Лакове за нокти - 154

  • 35 633
  • 762
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 129
Trend it up Glitter paint 050  това е лимитирана серия ,мисля от миналата година ....или по миналата ??? Не съм сигурна ,но едва ли се намира вече Sad

# 331
  • Мнения: 15 311
Жалко. Разкошен е.
Между другото част от лимитираните им серии са наистина добри. Жалко, че са лимитирани. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 332
# 333
  • Мнения: 15 311
Хубав лак и хубава нокътна плочка. Grinning

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 23:55 от Не се сърди, човече

# 334
  • Мнения: 11 333
Търся за подарък нещо такова.
Хубава кутия с принадлежности за маникюр. Дайте някаква идея от къде да гледа и да поръчам. Искам да е качествено и разбира се на достъпна цена Grinning

# 335
  • Мнения: 2 816
До дъно и с Флормар

# 336
  • Мнения: 27 486
Mиме, това случайно дали не е Italian travertine? 🙂
Arrllen, обичам такива цветове. Хубава плочка 🙂

# 337
  • Мнения: 2 816
Да той е,но в момента нямах снимка да покажа(снимах се в колата),докато чакаме на сфетофара.🤣🤣🤣

# 338
  • София
  • Мнения: 2 374
Мимето, и аз съм с нокти почти до дъно и ми се струва, че много детски изглежда маникюрът с тази дължина. На снимки ноктите изглеждат по-големи, но на живо са едни мънички...
Trend it up на МamaNaMiro е разкошен! Джасти, и при теб много красиво е станало и с двато маникюра.
georgieva88, ааах, красота! Heart Eyes Мнооого ми хареса, ще направя такъв някой път Grinning
Грийни, твоят кафяв маникюр ми навява асоциация на шоколад, онези аеро
Реа, Amiamo, Juls 18, tina_vn, Бенчита (много хубава дължина и плочка) и всички, който съм пропуснала - чудесни маникюри!
Долче, страхотен маникюр, весела почивка и приятно прекарване в Италия! Виж лаковете на Кико, имат си фирмени магазини. Имат и хубави червила. Да, снимката е с визитника, в който съм наредила стикерите. За визитницитеза стикери напиши в Алиекспрес "240 card holder" и ще ти излязат, но гледай и доставката колко е.
katerina_girl, много е красиво това китайче и маникюрът.
По повод на китайските лакове, влязох в китайски магазин. Имаше доста лакове на Huda, HuOa, For HU и още някакви други -  огледални и с глитър и без. Половината бяха като много сгъстени, а тези, които пробвах, всичките миришеха много силно и неприятно и нищо не взех.
От вчера съм с Essence 5 Sweet As Candy (на 3 пласт, уж е бледорозов, но към бяло бие) и 68 A Star Is Born. От по-далече не изглеждат толкова цветни частичките на номер 68.

Скрит текст:




# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Този 68 ще го потърся, много харесвам такива частици.

# 340
  • Мнения: 15 311
Веси, много нежен маникюр на прекрасен фон. Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 1 420
Нещо цикламата се олющи и реших да пробвам този от новите нюанси  на Ейван. Ами, не ме кефи🤣 В шишето е чуден, но нещо с подтона на кожата ми не се разбира и сякаш съм без нокти 😒

# 342
  • Мнения: 27 486
Весика, нищо детско не виждам в маникюра ти, чудесен е (а също и дължината е ок)! 🙂
Миме, много го обичам този лак 😊
Орлина, 68 е наистина приятен 🙂
Георгиева, може би просто не си още на есенна вълна 😃 /междудругото, на моите нокти Флормар Frolic си избива на розово с лек оранжев оттенък- струва ми се, че си го показвала и изглеждаше по-оранжев/.
Да ви кажа, погледнах набързо онлайн магазина на Кико- не всички лакове де, но нещо не можах да си харесам някакъв по-различен лак...🤔 Имаше някакво синьо или зелено с частици (дали Арабеск не го е показвала), но повечето ми се сториха съвсем обикновени лакове...А  може и да съм пропуснала да видя интересните онлайн. Ще видим дали ще стигна до фирмен магазин...

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 18:50 от dolce miele

# 343
  • Мнения: 1 129
Георгиева и аз поръчах този Ейвънски и цялата серия даже Simple Smile ама кога ще им дойде реда...знае ли се 😃😃😃
Весика много ми е нежна тази комбинация Simple Smile Ще опитам и аз Simple Smile

# 344
  • Мнения: 27 486
Маме, че как кога...когато им дойде реда- в буквален смисъл 😃 Ти си имаш много добра организация с лаковете 😉 Аз се чудя по-скоро как решаваш с какво да декорираш? 🙂 Винаги показваш много оригинални декорации и не са еднотипни...

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 14:00 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт