероятен екип!


На всички пишещи и четящи приятни минути и весели емоции! Flowers Cherries Flowers Cherry Blossom
Благодарна съм, че попаднах тук - мястото за споделяне, отмора, радост и красота за очите, ушите и всички усещания. Sparkling Heart

Днес започвам с този прекрасен ЧОВЕК - темата е за него


но винаги мисля за тях


Приятни минути в темата, момичета!

# 14
  • Мнения: 583
Марги, както винаги прекрасно оформление!😊Благодарности на всички, участвали в създаването на темата!🥰
Направо не усетих кога стигнахме до 100-ната. Нека я изпишем с много положителни емоции!

Магийка, честито! Лека бременност!🍀❤

Общи условия

Активация на акаунт