Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 34 115
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 10 292
Аз от кога я препоръчвам Goldwell Colorance в темата Mr. Green
Съчетавам я с Олаплекс и резултата е страхотна коса! Единствено с 8.11 ми стана прекалено студен цвета, на следващо боядисване, мисля да пробвам 8sb@pk.

За мен е най-доброто на пазара, не само че не уврежда, но е и изненадващо трайна.

# 136
  • Мнения: 1 328
Е момичета, убедихте ме, поръчвам я.
Само не виждам къде пише процента на оксиданта, но ще поръчам синята бутилка.
А боята Topchik изсветлява ли добре?

# 137
  • София
  • Мнения: 1 744
Аз от кога я препоръчвам Goldwell Colorance в темата Mr. Green
Съчетавам я с Олаплекс и резултата е страхотна коса! Единствено с 8.11 ми стана прекалено студен цвета, на следващо боядисване, мисля да пробвам 8sb@pk.

За мен е най-доброто на пазара, не само че не уврежда, но е и изненадващо трайна.

А кой цвят да поръчам за светло пепеляво перлено русо?

# 138
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 189
Благодаря ви за отговорите!

А вие с какво изсветлявате тъмните корени?

# 139
  • София
  • Мнения: 10 292
Благодаря ви за отговорите!

А вие с какво изсветлявате тъмните корени?

Още експериментирам, минах от Вела Koleston Perfect Me+, през Лакме Колаж, Matrix Socolor Beauty Ultra Blonde, Matrix Socolor Beauty и последно Фанола.

Най-силно изсветляваща е Matrix Socolor Beauty Ultra Blonde, най-лекичка Фанола, най не ми хареса Лакме Колаж.

# 140
  • Мнения: 1 593
аз харесах тази, другите пепелни и перлени ми се виждат прекалено пигментирани. Въпросът ми е тази боя изсветлява ли изкарали корени или се ползва между стандартно боядисване?  И също така оксидантът е към боята или се поръчва отделно?

# 141
  • Мнения: 415
Оксидантът се поръчва отделно, изобщо не влияе на израснали корени ,боята е само тонираща , бързо се измива ,наистина има блясък след нея, не ми увреди изобщо ,а напротив по гладка и мекичка ми беше ,аз съм с балеаж, имам среден пласт рижав и матирах него с 6 ца, иначе и аз се чудя русите си краища кой цвят да избера ,ниво 9 ка ,ама сиво ли ,бежаво ли ...може ли някой да покаже снимка .

# 142
# 143
  • Мнения: 1 593
Значи мога да добавя в нея Колърплекс и да стоя 25 мин, намазана цялата коса, измита с шампоан преди това и подсушена с кърпа?

# 144
  • София
  • Мнения: 10 292
Значи мога да добавя в нея Колърплекс и да стоя 25 мин, намазана цялата коса, измита с шампоан преди това и подсушена с кърпа?

Ако искам да е трайно, нанасям на суха, измита предишния ден, без нанесени никакви препарати коса, държа 30мин. изплаквам хубаво, нанасям маска. Така нанесена ми държи месец.

Напоследък добавям в боята Fanola Fiber Fix, че Олаплекс нали се измива с шампоан.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 744
Значи мога да добавя в нея Колърплекс и да стоя 25 мин, намазана цялата коса, измита с шампоан преди това и подсушена с кърпа?

Ако искам да е трайно, нанасям на суха, измита предишния ден, без нанесени никакви препарати коса, държа 30мин. изплаквам хубаво, нанасям маска. Така нанесена ми държи месец.

Напоследък добавям в боята Fanola Fiber Fix, че Олаплекс нали се измива с шампоан.

Може ли линк към онсиданта че не пише колко % е

# 146
  • София
  • Мнения: 10 292

Може ли линк към онсиданта че не пише колко % е
https://makeup.bg/product/194567/

# 147
  • Мнения: 1 593
Аз взех тази, която ви показах, много светло русо се води, без други пигменти, но мисля да си капна от розовия пигмент на Алфапарф ✌️

# 148
  • Мнения: 1 328
И аз взех нея, че кача снимки преди и след.

# 149
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 785
Аз също не видях колко процента е оксидант.

Общи условия

Активация на акаунт