Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 072
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 010
Дез, умно се почесах и пак не разбрах много Simple Smile Какво се лекува с това?  Ако решиш да споделиш де.
Лекувам си шипове на петата- heel spurs.
И за други неща помага, но аз това имам.

# 496
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...
Светла, вие как сте?

Екстра сме. Simple Smile Татито ни е още отпаднал и няма сили, но мисля, че и това ще мине. Просто трябва време. Ние с тийна от събота бягаме. Аз се чувствам както преди. Той не се чувства във форма, ама един месец движението му е от леглото на дивана, до хладилника и тоалетната. Няма как да е във форма Grinning

Дано при теб да има не само микроскопично, а значително подобрение от терапията, Дез!

Днес отчитам 20 мин. Quick Hit lower body - това е втората тренировка на Роналдо, която си намерих в NTC. Първата е за корем, по-кратка е, но каква МТ ми докарва...

# 497
  • Мнения: 4 734
Днес трябваше да почивам ,но направих цяло тяло-35 Мин,почивката ще я изместя утре преди краката

# 498
  • Мнения: 10 010
Вчера направих тренировка със Сидни, Стронг Ден 4. След нея 30мин йин йога, моя секвенция.



Харесват ми такива кратки тренировки. Трябва да прибавя и някакъв корем.
С нетърпение чакам да си направя следващата довечера, а утре е държавен празник и ще имам време за себе си- и тичане, и дълга йога, и Сидни- пей сърце!
Какво ли е Ден 6....Full Body Strength- супер!

# 499
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Ден 7 от Стронг, изометрия. Трудна работа. Simple Smile
Вчера се завърнах в офиса и пооправих храненето, но до петък никакъв кантар. Имам усещането, че съвсем скоро пак ще сме затворени, конкретно София.

# 500
  • Мнения: 19 294
G&B, много благодаря!
Отчитам йога тези дни и вчера семейно кардио от 21дф.

# 501
  • Мнения: 1 536
Днес по програма имах ден 33 от Епик3 на Карълайн - крака. Още като видях, че ще ползва само 2 х 10 кг, което са нищо кила за нея, ми стана ясно какво следва Grinning
Суперяка тренировка в трисетове, страшно много изометрия. Наскоро се оплаках, че ми е слаба и имам нужда да тренирам повече - е, днес тренирах на воля и инат Grinning
Доволна съм, справих се прилично с 2 х 7.5 кг. Само на две упражнения не можах да издържа цялото време в изометрия, та се наложи да се поизправям за 1-2 сек.
Утре сутринта смятам да направя някоя от високоинтензивните кардио тренировки за 30-35 минути преди 4-те дни почивка заради пътуване. От вторник другата седмица продължавам с програмата.

# 502
  • Мнения: 4 734
Днес  ден 12 ,крака с изометрия https://youtu.be/iw7fNyhJZXg
Тялото ми не беше готово за ТОВА!😂🤣😂

# 503
  • Мнения: 318
Здравейте!
Отчитам последните няколко дни.

Вторник - ден 26 от Daily Cardio Challenge

С ластик :
Bicep Curl - 3x10
Push-Up - 3x10
Tricep Extensions - 3x10
Side Bend - 3x10 (на всяка страна)
Seated Row - 3x10
Squat - 3x10
Glute Bridge - 3x10
Swing - 3x10

Сряда - Нямах много време затова само ден 27 от Daily Cardio Challenge и 15 минути на велоергометъра.

Днес - ден 28 от Daily Cardio Challenge

С дъмбели 5кг:
Alternatic Front Raise - 3x10 (на всяка страна)
Side Raise - 3x10
Shoulder Press - 3x10

С дъмбели 8кг:
Side Bend - 3x10 (на всяка страна)
Russian Twist - 3x10 (на всяка страна)
Sumo Squat - 3x10
Reverse Lunge - 3x10 (на всяка страна)

# 504
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 436
След три дни почивка, днес планирам крака. Май пак ще има изометрия и тази седмица. Предният път ми държа влага 5 дни 🤣
Днес съм с един фигурален чорапогащник и ми стана странно колко добре стои на добре развития ми бедрен мускул. Е, да ви кажа, е това ме мотивира да продължавам да тренирам 🤣🤣🤣 Умря циганката Simple Smile

Дописвам: треперят ми краката. Едва ги изкарах тези 50 минути. Доста кардио ми дойде без никакви почивки,хем изометричните ги правех без тежести.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 19:49 от ani_d

# 505
  • Мнения: 4 734
Синдито пуска нова програма от първи -Pump! 💪

# 506
  • Мнения: 10 010
Вчера 12км тичане и Сидни, Стронг, Ден 6. После се усетих, че в сряда се скатах, и  не направих Ден 5, ще го наваксвам уикенда.

Ще ми е интересна новата програма с какво насока е.
Стронг е за изморени от работа вечер като мен. И няма кардио, поне аз не видях. Може би има отделно, в други дни.
Вчера в Ден 6 накрая си избираш едно от изминалите упражнения, което повтаряш в три кръга. Избрах си преса с дъмбели, заради легналото положение. Satisfied И се редуваше с 30сек. въже, за "кардио".

# 507
  • Мнения: 4 734
Pump ще е за strength and muscle growth ,много съм щаслива -иначе в стронг бууста има кардио-втората част на програмата,но е инкорпорирано в силовата тренировка,няма отделно...
Днес не тренирах инцидентно ,заради възникнал ангажимент...може после да я направя....

# 508
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 436
Pump ще е за strength and muscle growth ,много съм щаслива -иначе в стронг бууста има кардио-втората част на програмата,но е инкорпорирано в силовата тренировка,няма отделно...
Днес не тренирах инцидентно ,заради възникнал ангажимент...може после да я направя....
От сега започвам да й се чудя на Пъмп... Не ми се качва още мускул зимата. Но пък ако не вдигам много тежестите, може да я ползвам и за задържане

# 509
  • Мнения: 10 010
Да се похваля с напредък, и отдалечаване на Скорпион от стената. Ура!
........................................................
И Паун, но трудно държа баланс, нещо с таза не правя както трябва.
Хем знам какво е, но е странно как надолу с главата мозъкът не изпълнява команди.
[............................................................

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 06:46 от Dez

Общи условия

Активация на акаунт