Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 313
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 402
Нона, видях те, чудесно изглеждаш... в долна част си приличаме, в горна обаче аз съм по обемна сякаш, може би и самия ми скелет е по - едър, докато ти си с по-фина структура там.
Аз реших всяка седмица от мезоцикъл две да правя по-два пъти.
За изминалата седмица:
1 гърди рамене трицепс
2 30 минути тичах навън
3 крака
4 40 минути тичах
5 гръб и бицепси
6 ден 20 от пъмп - дупе и крака
7 почивка

# 721
  • Мнения: 4 735
Днес крака от Пъмп ,някъде към 10 тренировка -многооо добра !

# 722
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Долна част от Стронг, ден 9 отчитам. За неделя - преход до Свищиплаз.

# 723
  • Мнения: X
Нона, прекрасно изглеждаш!

Прегръдки на болните, леко и бързо да минава!

Непо, сподели снимки от планините!

Отчет - ден 1, седмица 5 от 645. Днес започва втора фаза на програмата и определено си личи, че натоварването е по-голямо и почивките са по-кратки. Поносимо е, няма лудо препускане, но в третия сет трябваше на намалят повторенията, за да се вмести тренировката в 45 минути.
Довечера с децата ще правим бонусната тренировка за крака. Вчера я пробвахме, добре се получи. Те този месец не ходят на нищо спортно ( ако не броим физическото в училище), така че и за тях е добра подготовка за ските.

Умирам си от яд, защото Витас ще има йога ритрийт в началото на май, но аз никак не мога да отида точно тогава. Моята колежка заминава за месец в Аляска точно тогава, вече обсъдихме и разчертахме лятото кой кога ще почива и просто няма как да го променяме ... Да сме живи и здрави, и на това ще му дойде времето някой ден Simple Smile  Ако някой се интересува, ето информация: Сега мисля, че все пак може да се изкуша и да си купя Complete програмата на Бохо Blush Ще ми дойде идеално за морето следващото лято Sunglasses

# 724
  • Мнения: 4 735
Табата 40 мин.

# 725
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Спринкълс,  мога да ви засипя със снимки, но ще ви го спестя! Joy Ето тази от предишния уикенд ми е любима:


За днес отчитам ден 10 от Стронг. Горна част и корем. Супер беше. В лицевите опори обаче вече съвсем ме няма...Странното е, че с тежестите нямам проблем.

# 726
  • Мнения: X
О, Непо, защо да ни пестиш такива красоти! 

От мен днес - ден 2, седмица 5 на 645. Вчера вечерта тормозих челядта с бонусната тренировка за крака. След това правих йога с Тим
Скрит текст:

# 727
  • Мнения: 2 875
Днес - комбинация от три тренировки на Хедър (две за долна част и една за горна) + кратка тренировка за корем от Анхела Кахо. Върнах се към варианта на кратки тренировки, разделени с паузи. Все пак е нещо.
Направо пускам плейлистите към програмите. Много са удобни за допълване на основна.
https://youtube.com/playlist?list=PL2ov72VWpiOpzZHrFcq2-k8U6l-lGLa9Y
https://youtube.com/playlist?list=PL-ztThd_7pA1mbTeWGBq0ezq8qtWfAWTL
Спринкълс, ще погледна и аз бонусните, ако ги има при руснаците. Сигурно са по-кратички.

# 728
  • Мнения: 1 538
Трети ден от EPIC Heat отчитам днес. Засега програмата много ми харесва. Тренировките са 30-35 минутни, затова си добавям и опционалния add-on. Много добре ги е обмислила Карълайн съчетанията от основна и допълнителна тренировка, така че допълнението съвсем да довърши тренираната преди това мускулна група или да добави друга, която е останала в известен смисъл "пренебрегната".
Днес например беше долна част - предно и задно бедро, малко прасец, дупе. Add-on беше 20-минутна тренировка за глутеуси с ластик.
От днес стартира и предколедна серия от 20-минутни тренировки за суперзаети хора, но аз към момента в повечето дни имам необходимия 1 час за качествен трен.

# 729
  • Мнения: 4 126
има ли друга тема в която се коментират спортни уреди
решила съм да си купя степер, понеже нямам място за велоергометър или кростренажор
има ли значение марка ,модел, някакви функции

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 15:50 от The Invisible

# 730
  • Мнения: 4 735
Днес горна част пуш  с инкорпорирано кардио-много ми хареса.
Така.... искам след Пуш(имам още 10 тренировки) да разнообразя с някоя програма на Каролайн -какво ще ме посъветвате -Епик 1,2 или 3 или тази  последната за която Ветрена започна с ад -он -много примамливо звучи....

# 731
  • Мнения: 2 533
Здравейте и от мен. Разписвам се в края на темата Simple Smile миналият месец беше тежък за мен. По време на овулация изпитвах доста силни, нетърпими на моменти болки, след това ми дойде цикъла, някъде между двете се обади стара травма от преди години, когато си измъкнах рамото, след това се разболях (не от ковид) и така месецът мина. Дойде декември, а с тази единичка на последният месец от годината се възвърна и желанието ми да се погрижа истински за себе си. Започнах пак с Пъмп ден 1 Simple Smile

# 732
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
има ли друга тема в която се коментират спортни уреди
решила съм да си купя степер, понеже нямам място за велоергометър или кростренажор
има ли значение марка ,модел, някакви функции
Можете да погледнете темите от спортния подфорум като тази или да си пуснете ваша:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1218760

Качеството на уреда и вашето постоянство са често от много голямо значение.

Спринкълс,  мога да ви засипя със снимки, но ще ви го спестя! Joy Ето тази от предишния уикенд ми е любима:

Красота неописуема! Мерси, че показа, Непо, и на повече ще се радваме винаги!!

PS Какво съм броила, какво съм тренирала, но последното преброяване показва, че ми трябват 27 тренировъчни дни през Декември, че да си завърша цикъла от 99 трен дни за есента. А се надявах да успея да го завърша преди Коледа. Само да сме здрави! Днес е интересна дата 12/01/2021, мда!

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 16:44 от Agent Provocateur

# 733
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
За вчера отчитам цяло тяло, днес ще е долна част от Стронг. От понеделник съм в офиса и настана някаква лудница там. Върша по шест задачи накуп и вечер си тръгвам разногледа с изпушил мозък. Добре, че преместих тренировките сутрин,  иначе абсурд след работа.

# 734
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
Не съм тренирала последните 5 дни. Днес смятам да продължавам с Пъмп, че много изостанах.
Някой има ле инфо за новата прокрама Фокус на Сидни??

Общи условия

Активация на акаунт