90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XI

  • 23 489
  • 740
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 3 564
Изненадаааа ☺️

# 392
  • Мнения: 306
Спешно имам нужда от демонстрация на живо как живеят американците. Сякаш не учат, не работят, само бебета и ... социални мрежи 🤔

# 393
  • Мнения: 36 421
Мисля да сложа същата информация и като статия в блога (после я намирам по-лесно, ако дотрябва). Жената с увреждане е от Русия, не от Украйна, както бях написала преди. Може да им бъркам имената - не съм сигурна как се произнасят някои.
И така, двойките в пети сезон на "Преди 90-те дни":

Ким (50г., Сан Диего, Калифорния) и Усман 32г., Сокото, Нигерия)

Преди година разведената Ким се свързва с Усман в социалните медии - тя е негова фенка (Лиса беше права да се страхува от фенките Wink ). След месеци общуване отношенията им прерастват в нещо повече. Усман също е разведен, има лош опит (с Лиса) и се колебае дали да даде шанс на друга американка. Той кани Ким в Танзания, за да се опознаят наживо, докато той снима музикален клип в страната. Ким рискува всичко в името на любовта; тя се надява Усман да осъзнае, че тя и Лиса нямат нищо общо като характер и поведение, и да започне интимна връзка с нея.

Калеб или Кейлъб? (28г., от Чандлър, Аризона) и Алина (27г. , Санкт Петербург, Русия):

Двамата се запознават онлайн и стават приятели още като тийнейджъри, но прекъсват отношения за 13 години. Случайно профилите им съвпадат в приложение за срещи и те решават да подновят познанството си. Сега те се канят да се срещнат за първи път и да разберат дали емоционалната им връзка може да преодолее физическите различия. Алина е малък човек и има здравословни проблеми, свързани с това - не може да ходи и стои за дълго време и използва инвалидна количка. Калеб, който е свободен дух, не е сигурен дали ще може да се приспособи към нейния начин на живот. Двамата ще се срещнат в Турция, а Алина ще бъде придружена от приятеля си Илайджа, който е подозрителен към Кейлъб.

Джино (51г. от Кантон, Мичиган) и Джазмин или Ясмин - жената е латина (34г., от Панама сити, Панама):

Джино е автомобилен инженер и отива в Панама, за да се срещне с любовта на живота си - учителката по литература Ясмин. След развода с бившата си (която е от Бразилия), Джино губи вяра в това, че някога ще може да създадесемейство. Той се запознава с Джазмин на сайт за международни запознанства и се влюбва в личността, ума и красотата й. Джино се надява не само да й предложи брак по време на пътуването си до Панама, но и тя да забременее - така че възможно най-скоро той да се сдобие с истинско семейство. Но има риск нейната ревност да се окаже сериозна пречка за задълбочаването на отношенията им.

Мемфис (34г. от Мускегон, Мичиган) и Хамза (28г., от Кайроуан?, Тунис):

Мемфис е разведена и сама отглежда двете си деца. Запознава се с Хамза в социален сайт, преди 8 месеца. Тъй като детството й е било трудно и има лош опит с предишните си партьори, сега тя търси човек на когото може да се разчита. Хамза й предлага брак, след като се опознават онлайн и тя казва "Да", но семейството и приятелите й са много скептични. Освен това, между двамата съществува сериозна езикова бариера. Мемфис заминава за Тунис с намерението не просто да се запознае с любимия си, а да се омъжи по време на престоя й там, но дали той е такъв, за какъвто се представя?

Майк (34г., Thiells??, Ню Йорк) и Химена (24г., Перейра, Колумбия):

Майк няма късмет в любовта през целия си живот. Той среща Химена на приложение за срещи с чужденци. Тя е самотна майка на две деца, не говори никак английски (единственият чужд език, който говори, е съвсем малко испански), но това не й пречи да се влюби в Майк. Майк пътува до Колумбия с намерението да й предложи брак и да доведе Химена и двамата й сина в САЩ. Дали обаче няма да се окаже, четя само го използва?

Ела (29г., Айдахо фолс, Айдахо) и Джони (34г., Джинан, Китай):

Ела сама признава, че е обсебена от азиатските култури - тя се запознава с Джони на сайт, който е предназначен специално за срещи с мъже от Азия. Когато започват да общуват с видео чатове, те осъзнават, че са сродни души. Пандемията им пречи да пътуват, за да се срещнат лично, но след година и половина опити, Джони най-после се приготвя да посети Ела в родния й град (жалко, няма да видим повече от Китай). Ела се притеснява от това, че той може да не я хареса, когато я види наживо, заради теглото й. Все пак, двамата ще сеопитат да докажат максимата, че любовта побеждава всичко.

Бен (52г., от Фрейзър, Мичиган) и Махагон ( Mahogany??) (24 г., от Сан Бартоло, Перу):

Бен е бивш консервативен пастор, но решава да се откъсне от религията и брака си. Известно време той е бездомен, впоследствие намира работа като модел - именно така спечелва вниманието на Махагон - тя го вижда в списание за фитнес. Тя започва да му пише лични съобщения в неговия профил (може би в Инстаграм) и между двамата се заражда привързаност. Двамата имат 28 години разлика, но се разбират чудесно, имат подобни религиозни възгледи и мислят за сериозна връзка. Роднините и приятелите на Бен са изключително скептични, освен заради възрастовата разлика и заради това, че той никога не я е виждал на видео чат, но Бен вярва, че Бог ги е събрал и случващото се е предопределено.

# 394
  • Мнения: 3 564
Спешно имам нужда от демонстрация на живо как живеят американците. Сякаш не учат, не работят, само бебета и ... социални мрежи 🤔

Е, те нормалните хора не са таргет на предаването 😄

# 395
  • Мнения: 36 421
Ето го и клипът от Ю туб:



От всички тия, китаецът ми изглежда най-свестен. Забавно как майка му попита дали момичето яде много - удари по болното място Flushed
Учителката по литаратура е откачалка, а новата на Усман е същата като Лиса.

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 26 332
Интересни образи са събрани 😁
Кога ли ще се излъчи в Бг 🤔

# 397
  • Мнения: 36 421
В САЩ започва чак на 12 декември, значи при нас ще е догодина.

# 398
  • София
  • Мнения: 23 072
Очертава се фрийк шоу, без извинение. Май ще съм пас.

# 399
  • Мнения: 306
Очертава се фрийк шоу, без извинение. Май ще съм пас.
Написахте мислите ми.

# 400
  • Мнения: 36 421
Мда, аз също мисля така. Май ще гледам само заради Джони китаеца, обаче ми се щеше Ела да иде при него, а не обратното.

# 401
  • София
  • Мнения: 11 537
И на мен Джони и Ела ми се сториха по-интересни и бих се зарадвала, ако отслабне. Казват, че си хапвала повече и затова е качила и сега се притеснява ще я хареса ли той така. Може да ѝ е стимул да свали и да подобри здравето си.

# 402
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
И на мен китаеца ми хареса на първо четене. Останалите са леле майко. 😂🤣

# 403
  • Мнения: 10 925
Но този е нигериец, може да е тяхна версия на името. Лиса и на английски през цялото време го казваше с ударение на У.
Какво като е нигериец? Осман (Усман) си е мюсюлманско име по принцип. И в България има хора със същото име, и в Сев.Македония, и в Косово, и в Босна, и в Албания, и в Турция, и в Иран, и в арабските държави, и в половината от бившите съветски републики, Индонезия, Пакистан, Бангладеш... че и доста хора в Индия.
А на Лиса толкова й е акълът Wink  Пък за нашия дублаж да не говорим Grinning

# 404
  • Мнения: 36 421
Е, да, но например името Надя е с ударение на А в България и на Я във Франция. Не е задължително във всички страни да е еднакво.

Общи условия

Активация на акаунт