Как е възможно това!!!

  • 4 179
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 680
Наша комшийка - много слаба въобще не й личише че е бременна и с изненада разбрах ,че е родила. Е разбира се жената си е знаела и си е посещавала консултации.
Обаче....
Не разбарах само ама никой никой ли наистина нищо не е знаел и предполагал? Абсурд.

# 31
  • Мнения: 1 194
В акушерската и психиатрична литература е описан синдрома на "отричане на бремеността". Не съм сигурна за точния термин, на англ. е "denial of pregnancy". Характеризира се точно с това което описваш, но обикновено е свързан с някакъв психичен проблем. Не знам дали това е нейния случай, но само исках да ви кажа че това явление съществува, затова и давам англ. термин ,ако на някой му се търси из нета...

# 32
  • Мнения: 660
Цитат на: svetlaa
Наша комшийка - много слаба въобще не й личише че е бременна и с изненада разбрах ,че е родила. Е разбира се жената си е знаела и си е посещавала консултации.
Обаче....
Не разбарах само ама никой никой ли наистина нищо не е знаел и предполагал? Абсурд.


Точно така,никой нищо и двата пъти.Поне от наша страна.
Сега се замислям и друго....тя не е здравно осигурена...да не би пък затова да не е казвала...консултации,направления.Трябвало е да ги плаща.

# 33
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Milian
Цитат на: svetlaa
Наша комшийка - много слаба въобще не й личише че е бременна и с изненада разбрах ,че е родила. Е разбира се жената си е знаела и си е посещавала консултации.
Обаче....
Не разбарах само ама никой никой ли наистина нищо не е знаел и предполагал? Абсурд.


Точно така,никой нищо и двата пъти.Поне от наша страна.
Сега се замислям и друго....тя не е здравно осигурена...да не би пък затова да не е казвала...консултации,направления.Трябвало е да ги плаща.

Ох ,защо не попиташ! Embarassed
И после да разкажеш!!!!

# 34
  • Мнения: 2 489
Представи си последствията, ако е например /-/ кръвна група, а съпругът й +, какво е можело да се случи!

# 35
  • Мнения: 948
Б** м****....ми тя така ще се плоди без край!
Що за глупост....тя трябва да забременява всеки път, когато има овулация и да ражда... Shocked

И аз съм чувала подобни истории, но не вярвам. Просто трябва да си ненормален човек за да не разбереш, че нещо ти става. Wink

Единствената история, на която вярвам е за една баба, с която лежах в болница преди време...жената беше май 55годишна и си мислела, че кара критическата. Затова и спрял М, гадело й се и й се подул корема. В 4-ти месец, когато бебето мръднало тя се усетила какво е станало. Жена от село...какво да я правиш. Нататък няма да разправям, че е гадно Wink

# 36
  • Мнения: 660
Сега искам и друг съвет.В неделя като я изписват,дали й аз да се правя на глупачка и да се правя,че й вярвам че отново не е знаела,или ребром да питам какво става тук.
Децата са ми племеннички в крайна сметка. #2gunfire и ще живеят в моя роден дом. #2gunfire  #2gunfire

# 37
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Dafna
Жена от село...какво да я правиш. Нататък няма да разправям, че е гадно Wink


що? не го ли е родила?

# 38
  • Мнения: 2 274
АЗ бих я попитала, но внимателно, все пак е родилка...Нещо от рода "Абе, как така се получи? Ти нищо ли не усети?"

# 39
  • Мнения: 2 489
Цитат на: Milian
Сега искам и друг съвет.В неделя като я изписват,дали й аз да се правя на глупачка и да се правя,че й вярвам че отново не е знаела,или ребром да питам какво става тук.
Децата са ми племеннички в крайна сметка. #2gunfire и ще живеят в моя роден дом. #2gunfire  #2gunfire


Разбира се, че трябва да я питаш, но едва ли е подходящо в родилния дом. Изчакай удобен случай.

# 40
  • Мнения: 660
Цитат на: sunny_zt
Представи си последствията, ако е например /-/ кръвна група, а съпругът й +, какво е можело да се случи!


Ама именно,аз за какво се ядосах най-много....пълна безотговорност за тези деца(ако е знаела).Само тя и Господ знае каква е истината.
Сега "каката" е жива и здрава.Малката не съм я виждала още,дано всичко да й е о'кей иначе ще има #2gunfire  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 544
Е това са пълни простотии и лъжи!  #Shocked

На тази история може евентуално да повярва само жена, която никога не е забременявала!

Ако действието се развива преди 50г. айде, ама в днешно време. Не може жена да е чак пък толкова несъобразитела, неориентирана и тъпа #Silly  Не може раждала жена, която спи с мъж, да не се усети! Айде, коремчето може и да не се забележи от околните, като е прикрито с дрехи, но мъжът `и или въобще не я гледа, или никога не я е виждал гола Wink

Просто са криели за бременностите до последно. От срам (възпитание, религия?), притеснение (не са добре финансово и им помагат за децата?) или "за да не чуе дявола".

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 2 100
я подобре хвани таткото на тясно и кръстосан разпит насаме! ЕЕ той неможе да не зне , ако е имало нещо и да са крили вече се е разбрало да си казват да не се шашкате!

# 44
  • Мнения: 5 228
Да бе, и съвсем случайно се озовала в родилния дом, защото я боли корема. Като я боли зъб сигурно ходи на ортопед.

Общи условия

Активация на акаунт