Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ранен цикъл и кърмене

• 701
  • 3
  •   1
Отговори
Момичета, имам едно запитване: възможно ли е да ти дойде цикъл на 28ми ден след раждането, при ексклузивно кърмене? Тази сутрин си събудих с типичните и леко позабравени от мен болки в кръста и яйчниците плюс леко разстроен стомах (точно както ми се случваше и преди на първи ден от цикъла), последвано от малко кръв. След няколко часа пак малко кръв и съсирек.
Имах розови-кафеви лохии до преди 5-6 дена, когато най-после станаха по-жълтеникави. Предполагам е възможно и лохиите да са се върнали, но тогава защо болките?
АГ-то ми е отпуск и може би ще трябва да посетя някой друг лекар, но до тогава, ако някой има информация ще ми е много полезна. Също така, има ли болкоуспокояващо, което да може да се приема при кърмене, но и да не увеличи кървенето, знам ли и аз вече.

# 1
Във форума има цял подфорум на тема въпроси и отговори на тема кърмене. Мисля, че дори се казваше подобно, попитайте там най-добре.

Аз, като кърмеща, взимах Парацетамол за главоболие, затова си спомням, че е разрешен.

# 2
Напълно е възможно. Просто бързо се възстановява яйчниковата функция. Никакъв проблем не е кърменето. Само внимавайте да не забременеете набързо отново.

# 3
    Нормално е и при мен се случи така, но като отидете на преглед, споделете случилото се, за да може и лекаря ви да е запознат за вбъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт