90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XI

  • 23 485
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 11 537
На мен ми бяха любима двойка. Но смятам, че Майкъл сбърка като покани и бившата си да живее с тях. Реално вкара Джулиана в ролята не на съпруга, а на гледачка на децата му, на него, че нали бил с корона, на бившата, когато имаше проблеми с рака, а в същото време не я остави да е жената в къщата. Да е равен член, а не да ѝ се забранява да възпитава децата и да слуша каквото каже бившата.

Като си взе млада жена, трябваше да се отнася с нея като такава, а не като с по-голямото дете.

# 256
  • Мнения: 36 415
Бившата жена на Бини е била от тези мисионерите (не съм сигурна така ли се наричаха), които ходят по разни неприятни места  по света, за да помагат, така че трябва да е виждала и по-лошо. Каквито и причини да има, постъпката й е долна.

Сега четох за Майкъл и Джулиана - и двамата са писали защо са разделени. Според него - защото е в криза, заради пандемията парите му са намалели драстично.
Тя е писала, че повече от година (през която е работела непрекъснато като модел), е издържала Майкъл, бившата му И нейния нов съпруг, освен това се е чувствала като камериерка, а не като част от семейството.

Бившата (Сара, май) до скоро се лекуваше от рак, възможно е заради това да са неглижирали отношенията си с Джулиана и да не са й обръщали достатъчно внимание.
Разбирам и двете страни. Аз едва ли бих изтърпяла такава обстановка.

# 257
  • София
  • Мнения: 23 072
Хубава двойка бяха двамката, но наистина Майкъл не си е степенувал приоритетите. Те та живееха близо до екс жена му, не мога да проумея що за нездравословни отношения са това всички да се съберат под общ покрив. Пък той нека съжалява сега. Джулиана е много позитивно и мило същество, но всеки си има граница на търпението.

# 258
  • Мнения: 20 136
Ще си се съберат с първата, или ще си намери нова 20 годишна неориентирана.

# 259
  • Мнения: 36 415
Първата се омъжи, трябва да се развежда сега... Чудя се, ако къщата на Майкъл е взета от банката, дали живее при бившата и съпруга й.

# 260
  • Мнения: 10 922
Изгледах "Дарси и Спейси" - еп.3... Гранд скендъл между Гошко и Флориан. Нашият му казва "кой ти плаща сметката всеки път като отидете в заведения", онзи отговаря "аз не живея в Америка от 10 години като тебе", това е пред останалите приятели на Георги на масата, които уж трябваше той да запознае с Дарси.
Отделно той трябваше да иде уж "да се изнесе" от квартирата си, Дарси го закара, но той й каза да изчака отвън и да не влиза, за да не внесе зараза, съквартирантите можели да се заразят. Тя каза, че й ходи до WC, но... си остана отвън. Двете сестри вече са убедени, че Джорджи крие нещо и решиха да открият бившата му жена и да я разпитат.

В анонса за следващия епизод даваха вече Дарси и Спейси как говорят с бившата на Георги и тя им казва, как седнала на лаптопа му веднъж и видяла незатворен сайт, в който той си пишел с "богати мамчета" и едва ли не затова го е напуснала.

# 261
  • Мнения: 36 415
Ще гледам повторението през уикенда (гледала съм преди в Ю туб, с лошо качество); според мен, Дарси, Стейси и Флориан се държаха просташки на срещата. Дарси се фръцна и очакваше той да зареже приятелите си и да тръгне по нея, при положение, че нормалното в тази конкретна ситуация беше да им се извини.

# 262
  • София
  • Мнения: 1 324
А някой гледа ли в неделя новия сезон

# 263
  • Мнения: 36 415
Последно гледах, когато Даниел се нагласи с екстеншъните и гащеризон (изглеждаше ужасно) и отиде на първата си среща. Разговорът протече горе-долу така:
Тя: Хубава риза.
Той:Благодаря
Мълчание (не му хрумна да направи комплимент).
След малко пак той: Не усещам привличане между нас, искаш ли да бъдем приятели?

Тя каза да, при което той предложи да я изпрати, при положение, че бяха още на по чаша безалкохолно. Дори не вечеряха. Разбирам го, но можеше поне да се постарае малко и да изядат по нещо (или от предаването са правили много кадри и това е било изрязано).

# 264
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 061
Направо ми е неловко да гледам Даниел и нейните срещи. Дърво да сложиш там, все ще има за какво да си говорите.

# 265
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази жена я превърнаха в посмешище. Не зная дали тя е наясно и го прави заради пари и слава, но може и да не е.

# 266
  • Мнения: 36 415
Не съм сигурна, че осъзнава - ако беше така, нямаше да се хване с тази група "приятелки". Поне й плащат.

# 267
  • Мнения: 3 561
Жалко за Джулиана и Майкъл. Аз също ги харесвах, макар, че се съмнявах в нея, че е златотърсачка. От думите на Майкъл, явно тя е приключила връзката. Може би проблемите им са доста по-дълбоки, но не виждам какъв е проблема, че ги е издържала. Не е ли това семейството? Когато единият има проблеми, другият да му помогне. Когато с неговата карта тя купи кола на сестра си в Бразилия да изкарва пари с нея, не беше лош. Сега, че ги е издържала в момент на криза, е драма. Не е справедливо, ако това е основната причина за раздялата им. Нали в богатство и бедност се кълнеш да си с този човек. Сигурно му е ужасно гадно на Майкъл. Пандемия, няма го нормалният ти живот, бизнеса ти затъва и за капак, те зарязват.

# 268
  • Мнения: 36 415
И аз мисля така за парите - той й накупи толкова бижута, екскурзии и др., че едва ли може да му се издължи, дори да опита.
Но ако е вярно това, което е написала, че са я третирали като камериерка, а не като част от семейството, това вече е неприемливо.

# 269
  • Мнения: 3 561
Но дали всъщност е така. Какво разбира под камериерка? Носи закуска в леглото на всички, после се захваща с къщната работа, готви обяд, сервира, отсервира? Никой в къщата не й помага? А, тя поискала ли е помощ? Животът на средностатистическия човек не е по-различен от този на камериерка. Всеки вкъщи чисти, пере, готви, пазарува. Тя е очаквала да има прислужница ли? Всеки разбира по различен начин семейният живот. Според мен тя е много малка за семейство. Докато Майкъл е имал пари, живота е бил интересен - вечери, ваканции, интересни места, шопинг. Сега сигурно се е наложило да ограничат някои разходи и е станало "мяу".

Общи условия

Активация на акаунт