Не превръщай детската стая в склад! Наеми детски продукти от Addit!

  • 5 495
  • 204
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 682
Бих наела всякакви по-големи бебешки вещи, които се използват за кратко, а заемат много място - шезлонг, проходилка, кошница до 6 м.

# 181
  • Мнения: 1 177
Чудесна идея! Бих наела столче за хранене.

# 182
  • Мнения: 523
Страхотна идея! Бих наела всичко което е нужно за бебето до първата му година, ползва се малко и после е непотребно.

# 183
  • Мнения: 300
Бих наела колело

# 184
  • Г. О.
  • Мнения: 1 713
Бих наела бебешка везна.

# 185
  • Мнения: 4 859
Бих наела акумулаторна кола .

# 186
  • Мнения: 780
Чудесна идея! Бих наела колело.

# 187
  • Мнения: 17
Бих наела детска седалка за велосипед.

# 188
  • Мнения: 142
Бих наела неща, които се използват за кратък период от време - везна, шезлонг, люлка, батут, малка детска пързалка, ел. кола, дрон и други неща, които децата много искат, но когато ги купиш се използват по няколко пъти и се прибират някъде да събират прах. Ако има повече предлагане и въможности определено бих наела по-скъпи играчки и подобни, за които дацата имат голямо желание, но не се знае дали ще бъдат използвани продължително.

# 189
  • Мнения: 116
И аз бих наела колело

# 190
  • Мнения: 222
Столче за кола, акумулаторна кола, колело и др.

# 191
  • Мнения: 684
Столче за кола

# 192
  • Мнения: 1 090
Сега разбирам, че има подобно нещо. Чудесна идея.
Бих наела батут.

# 193
  • Мнения: 7
Бих наела лазерен принтер,ще облекча солидно семейния бюджет през учебната година!

# 194
  • Мнения: 1 158
Хареса ми идеята на наема PlayStation 5 - отдавна мрънкат за такава игра, но аз съм против. Не само заради сумата на евентуалната покупка, а заради "заразния" характер на играта. Като я наема ще имам контрол на времето за игра и няма да се чудя къде да я скрия, а просто ще я върна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт