Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 105 527
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 35 106
Като каза ръжда, имаме една поставка за баня, която съм купила преди повече от 6 години и е в банята. Мнения ни е удобна , не давам да се сменя. Беше много ръждясала, защото се мокри постоянно. Мъжът ми намерил преобразувател за( на) ръжда и в изчистил с това. Направо заблестя, като нова е!!!

# 1 501
  • Мнения: 5 985
Според мен рулетката е на същия принцип като скреч картата. Предварително е заложена печалбата или непечалбата, нека никой не се заблуждава, че върти и на момента се решава дали печели, или не. На мен ми се паднаха печива 35% намаление, но аз съм предубедена към витрината и не пазарувам хляб, който има вероятност някой клиент да го е опипал.

# 1 502
  • Мнения: 1 102
В София Младост 3 имаше два броя от перящата прахосмукачка. Да си допълня мнението за нея. Изпрах дивана. Прилично нов е, на в помещението се готви, играе, мъжа ми пуши пури и има две кучета. Направо ме е срам какво излезна от там, като се има предвид, че го минавам с четка и препарат сравнително често. Направо светна.
Редактирам се. Имаше и много препарати за дамаска

# 1 503
  • София
  • Мнения: 5 444
Дали имате представа това често дали е от постоянния им асортимент?
Много ми хареса,но вчера на стелажа до фризерите имаше едно последно самотно бурканче.
Скрит текст:

# 1 504
  • Мнения: 5 051
Пестото е в редовния асортимент, да. Даже преди имаше и доматено, предпочитах го, но от години вече го няма.

Днес минах уж само да разгледам, ама тук оранжев етикет, там оранжев и забърсах някои неща. Видях сарфалади, имате ли отзиви вече, уж с жълт етикет за нови са? Видях и олио от гроздови семки с етикет "ново".

# 1 505
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
О, да... олиото от гроздови семки ще е ново... супер! Simple Smile

# 1 506
  • София
  • Мнения: 4 587
Някой има ли проблем с приложението Lidl Plus?
От вчера ми иска актуализация и като на натисна за такава, изписва, че приложението вече не е съвместимо с устройството ми.
Звънях на клиентския им телефон, но днес не работят.

# 1 507
  • Мнения: 2 257
Някой има ли проблем с приложението Lidl Plus?
От вчера ми иска актуализация и като на натисна за такава, изписва, че приложението вече не е съвместимо с устройството ми.
Звънях на клиентския им телефон, но днес не работят.
Аз. Моето направо се и деинсталира.

# 1 508
  • София
  • Мнения: 5 072
Някой има ли проблем с приложението Lidl Plus?
От вчера ми иска актуализация и като на натисна за такава, изписва, че приложението вече не е съвместимо с устройството ми.
Звънях на клиентския им телефон, но днес не работят.
Има изискване за операционна система и от  кое ниво нагоре може да работи и изискуема памет. Не мисля, че ще тръгне точно на този телефон някога някак.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 22 687
И на мен вчера приложението искаше актуализация. Потвърдих, много дълго въртя, май нищо не актуализира.

Сега проверих, пак същото.

# 1 510
  • София
  • Мнения: 5 072
За йогурта по гръцка рецепта да предупредя, че е със сухо мляко, ако някой го интересува състава, а не само вкуса Simple Smile
Не знам внушавам ли си, но на купоните за тоалетна и кухненска хартия -40% и фъстъци 2+1 май първоначално имаше условие, че важат само за определени филиали, което сега не виждам? За София бяха 2 в Люлин и 1 в Овча Купел.

# 1 511
  • София
  • Мнения: 4 587
Чудесно, значи трябва да си купя нов апарат специално за Лидл Плюс. Как ли пък не!
В такъв случай ще ги бойкотирам и ще преустановя посещенията си в магазина. Не че не може да се пазарува и без приложение, но не е справедливо и честно.
Благодаря за отговорите!

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 13:52 от passion

# 1 512
  • Мнения: 15 356
Йогурт по гръцка рецепта затова не купувам и изобщо нищо със сухо мляко .
Приложението направо го деинсталирах,нито съм спестила състояние,нито съм забогатяла рязко.Поне да не ми заема място .

# 1 513
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Някой има ли проблем с приложението Lidl Plus?
От вчера ми иска актуализация и като на натисна за такава, изписва, че приложението вече не е съвместимо с устройството ми.
Имам съобщението за актуализация, но го игнорирам и си ползвам приложението.
Имам необходимите параметри за актуализацията, но ми е проблем мястото, а всяка нова такава иска повече място от преди нея, та така...
Отделно, че от всякакви актуализации следва повече некомфорт, отколкото обратното... поне според мен.
Та така, ще си ползвам Лидл+ без актуализация, пък ако се появи проблем с ползването, не е мой приблем, а по-скоро техен. И без това рядко купоните и офертите са моето, а скреч картите още повече.

# 1 514
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз не мога да го използвам по никакъв начин без актуализация.
Но да не досаждам повече с моя проблем, утре ще им звъня.

Общи условия

Активация на акаунт