Паническо разстройство - 51

  • 28 692
  • 765
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 304
Здравейте, а случвало ли ви се е да ви боли над гърдите под ключицата и отзад под врата?
В много як филм се вкарах за кои ли път
Кардиолог ми предписа Ивеника за пулса, деаксит и неолексан.
Ох дано се оправя че се  побърках вече. Аман

# 601
  • Мнения: 2 764
Здравейте, а случвало ли ви се е да ви боли над гърдите под ключицата и отзад под врата?
В много як филм се вкарах за кои ли път
Кардиолог ми предписа Ивеника за пулса, деаксит и неолексан.
Ох дано се оправя че се  побърках вече. Аман
A ще се мре ли от инфаркт или сърдечен арест, или ще се рита?

Болките обикновено са неврологични, решават се с Уримил или Милгамма.

# 602
  • Мнения: 304
Благодаря Георги, ще ги взема!
Blush

# 603
  • Мнения: 28
Здравейте! Имам едно запитване. Имам паническо разстройство от малка и сега се засили доста. В Германия съм и личния ми лекар ми предписа лек антидепресант, но още при първия прием започнах да получавам силни паник атаки, каквито преди никога не съм получавала, с абсолютно всички симптоми. Не продължих приема на антидепресанта. Симптомите започват да отшумяват, но един остава и ме притеснява. Получих нещо като изтръпване на езика, усеща се сякаш съм го изгорила с нещо. Появява се и изчезва, но ето, че 2ри ден след като съм спряла антидепресанта не е изчезнал. Нормален ли е този страничен ефект и ще изчезне ли от само себе си? Благодаря предварително!

# 604
  • Мнения: 26
Хора помагайте! От три дни имам усещане за трудно преглъщане и все едно имам чуждо тяло в дясната част на гърлото! Изпаднах в паника 😰
Аз съм така от няколко месеца . Не знам какво ми е постоянно ми стои там есе едно имам заседнала храна и не мога да я глътна. Даже се чудя дали нямам нещо на щитовидната понеже последно ми бяха на долна граница резултатите

# 605
  • Мнения: 92
Група,някой вдигал ли е температура от притеснение около 37,37,1?

# 606
  • Мнения: 5
Здравейте,  а проблем ли е да се пие клонарекс по четвъртинка на ден или през ден при леки смущения ? Дали може да се привикне така към него ?
Георги можеш ли да кажеш нещо по въпроса ? Психиатърката ми казва , че не може да се привикне при такава доза , ама май нещо не вярвам ...

# 607
  • Мнения: 1 908
Здравейте,  а проблем ли е да се пие клонарекс по четвъртинка на ден или през ден при леки смущения ? Дали може да се привикне така към него ?
Георги можеш ли да кажеш нещо по въпроса ? Психиатърката ми казва , че не може да се привикне при такава доза , ама май нещо не вярвам ...
Мисля, че ако пиеш четвъртина в рамките на 20- 30 максимално няма да привикнеш, поне това мога да споделя от собствен опит

# 608
  • Мнения: 3 185
Група,някой вдигал ли е температура от притеснение около 37,37,1?

То това и температура не е... Вдига се толкова и без притеснения.

# 609
  • Мнения: 5
Здравейте,  а проблем ли е да се пие клонарекс по четвъртинка на ден или през ден при леки смущения ? Дали може да се привикне така към него ?
Георги можеш ли да кажеш нещо по въпроса ? Психиатърката ми казва , че не може да се привикне при такава доза , ама май нещо не вярвам ...
Мисля, че ако пиеш четвъртина в рамките на 20- 30 максимално няма да привикнеш, поне това мога да споделя от собствен опит
То май станаха толкова да взем да ги намалявам ли кво ... Нещо по леко ефективно да перпоръча някой  ?

# 610
  • Мнения: 2 764
Клонарекс еднократен прием на ден под 0.5 почти не може да създаде зависимост. Казвам почти, защото все пак ако се пие години, после става психична зависимост от вида на навиците.

Температура от тревожност се покачва до 37.3 дори, не е невиждано.

# 611
  • Мнения: 1 908
Здравейте,  а проблем ли е да се пие клонарекс по четвъртинка на ден или през ден при леки смущения ? Дали може да се привикне така към него ?
Георги можеш ли да кажеш нещо по въпроса ? Психиатърката ми казва , че не може да се привикне при такава доза , ама май нещо не вярвам ...
Мисля, че ако пиеш четвъртина в рамките на 20- 30 максимално няма да привикнеш, поне това мога да споделя от собствен опит
То май станаха толкова да взем да ги намалявам ли кво ... Нещо по леко ефективно да перпоръча някой  ?
Предполагам,  че трябва да вземаш нещо за основно лечение, защото доколкото знам Клонарекса се пие временно докато подействат същинските лекарства иначе и да продължиш още малко време да го пиеш мисля, че не е проблем, но не и дълго, защото ще привикнеш.
Аз например съм доволна на този етап от Флуанксол, но имай в предвид,  че години преди това съм пила АД Ципралекс с него

# 612
  • Мнения: 5
Ясно благодаря за отговорите .

# 613
  • Мнения: 973
Идвам много да ви се оплаквам и да видите какви са само хората.

Налио бях писала, че с един от мениджърите си имаме закачка. Той после направи на всеки от нас по една среща онлайн, по един час. И така - минаваме си ние и идва моя ред. Обаче аз съм с ПА и много се притесних ,че може нещо да ми стане. Все пак не са 10 минути или 15.

И наистина като почна срещата вече не знаех къде съм, при което реших да му кажа - нервна съм и съм притеснена. Ръцете ми изтръпнаха, сърцебиене, абе картинка. Обаче след 5 минути ме отпусна и си мина всичко точно.

След това този започна да ми пише съобщения , тука има няма 10 дена, и то лични неща си споделяме, не служебни. Вчера прави умника среща на целия екип - 40 човека и направил презентация. Гледам в единия слайд пляснал как индивидуалните срещи минали добре, но статистиката е ,че един човек имал паник атака. Направо ми падна ченето.

После почна да ми се обяснява като някой ***** как трябвало да ми каже. Викам му - защо го направи ти това? От какъв зор?

Вече ПА да имаш е за срам явно, иначе сме много чувствителни,ако някой те напсува. Затова хората не говорят за тези неща и се срамуват.

Много ми болно, вчера си поплаках, като знам колко неща съм пропуснала ,заради тези ПА и всеки те гледа като ,че ли си луд. И корема пак ме заболя, поне знам,че наистина е от нерви.

Този сега пак ми пише все едно нищо не е станало. На мен обаче така ми падна в очите.. Според вас въобразявам ли си, че прекалено голям проблем това или не си?

# 614
  • Мнения: 658
Здравейте отново моля за съвет или кураж ..Един ден съм ок на другия не,днес още от сутринта едни натрапливи мисли ,страхове да не откача и да не нараня някои🙁 Натрапливите мисли са много силни и ме тормозят.. Моля за съвет ,дозата ли вече не ми е достатъчна защо така се случва ужасно се чувствам

Общи условия

Активация на акаунт