Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 34 341
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 71
Скрит текст:
Защото съм смотана везна и нещо ме ръчка непрекъснато да пробвам нови и нови комбинации Joy плюс това всичко е страхотно през първите 10 дни, после... Оранжеви корени при отмиване на боята при миене на косата.. Изключително досадно. Накупила съм една торба Пермес и една с Лорвен и пробвам различни варианти в момента  Weary нещо напоследък я се получи, я не, не знам и аз какво става, всеки път е различно, а през студените месеци положението е страшно трудно при мен с изсветляването на корените
Ами то като цяло при тъмни корени е или блондор, или боядисване на 10 дни (Мерилин Монро и Гуен Стефани даже на 7 дни). Затопляйте хубаво помещението, докато сте с боята / слагайте шапка за баня...

# 196
  • София
  • Мнения: 1 744
A с какво помага честото боядисване?
Ако боята не може да изсветли достатъчно каква разлика прави?

# 197
  • Мнения: 5 271
На второто боядисване стария корен изсветлява,  поне при мен е така. А новият е минимален на 7-10 дена.

# 198
  • Мнения: 71
Да не говорим, че колкото по-малък е, толкова по-лесно изсветлява. Много по-трудно ще изсветлиш 1 см. корен, отколкото точици на седмица, или 10 дни. Отделно, че както brumm спомена, се получава едно непрекъснато застъпване, което доизсветлява и "изчиства" цвета.

# 199
  • Мнения: 1 600
Но за косата би било доста изтощаващо, за съжаление. Моята е дълга и тънка и си я пазя много, не бих рискувала

# 200
  • София
  • Мнения: 1 744
Е като се нанася на толкова место не попада ли и върху вече изсветлената коса от предишния път?

# 201
  • Мнения: 5 271
Попада, разбира се, но не чак толкова надолу и не на чак толкова много кичури.

# 202
  • Мнения: 417
Да и аз се опитвам да убедя ,моята майка ,че не всяка седмица ,ама пък нейното на месец и половина русо ,ми е мн трудно да оправя, според мен някъде на 20 дена е добре  , и не мога да не отбележа  melisande цвета ти е много добре и косата, в сравнение преди беше качвала от след фризьор.

# 203
  • Мнения: 1 008
Аз съм платинена вече, фризьорката каза, че блондираните ми жълти дължини е мазала с коректор. Много ми харесва резултата, наситено пепелно, но как се поддържа в домашни условия?

# 204
  • Мнения: 2 223
А аз съм в преход към изсветляване,в момента коригирахме дължините с доизсветляване,за да премахнем оранж. /черв. участъци и корена е оставен да расте без да се пипа!!!
В тъмно руса/бежова гама съм,харесвам се в това преходно русо,намерих си уверен и светстен фризьор,работи с плекс и е спец по балеажите.Правя и маски,терапии и т.н ,ще кача снимка след като направя продължението на корекцията.Искам да благодаря още веднъж за мненията тук,и за препоръките🌷🌷🌷!
Да разбирам ли,че русо/балеаж и т.н е постоянна поддръжка-тониране,терапии за възстановяване,продукти и спане с маски🤣😂

# 205
  • София
  • Мнения: 10 309

Да разбирам ли,че русо/балеаж и т.н е постоянна поддръжка-тониране,терапии за възстановяване,продукти и спане с маски🤣😂

Честито! В моя случай, хубавата руса коса е равна на плекс терапии, всяка седмица и редовно подстригване Mr. Green

# 206
  • София
  • Мнения: 1 744
Да и аз се опитвам да убедя ,моята майка ,че не всяка седмица ,ама пък нейното на месец и половина русо ,ми е мн трудно да оправя, според мен някъде на 20 дена е добре  , и не мога да не отбележа  melisande цвета ти е много добре и косата, в сравнение преди беше качвала от след фризьор.

Да, фризьора ме беше изгаврил.
Досега не съм попадала на свестен а обиколих доста салони в София 😩
Винаги излизам жълта като пате или с дълбок корен който и сама постигам без боядисване.
Сега поръчах сив коректор на лакме, някой дали е ползвал?

# 207
  • София
  • Мнения: 10 309

Сега поръчах сив коректор на лакме, някой дали е ползвал?

Този ли поръча? Май е нов.

# 208
  • София
  • Мнения: 1 744
Да и се чудя какво да очаквам 🙄

# 209
  • София
  • Мнения: 10 309
Да и се чудя какво да очаквам 🙄
Аз съм толкова разочарована като цяло от Лакме, че трудно бих поръчала още един техен продукт…. Но пък този, може да в изключение, да снимаш резултата Wink

Общи условия

Активация на акаунт