На море в Турция - тема 72

  • 84 298
  • 806
  •   1
Отговори
# 690
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Здравейте.След дълго четене и лутане резевирвирах за Didim Beach Resort в Дидим.Надявам се да не сбъркала в избора си и от първото си ходене в Турция да се разочароваме.
Имам аз друго питане.Правите ли си застраховки за отлагане на пътуването и медицински застраховки.И ако е така бихте ли ми препоръчали къде най-добре да сключа такива застраховки?

# 691
  • София
  • Мнения: 3 159
Медицински правя задължително, последно в SDI, мисля че и в Лев инс веднъж ходих, но никога не се е налагало да ползваме.
Отмяна все искам да направя, и като прочета условията се отказвам.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Правите ли си застраховки за отлагане на пътуването и медицински застраховки.И ако е така бихте ли ми препоръчали къде най-добре да сключа такива застраховки?

медицинската със сигурност.Преди правехме дълго планиране и съответно застраховки за отлагане на пътуването.Сега в ковид времената сме само ласт минит или резервиране на място и отпада нуждата.Преди ползвахме Виктория , а сега като се сляха - Дженерали.
Иначе предлагат над 10 000 хотела и на който каквото му хареса и според джоба , знаем и  2 , и 200 има и 2 000.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте , моля за мнение за Nirvana Cosmopolitan . Допада ми след направените промени. Ако някой е почивал миналото лято , бих се радвала да сподели впечатления.
Ние лятото бяхме в Gural Tekirova , но не останахме особено впечатлени. Скучен хотел, обслужване -нищо особено. Този в Белек определено  ни допадна повече.Ако някой има въпроси , мога да споделя отзиви от двата Гюрала и Титаник Белек - от 2019, 2020 и 2021. Почивали сме и в Susesi Luxury и Rixos Tekirova , но вече минаха 3-4 години, а нещата бързо се променят и не съм сигурна доколко ще са актуални коментарите ми за хотелите.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 3 939
мога да споделя отзиви

пиши , пиши , тук желаещите да четат са много Simple Smile

# 695
  • Мнения: 174
Здравейте , моля за мнение за Nirvana Cosmopolitan . Допада ми след направените промени. Ако някой е почивал миналото лято , бих се радвала да сподели впечатления.
Ние лятото бяхме в Gural Tekirova , но не останахме особено впечатлени. Скучен хотел, обслужване -нищо особено. Този в Белек определено  ни допадна повече.Ако някой има въпроси , мога да споделя отзиви от двата Гюрала и Титаник Белек - от 2019, 2020 и 2021. Почивали сме и в Susesi Luxury и Rixos Tekirova , но вече минаха 3-4 години, а нещата бързо се променят и не съм сигурна доколко ще са актуални коментарите ми за хотелите.

Здравейте. Аз бих се радвала на коментари за Риксос Текирова. Видях, че има страшно много забавления за деца. Всъщност и ние също търсим мнения за Нирваната в Лара, макар, че и тези в Кемер ни харесват като концепция

# 696
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 152
Здравейте , моля за мнение за Nirvana Cosmopolitan . Допада ми след направените промени. Ако някой е почивал миналото лято , бих се радвала да сподели впечатления.
Ние лятото бяхме в Gural Tekirova , но не останахме особено впечатлени. Скучен хотел, обслужване -нищо особено. Този в Белек определено  ни допадна повече.Ако някой има въпроси , мога да споделя отзиви от двата Гюрала и Титаник Белек - от 2019, 2020 и 2021. Почивали сме и в Susesi Luxury и Rixos Tekirova , но вече минаха 3-4 години, а нещата бързо се променят и не съм сигурна доколко ще са актуални коментарите ми за хотелите.

Забранили сте личните съобщения. Имам въпрос относно Gural Belek.

# 697
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте.След дълго четене и лутане резевирвирах за Didim Beach Resort в Дидим.Надявам се да не сбъркала в избора си и от първото си ходене в Турция да се разочароваме.
Имам аз друго питане.Правите ли си застраховки за отлагане на пътуването и медицински застраховки.И ако е така бихте ли ми препоръчали къде най-добре да сключа такива застраховки?
здравейте,и ние запазихме за там.за пръв път ще почиваме в Турция ,резервирахме през агенция и застраховката "отмяна на пътуване " е направена при агенцията .

# 698
  • София
  • Мнения: 1 668
Аз правя отмяна на пътуване. Два пъти съм ползвала и двата пъти ми върнаха парите. Цената е процент от цената на резервацията.

# 699
  • Мнения: 2 585
Аз правя отмяна на пътуване. Два пъти съм ползвала и двата пъти ми върнаха парите. Цената е процент от цената на резервацията.


При кой застраховател?

# 700
  • Мнения: 2 880
Харесах много ревюто на Роже за новия Селектум в Сиде и се чудя да го запазя. Но същевременно ми хареса много и Мега Сарая, но за него не намирам никак добра цена. Търся за 3ма възр, (че голямото почти никъде не се таксува вече като дете) и дете на 6-7г. За юни/септември.
Някой да е попадал на оферта?

# 701
  • София
  • Мнения: 1 668
Аз правя отмяна на пътуване. Два пъти съм ползвала и двата пъти ми върнаха парите. Цената е процент от цената на резервацията.


При кой застраховател?
Нямам спомен. Който агенцията ми е предложила.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Харесах много ревюто на Роже за новия Селектум в Сиде и се чудя да го запазя. Но същевременно ми хареса много и Мега Сарая, но за него не намирам никак добра цена. Търся за 3ма възр, (че голямото почти никъде не се таксува вече като дете) и дете на 6-7г. За юни/септември.
Някой да е попадал на оферта?
Какво разбирате под добра?Всички агенции предлагат Мега Сарай но цените тази година са доста високи.За семейство с 2 деца си пригответе над 4000 лв за 7 дни с автобус.А за самолет да не говорим.

# 703
  • Мнения: 91
Това безплатно за децата до определена възраст е малко относително.
Ако е едно дете настанено при двама родители, цената не се променя. Ако се добави още едно дете, дори то да е на 2 години, цената скача.
Направи ми впечатление, че 3-възрастни и 1 дете и 2-ма възрастни и 2 деца са на една и съща цена, в една и съща стая.
Не знам дали важи за всички хотели, но това ми излиза на мен. Може би безплатното важи само, ако е едно дете.

# 704
  • Мнения: 2 880
Харесах много ревюто на Роже за новия Селектум в Сиде и се чудя да го запазя. Но същевременно ми хареса много и Мега Сарая, но за него не намирам никак добра цена. Търся за 3ма възр, (че голямото почти никъде не се таксува вече като дете) и дете на 6-7г. За юни/септември.
Някой да е попадал на оферта?
Какво разбирате под добра?Всички агенции предлагат Мега Сарай но цените тази година са доста високи.За семейство с 2 деца си пригответе над 4000 лв за 7 дни с автобус.А за самолет да не говорим.
Под 4000, даже доста, за собствен транспорт. Но определено не виждам такива под 4000 за това, което желаем.

Общи условия

Активация на акаунт