Изпитани сайтове за парфюми - септември 2021

  • 64 539
  • 716
  •   1
Отговори
# 480
  • by the sea
  • Мнения: 626
Моят Jul et Mad от parfimo.bg пристигна и беше отварян.
Целофанът отдолу беше разлепен и допълнително имаше стикер на кутията, който не ми се наложи да отлепям, защото беше срязан.

Минус за parfimo от мен, и малък незабележим плюс задето са ми пратили безплатна мостра chloe - за първи път.

# 481
  • Мнения: X
3 неща имам в кошницата в Нотино, две не са скъпи. Козметика е, но кодът не хваща. 🙄

# 482
  • Мнения: 5 060
Моят Jul et Mad от parfimo.bg пристигна и беше отварян.
Целофанът отдолу беше разлепен и допълнително имаше стикер на кутията, който не ми се наложи да отлепям, защото беше срязан.

Минус за parfimo от мен, и малък незабележим плюс задето са ми пратили безплатна мостра chloe - за първи път.
А парфюмът беше ли ползван?

# 483
  • Мнения: 1 001
И кой е въпросният парфюм на Jul Et Mad? Simple Smile

# 484
  • by the sea
  • Мнения: 626
Моят Jul et Mad от parfimo.bg пристигна и беше отварян.
Целофанът отдолу беше разлепен и допълнително имаше стикер на кутията, който не ми се наложи да отлепям, защото беше срязан.

Минус за parfimo от мен, и малък незабележим плюс задето са ми пратили безплатна мостра chloe - за първи път.
А парфюмът беше ли ползван?
  ами не е пълен до козирката Simple Smile  но имаше празен ход.

Jollie  - Aqua Sextius

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 12:33 от RedPanDa

# 485
  • Мнения: 30 966
Щом има празен ход, не е използван.

# 486
  • Мнения: 5 060
Писах днес на мейла на Парфюми шоп дали един тестер е с капачка, но още не са ми отговорили, а ме сърбят ръцете за поръчка. Те изпращаха с опция преглед нали?
Ако е тестер от новите обявени в сайта все още не знаят с капачки ли са, защото палетът не е разопакован Simple Smile Налазихме ги топли, топли 🤣

# 487
  • Мнения: 11 240
И на мен от parfimo са ми изтрили кошницата и харесванията. Бях събрала парфюми предложени от вас с идеята да ги потърся на живо и после да поръчам, ама.....сега трябва да търся по старите публикации, много тъпо. Мрън, мрън, мрън.

# 488
  • Мнения: X
В Парфимо не трият кошници уж...

# 489
  • Мнения: 1 106
Писах днес на мейла на Парфюми шоп дали един тестер е с капачка, но още не са ми отговорили, а ме сърбят ръцете за поръчка. Те изпращаха с опция преглед нали?
Ако е тестер от новите обявени в сайта все още не знаят с капачки ли са, защото палетът не е разопакован Simple Smile Налазихме ги топли, топли 🤣
Точно Joy И аз проведох този разговор. Разбрахме се с дамата да се чуем по - късно.

# 490
  • Мнения: 3 647
notino- 5 % с код:  5onlinepromobg от 20.09.2021 до 26.09.2021

# 491
  • Мнения: X
Продуктите, които ги хваща код notino, не трябва да са на разпродажба или промоция... Т.е. важи за редовни цени. Току що им се обадих да питам, щото това никъде не е упоменато.

# 492
  • Мнения: 2 404
Продуктите, които ги хваща код notino, не трябва да са на разпродажба или промоция... Т.е. важи за редовни цени. Току що им се обадих да питам, щото това никъде не е упоменато.

# 493
  • Мнения: X
Ми това или сега са го добавили, или не знам...

# 494
  • Мнения: 1 106
Фръц! разбра ли твоя тестер дали е с капачка. Говорих с жената два пъти. Уж щеше да се обади щом отвори кашоните, но нито върна обаждане, нито отговори на мейла. Мен не ми е зор, но пусто любопитство. Innocent

Общи условия

Активация на акаунт